МОН не надає рекомендацій сайтам з онлайн освіти

Відомство не рекомендує жодних конкретних платформ для дистанційного навчання

МОН не надає рекомендацій сайтам з онлайн освіти

Міністерство освіти і науки не рекомендує жодних конкретних платформ для дистанційного навчання.

Про це йдеться у заяві МОН у відповідь запити освітян щодо начебто рекомендованих відомством платформ для дистанційного навчання.

«МОН не рекомендує жодних конкретних платформ для дистанційного навчання. До нас надходять повідомлення зі шкіл, що недоброчесні підприємці стверджують, ніби саме їхня платформа рекомендована або навіть оплачена МОН для пріоритетної роботи під час дистанційного навчання. Це – неправда», - повідомляють у Міносвіти.

В освітньому відомстві наголошують, що МОН не надавало преференцій жодним ресурсам і не оплачувало доступ шкіл на жодну онлайн-платформу.

Освіта.ua
02.04.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Микола
«Гриф» Схвалено чи Рекомендовано для використання надається ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»
Вчитель
"МОН не рекомендує жодних конкретних платформ для дистанційного навчання". Тобто, за цією тезою виходить, що взагалі, за їх думкою, жодною платформою користуватися не варто. Щось, на кшалт, Я Б НЕ РАДИВ ТОБІ .
Анонім
Для Вчитель: в дітей забрали літні канікули їх будуть мордувати зараз і тоді це не справедливо зробіть дітям зараз канікули
Коментувати
ДепартаментДюсолей
МОН походу просто дистанціювалося від всіх проблем, які виникли при організації дистанційної освіти! Їм пофіг на все, що зараз діється! О це справжній державницький підхід! БРАВО!