Атестаційні комісії працюватимуть дистанційно

Присутність педагогічних працівників під час засідань атестаційних комісій не передбачена

Атестаційні комісії працюватимуть дистанційно

У Міністерстві освіти підписаний наказ, що передбачає можливість проведення дистанційних засідань атестаційних комісій. Про це повідомила в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, зважаючи на продовження карантину, МОН передбачає проведення засідань атестаційної комісії дистанційно.

Присутність педагогічних працівників під час засідання не передбачена.

У МОН зазначають, що відповідний наказ буде оприлюднено найближчим часом.

Освіта.ua
26.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
nadiuagolovko@ gmail.com
Дуже добре, що дистанційно. Керівництво жне один день вивчає роботу вчителя. А це вже лише формальності.
Анна
Вчителі , ви ж вчителі , тоді чому ви ганьбите один одного. Хіба ви чули чи читали де небудь , щоб лікарі чи інші працівники так критикували своїх колег. Ганьба що вчителі не вміють стримувати свої емоції при собі. Шкода.
Olga
Для Анна: Це все ще спрацьовує синдром відмінника, бо, як памятаєте, до педвузів колись вступали найкращі. Ось ці найкращі і продовжують доводити, свою першість. Ви правильно помітили, що лікар знайде 10 причин, щоб виправдати дії колеги. А вчитель знайде 10 причин, щоб огудити і додасть, що він так би не вчинив, він діяв би по - іншому.
Коментувати
Тетяна
Скажіть будь ласка як атестаційна комісія має підписати атестаційні листи?
Просвітитель
Як сказала моя директорка завучу: - Ти маєш не дітий ушьити а роботу на район виконувати. Гроші тобі і так йдуть а дітий най учать їх батьки. І ця людина керує школою вже понад 20 років. Про яку атестацію вчителів може йти мова в такій школі?
Галина
Як законодавчо врегульовано питання проведення засідання атестаційної комісії дистанційно та яка процедура його проведення?
Юрій Панасюк
Мандзій відкрила Гамерику. У Погребищенському р-ні практика отримання "навару" в відділі ос-ти РДА та під "чутким" керівництвом зав РМК Сидорук Т.П. давно і увереннноо процвітає.І яке це має значення наявності учителя на атестації? Це при проходженні в райво.А якщо ти у школі з "неугодних"-тобі вся комісія випише "вовчий" білет, навіть щоб ти був другим Макаренком. ПРОЙШОВ усі "застенки" місцевих "повій освіти"---знаю. ДиреХтотараторка Павлівської шк. Синюченко Н.І) за мати до учителя в присутності учнів ( дослівно: шо ти зробив у цій школі, натягнеш галстучка і туфельки, і ПИЗДУЄШ отакого і тп. тд.) --отримує вищу категорію. В школі працює її чоловік-педофіл, який, який "удостоєний" старшого учителя та вищої категорії. Обидва "ХЕРОЇ" сучасної освіти компом чи ноутом можуть лише цвяхи забивати і то не при наявності сквозняку.І як же має виглядати дистанційка?? Хальо, Іванич-покричи там з горбочка, корона ж з тебе не спаде! ХТО МОЖЕ УЯВИТИ роботу ПЕДОФІЛА в ШКОЛІ на протязі (з 1982) багатох років.Хто може уявити аборти учениць, що пройшли "БЕЗБОЗДМЕЗНО" ???? І про це знає нач.від.осв. РДА Бутенко З.М.головлікар ЦРБ Павліченко (уже не є при викон), ГЛАВНЕЙШИЙ МЕНТ району майор Гавриш В.В.. Багатьом освітянам взбреде в голову де-факто не проходити по 10років курсів підвищення кваліфікації? А при умові роботи в Павлівські школі таке відбувається частенько.
Olga
Для Юрій Панасюк: Ти вже набрид своми постами. Якщо є претензії до керівництва школи - звертайся до МОНУ, президента. А твої вчинки зараз нагадують поведінку хлопчиська, якому не відповіла взаємністю дівчинка, і він взявся розповсюджувати про неї по селі гидоту.
Коментувати
Светлана
Надеюсь, всегда будет так?.
ДепартаментДюсолей
Круто! Атестація тепер буде чисто формально відбуватися! Всіх хто не володіє ІКТ все рівно атестуют?
Ірина
Для ДепартаментДюсолей: Мабуть, "все рівно атестуют"
Коментувати
Наталя
Доброго дня! Засідання атестаційної комісії буде проходити онлайн. А якщо педагогічний працівник не згоден з рішенням атестаційної комісії, як він зможе отримати атестаційний лист і як він зможе оскаржити?
бабуся
Для Наталя: Прийде до школи і отримає, або, якщо володіє комп’ютером, отримає сканований документ. І, будь ласка, оскаржуйте в дистанційному режимі.
Наталія
Якщо така ситуація , а це поважна причина! Можна зберегти категорії, звання та провести після закінчення карантину. Все залежить, як буде прописано у наказах.
Коментувати