ЗНО-2020 орієнтовно розпочнеться після 20 червня

У МОН розповіли про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році

ЗНО-2020 орієнтовно розпочнеться після 20 червня

У Міністерстві освіти і науки повідомили про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Про це, під час проведення онлайн конференції у Facebook, розповіла в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

За її словами, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання орієнтовно розпочнеться після 20 червня.

Також, у Міністерстві освіти допускають можливість проведення пробного ЗНО у травні або червні.

Одночасно, Український центр оцінювання якості освіти готує інформаційні матеріали для випускників з елементами відео, для ознайомлення учасників тестування з процесом проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Планується, що відповідні матеріали будуть доступні у середині квітня.

Також в.о. міністра освіти запевнила, що Міносвіти і УЦОЯО готові до проведення ЗНО після завершення карантинних заходів.

«У будь-якоми випадку ми готові провести зовнішнє незалежне оцінювання. Це залежить від часу коли буде завершений карантин. Закінчення навчального року для випускників 11-го класу буде залежати від закінчення основної сесії ЗНО», - сказала Мандзій.

Вона наголосила, що зовнішнє незалежне оцінювання в Україні в 2020 році буде проведено.

Освіта.ua
26.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
кика
нахрена это зно всралось детям? если ты учишься в техникуме и в вышку не собираешься поступать зачем такое издевательство? какой долбо*б это придумал?
Тетяна
Мая дитина учениця 10класу , зсреєстрована на пробнеЗНО(ЗА гроші). Пробне ЗНО проплачено, але я нехочу ризикувати здоров’ям своєї дитини. Пропоную провести пробне ЗНО у вересні-жовтні , а в буть який безпечний час. Інакше ЦЕ НЕПОРЯДНО
Нина
Почему нельзя оставит даты как было, вам будет легче и нам, дети все равно летом будут учиться, так прочему нельзя провести по старым датам???
Олександр
Для Нина: а слова "пандемія" і "карантин" вам ні про що не говорить?
Нина
Там дети летом учиться будут в школах, а 11 класс нет, так почему не провести зно по старым датам
Коментувати
Людмила
Хворі люди . Навіщо це ЗНО??Плставили б середні бали і випустили б дітей. Навіщо їх наражати на небезпеку.І які там результати будуть ,якщо просиділи скільки часу вдома скільки часу??!!
winner
Для Людмила: а як тоді вступати в університети?? за гроші? як колись? якщо двієчникам зно не потрібне, то для дітей, які вчилися 11 років це єдиний варіант вступити на бюджет.
Нина
Для winner: Почему нельзя оставит даты как было, вам будет легче и нам, дети все равно летом будут учиться, так почему нельзя провести по старым датам???
Коментувати
Анастасія
Потрібно було створити чітку програму дистанційного навчання, щоб ЗНО проводили в звичайні дати або хоча б лише на місяць пізніше. Міністерство просто забило на навчання в школах. Воно повинно було забезпечити школи з чітким аварійним планом дистанційного навчання й контролювати це все. Адже в країні вже були аварійні ситуації й ми в зоні ризику й без коронавірусу. В них завжди повинен бути готовий план дій.
Василь
Дякуємо, дуже корисна інформація саме зараз! Доречі, викладачам і батькам на замітку, соціальний проект: безкоштовно пробне ЗНО в форматі онлайн від освітньої компанії ЯвКурсі: https://info.yavkursi.com/probne-zno
Ангелiна
❗❗Скасування порогового для вступу у медичнi ВНЗ https://petition.president.gov.ua/petition/90572
made in 315
Відмініть ЗНО небудьте тваринами♥️.♥️
winner
Для made in 315: а хіба краще складати екзамени в університеті? чим ЗНО на стільки погане? якщо його відмінять, то придумають щось інше. а альтернативних варіантів немає, тому що ЗНО це єдиний безкорупційний варіант!
Коментувати
Євген
Повністю підтримую, давайте поширювати, може дослухаються: Повністю підтримую https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1911025549022717&set=a.1128513967273883&type=3&theater
Євген
У чому провина сьогоднішніх одинадцятикласників, що вони, можливо, будуть складати ЗНО/ДПА у липні/серпні? Ішли ішли за новою програмою і нате вам - наостанок у школі понавчайтесь все літо! А учителі теж повинні ходити на роботу, тому що це ДПА (заповнення класного журналу, Книги видачі свідоцтв про ПЗСО, виписування документів, відповідальні за підвезення тощо)? Чи не накладно державі буде виплачувати подвійну оплату праці працівникам, які не підуть у відпустки (або будуть відкликатися). Можливо прийшов час відокремити ДПА і ЗНО, щоб ЗНО не було пов"язано зі школою! (Відразу зауважу, що працівники УЦОЯО - категорично проти цього, читав під моїми коментарями у Фейсбук, навіть хочуть внести зміни у Закон про ПЗСО) Пропоную скласти петицію (відкритий лист, запропонуйте ще якісь варіанти) до МОНУ з цього питання з підписами громадськості, педагогічних працівників та батьків. Сам є батьком цьогорічного випускника та педагогічним працівником.
Анастасія
Краще за все було б відмінити пробне ЗНО, повернути кошти і. тоді основна сесія була б на місяць раніше.+ чому не можна прискорити процес вступу, перевірки ЗНО й зробити дати різних предметів більш щільні. ВСТУПНИЙ етап триває місяць. Чому неможна його СКОРОТИТИ. Все рівно весь час ти просто очікуєш а лише один день реєструєшся потім чекаєш 10 днів, подаєш електронні документи, знов 15 днів чекаєш, й потім в один день йдеш до вузу здавати оригінал. Це все можна скоротити ситуація ж форс-мажорна. СТВОРІТЬ аварійний НОВИЙ СЦЕНАРІЙ ВСТУПУ а не просто відкладіть дати. Це не вирішення проблеми а її уникнення. Міністерство ж повинно щось думати а не просто страждати бюрократією
ВК
Безмозгле творіння Мандзій, а не міністерка. По перше, після 20.06 вчителі, які є як правило інструкторами та старшими інструкторами на пунктах тестування вже у відпустці. А за ту смішну зарплату від УЦОЯО вони в гробу бачили це тестування. По друге, в закладах освіти вже йтимуть ремонтні роботи. По третє, хто і коли в липні буде виписувати додатки до свідоцтв про повну ЗСО, якщо всі у відпустка???
Валера
Для ВК: та вона справжня тварина???? Нехай переглядають своє рішення ???? Я не розумію як їм це прийшло у голову
Коментувати
Марина
Чого тут люди так нервують?) Все ж нормально. Яка різниця коли то зно кляте відбудеться, ми ж скоріше за всього будемо починати вчитися в вишах з листопада. Я як випускниця 11-го класу скажу, що краще за карантин вчити зно, проходити тести, та не нервувати. Можна ж гарно спати, та займатись своїми справами. В житті будуть екзамени набагато складніше ніж зно)
Сергій
Для Марина: Можливо тому що в когось були плани на літо???? Как бы там не было , это уебанское решение
Ніна
для Марина: чому ЗНО "кляте"??? На мою думку, введення системи ЗНО - найкраща і найефективніша реформа в Україні за всю її історію незалежності.
Соня
Если ты задрот и ничем заняться по мимо учебы то это объясняет твою позицию) Нормальные люди еле выживают с правилами карантина так ещё летом учится и никуда не поехать
Коментувати
Anastasiya
А вот пробное ЗНО отменили бы, оно совершенно ни к чему. Нет возможности вернуть деньги, отправьте тесты по почте. Зачем ещё и на пробное ЗНО тратить время в нынешних условиях.
Anastasiya
А выпускникам отдыхать вообще не надо? Сейчас они в постоянной подготовке, потом, как оказалось, пол-лета будут сдавать ЗНО, потом поступать, а потом уже и 1 сентября.
Olga
Для Anastasiya: Хто тобі заважає? Хочеш - відпочивай, але про вступ забудь! Це починається доросле життя, дитинко! У вузі викладачам твоє хникання до дупи: або вчи, або плати!
Влад
1 ВЕРЕСНЯ ПЕРШИЙ КУРС ВЧИТИСЯ НЕ ПІДА, ДЕСЬ НА ЛИСТОПАД ПЛАНУЙТЕ
Anastasiya
Для Olga: Уважаемая, да Вы - хамка!
Коментувати
Людмила
Для Соня. Ох і немудра ж Ти , Соня!!!! Та учні тільки й радіють, що мають ще трохи часу в запасі, бо до школи 11-ти класники ходили від випадку до випадку. Та що, не меліть дурниць, п. Соня. Краще зверніться до психіатрв. Вам він ой як потрібний!!!
Соня
Для Людмила: зачем его переносить на лето, почему нельзя написать в запланированные даты И вообще от того что учебу перенесут на лето ходить туда будут ещё в два раза реже чем обычно
Соня
Для Людмила: прям мечтаю пол лета просрать
Анна
Мабуть на рахунок учнів ви помиляєтесь , більшість випускників не підтримує ідею про перенесення ЗНО на такий срок
Коментувати
Соня
Твари, спасибо что о детях думаете) Мало того что на улицу не выйти, так давайте пусть ещё летом побегают. Шоб бл*ть эта мандзий от коронавируса сдохла В вашем возрасте уже терять нечего, а мы должны свою молодость тратить на это А для 4-9 конечно пожалуйста, пусть детки отдыхают, и так стресс, а выпускники пусть гробят своё психическое здоровье подольше, мало же им в четырёх стенах сидеть
Оо
Для Соня: похоже, у вас с психическим здоровьем уже большие проблемы. Вам хуже уже не будет
Коментувати
Сергей
Твари! Спасибо за чудесный план, гады) Я знал , что вы ещё те черти , но чтоб настолько... ???? Слава Украине!????????
Олег
Можна ЗНО у цьому році відмінити. Нічого не станеться. Люди будуть Пасху вдома святкувати! Олімпіаду і Чемпіонат з футболу переносять і нічого страшного! Нехай учителі шкіл виставлять оцінки за результатом поточного навчання. Тільки попередьте школи, щоб не занижували і не завищували оцінки, інакше високі штрафи. Проведіть вступ за середнім балом атестата в електронному безконтактному виді (не буде корупції, ніхто не заразиться). Тільки творчі конкурси організуйте, щоб ніхто не контактував. Середній бал школи хай подадуть у електронну базу, а діти через електронні кабінети подадуть заяви. Якщо електронна система їх рекомендує на держбюджет, то хай у своєму кабінеті дадуть згоду. Якщо вступник не згідний, то хай подає заяву на навчання за контрактом у своєму кабінеті. Це буде економія коштів держави. І діти та їх батьки будуть здорові. Вся країна й так знервована. У ЗВО через демографічну кризу не має конкурсів. А якщо переживаєте за круті спеціальності, то хай вони здають ЗНО, інші ні.
Ірина
Для Олег: як правило, за те, щоб скасувати ЗНО або неуки або їхні батьки.
Олег
Для Ірина: За скасування ЗНО виступають, ті хто вважає репетиторство - корупцією, яку породило ЗНО (неоподатковані доходи). Для чого батькам платити гроші вчителям, які не хочуть вчити на уроках, а заставляють прямо цілими класами ходити до них на репетиторство починаючи з 8 класу, інколи під час уроків. Хто не хоче платити, то занижують оцінки. А так нехай вчителі вчать на уроках і відповідають за те що вчили дітей, їм за роботу платять заробітну плату. Хто погано буде вчити, то штрафувати таких. Тоді буде порядок у школі і діти будуть розумні. А хто не має здібностей вчитися, то нехай йдуть працювати. Всім відомо, що в 11 класі діти пропускають більше половини уроків, бо вони по репетиторах ходять. Нехай вчителі добре вчать і справедливо оцінюють учнів і відповідають за знання дітей. А хто буде знущатися і не вчити, то карати штрафами та іншими покараннями. Якщо водій порушує Правила, то його очікують штрафи. Тільки так можна навести порядок. І держава зекономить на ЗНО.
Виктор
А может кто-то не хочет всё лето сидеть и ждать пока скажут точную дату ЗНО! Кто-то захочет съездить в другой город на лето, ему теперь туда сюда кататься? Пускай проводят ЗНО в запланированное время или вообще не проводят????
Коментувати
yevgenia
Нехай відмінять ДПА для 11 класів !!!! Закінчиться навчальний рік, і ЗНО складуть ті, хто хоче вступати у ВНЗ