Дослідження стану реалізації дистанційного навчання

Беріть участь у опитуванні вчителів та директорів шкіл щодо реалізації дистанційного навчання

Дослідження стану реалізації дистанційного навчання

Центр інноваційної освіти «Про.Світ» розпочав опитування вчителів та директорів шкіл щодо реалізації дистанційного навчання, аби цілісно сформувати картину української освіти на сьогодні та об'єктивно оцінити ситуацію.

Результати дослідження допоможуть більш чітко зрозуміти ключові виклики, з якими зіткнулися освітяни, та виокремити сильні сторони, які можуть допомогти у розвитку і трансформації дистанційної освіти.

Усі відповіді будуть використані винятково в узагальненому вигляді для аналізу ситуації й формування стратегій із трансформації дистанційної освіти в Україні.

Для ефективного зворотного зв’язку та об’єктивності результатів необхідно щоб участь у опитування взяли понад 1000 респондентів.

Опитування відбувається анонімно. Збір відповідей триватиме до 15 квітня.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ОПИТУВАННІ

Центр інноваційної освіти "Про.Світ" – громадська організація, що об'єднує експертів освітньої галузі для посилення спроможності освітян та освітніх інституцій втілювати зміни заради сталого розвитку освіти.

Освіта.ua
26.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Людмила
В першу чергу опитувати потрібно дітей, раз на них робите ті досліди. Бо у директора і вчителя завжди все гаразд для звітності. Накидали нових тем і робіть що хочете. Ви там нагорі ніяк не втямите в якій країні живете, від’їдьте 2 км від райцентру на ближні села і там про інтернет діти лише мріють,. Покатайтесь Україною трошки і ви будете здивовані, що не всюди мобільний зв’язок є, не кажу про інтернет. Як тим діткам? Їх опитайте, як їм дистанційне навчання. А,, і заодно порадьте, як дитині пояснити нові матеріали з хімії, фізики, геометрії, англ мови і інших складних предметів, коли відсутній інтернет з технічних причин?
Марта Єрастівна
А мені подобається. Створила матеріал- відео, текст з поясненням, самостійну. Працюю вдома з 8.00 до 1.00 ночі. Спостерігаю за процесом. Відповіді приходять і в 3 години ночі. То це їх хто виконує? Дитина?! Зразу видно картину навчання. Як же діти надоїли батькам, це жах! А ви пробували підручники читати? Там все так добре пояснено.Вчіться спілкуватися з дітьми! І читати книги:)
Alenka Kharlan
Для Марта Єрастівна: З вашої відповіді зрозуміло що учень окремо, вчитель окремо. А на уроках ви разом??? Ви не зацікавлені в знаннях які потрібно отримати Кожному учню. Як отримувати знання - повинні дітям розповідати вчителя, а не батьки. А Ви матеріал підготували, бо ви це проходити кожного року, і все , ви молодці! А те що діти не знають, то це батьки винні.
Люда
Ви хоч принаймні щось робите для своїх учнів. А наші педагоги лише пишуть від руки на папірцю завдання(з нових тем) які потрібно самому вчити. А як самому можна розв’язувати нову тему алгебри, чи геометрії? Йде повне списування днз з гугла, а в голові туман по даній темі
Коментувати
Виктория
Бред а не обучение!!! Задания даются неимоверными обьемами, новый материал никем не объясняется. Детей бросили на полное самообразование. Каким образом ребёнок должен разобраться с темами по Химии, Алгебре,Геометрии....??? И если сейчас родители должны часами сидеть в интернете ( который далеко не везде есть) чтобы найти и сначала самим разобраться со всем то зачем тогда заставлять детей учится летом??? Если они будут учиться дольше и как вы говорите «догонят все пропущенное» то зачем вы сейчас издеваетесь над детьми и родителями!
Olga
Для Виктория: Родители всегда хотели отмены советского образования. Теперь наслаждайтесь европейским. Это требование НУШ: учитель только помогает, а ученик сам получает знания, поэтому он сейчас так и называется "здобувач освіти". Не поглощатель, а добытчик. Вы, родители, сами виноваты, что не научили своих детей самостоятельно делать домашнее задание, разбаловали, требовали от учителей уступок (техника чтения, таблица умножения, почерк, изучение наизусть). Вы даже сами писали за детей в тетрадях, потому что вам было легче сделать самим, чем заставить дитё. Сейчас вы не можете одного научить, а у учителя таких - 30. Сейчас вы жалуетесь, что у вас знаний не хватает, а совсем недавно вы поучали учителей. Вот теперь в полной мере вкушайте плоды своего воспитания и личного образования. Надеюсь, теперь отпадут вопросы типа "А зачем мне химия (физика, математика)?"
Ковалева Алла
Каким образом ребенок должен разобраться? Родители должны часами сидеть в интернете? Зачем? А учебник для чего? Там все написано! Правда, с ним нужно уметь работать. Вот пусть детки и поучатся самостоятельно овладевать знаниями.
Коментувати
Остап
І директорам обовязково написати наказ "Про стан організації дистанційного навчання в звязку з карантинними заходами по поширенню вірусу Ковід-19". Хай ретельно вивчать стан, походять по учительських домівках, подивляться що учні роблять тощо... Одним словом - чиновникам від освіти не йметься...
Небайдужий
Опитувати потрібно не директорів шкіл, а провайдерів, бо нормального інтернету немає на більшій частині території України. А без інтернету немає дистанційного навчання.
Українець
Для Небайдужий: Прикро, але в Україні на сьогодні, особливо в сільській місцевості, нормального інтернету для роботи дистанційно немає.
Коментувати