У МОН обіцяють швидко ухвалити необхідні рішення

В.о. міністра освіти Любомира Мандзій повідомила про готовність ухвалювати необхідні рішення

У МОН обіцяють швидко ухвалити необхідні рішення

В.о. міністра освіти Любомира Мандзій повідомила про готовність ухвалювати необхідні рішення щодо закінчення навчального року та проведення вступної кампанії. Про це вона повідомила у своєму Facebook.

«У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед Міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого. І, не сумнівайтеся, ми ухвалимо всі необхідні рішення», - зазначила Мандзій.

Також вона наголосила, що реформа освіти триватиме й надалі.

«Тяглість і безперервність правильних змін – це те, що ніяк не можна ставити під сумнів. Готова до співпраці з усіма небайдужими», - підкреслила в.о. міністра освіти і науки.

Освіта.ua
25.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Леся
А може давайте спочатку добре обдумаємо,а не "швидко". На мою думку потрібно обов’язково "відв’язати"ЗНО від ДПА(щоб видати атестат).Звичайно потім провести обов’язково ЗНО. Так як термін карантину НЕвизначений, організаторам ЗНО треба бути готовими ВЖЕ, а не розтягувати на місяці бюрократії. Бо на відміну від міністрів діти готові.Дайте можливість нашим випускникам з піднятою головою йти вперед, а не з депресією і відчуттям не потрібності.
К
Для Сергей Лимонов:Гриневич зі Львова-"реформатор",там ще у верховній раді -Піпа Наталя,яка згідна з тим,що зробили 12 років-вони всі зі Львова,що в освіті"розумні".
Ирина
Для К: такое впечатление что с других областей не могут быть министры
К
Для Ирина:зі Львова ближче до Європи,а вони з відтам все тягнуть,там(в Європі)міняють,вже те випробували,що не таке,а наші беруть,що їм кажуть.
Коментувати
Сергей Лимонов
Т.в.о. міністерки родом із Львівщини. Працювала директоркою департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, начальницею управління Державної служби якості освіти у Львівській області. 11 вересня 2019 року Мандзій призначили на посаду заступниці міністерки освіти Ганни Новосад. Нагадаємо, в 2017 році її батько Хомин зачинив двері церкви перед труною із загиблим 27-річним бійцем АТО Володимиром Турчином. Військового не провели в останню путь дзвонами й молитвами. Випадок трапився під час похорону загиблого в місті Жовква на Львівщині. Пізніше в УПЦ МП заступилися за свого священника та відслужили панахиду за загиблим, а Філарет попросив вибачення у рідних, побратимів полеглого бійця та в громади міста.
Учитель
Оскільки прийшов час збирати каміння, то, можливо, визнаємо нарешті, що ЗНО усім випускникам не потрібне! У мене близько 40 випускників. 15 із них ЗНО ніколи б і не здавали, хоча би з тієї причини, що у частини середній шкільний бал становить від 3,5 до 4,8, а інша частина ніколи не вступатиме до ВНЗ. Чому потрібно державі витрачати гроші для організації ЗНО таким учням (друк, приміщення, інструктори, перевіряючі), учителям благати батьків цих учнів, щоб останні прийшли на ЗНО, переконувати, що це комусь потрібно (кому???), ловити по домівках у день ЗНО і "довести усіх до пункту"? Для чого? Щоб "виводити " безглузді рейтинги? Чи не доцільніше написати золотими літерами в наказі МОНУ:"Хто не здає ЗНО - у ВНЗи у цьому році не вступає, а атестат отримує з річними оцінками!" Та я впевнена, що у цьому році таке рішення приймуть самі батьки 15-20% випускників на фоні карантину (чи це буде у червні, чи у серпні - не важливо), бо це логічно. Але реалії змінилися, можливо МОН встигне зробити процес керованим...
Вчитель
Для Учитель: Підтримую Вашу пропозицію.Вже давно пора диференціювати рівень успішності випускників.Учні, які не виявляють бажання вчитися,просто " пересиджують " у у школі, не повинні складати ЗНО. Тоді і студентом буде дитина ,яка прагне до чогось І прохідний бал у вузи потрібно підвищити істотно..
Директор
Для учитель: повністю підтримую, не знаю чи настене час, коли почнуть чути простого Вчителя і ДИТИНУ. Прописали про вибір освітньої траєкторії- то дайте дитині її вибрати, розвантажте програми, зменшіть кількість предметів. Дитина повинна мати час для розвитку талантів поза школою- а його катма: 8 уроків+2-3 години домашка. Не зробить вчитель професійного спортсмена або музиканта- віддайте дітей профі, а дітям дайте шанс і головне час
Коментувати
Вчитель
Шановні працівники МОЗу , надіюсь, що ви розумієте: дистанційне навчання в селах- це самообман.Діти в школі не виявляли особливого бажання вчитися , зараз одиниці виконують завдання Пропоную запровадити канікули, а навчальний рік продовжити, якщо ми дійсно турбуємося про дітей Не дурімо себе. Ця форма навчання приведе до того, що батькам,які хочуть мати розумних дітей, доведеться проплатити навчання в наступному році, бо це " бігли через гребельку, вхопили водиці крапельку".
Вчитель
При дистанційнному навчанні сліпнуть вчителі основних предметів.Решта відпочивають-харплату отримають всі.Хіба це справедливо?
директор
Для Вчитель: Давно потрібно зробити диференціацію в оплаті праці. Карантин усе красиво показав. Якщо вчитель мистецтва, скатавши чужі конспекти пише: учні під музику заходять до класу (ПРИ КАРАНТИНІ)- то все супер! Але спробуй скажи про це- зразу до освітнього омбудсмена1 Який директор -казьол, хіба так можна?!?!? Тому тільки диференціація в оплаті праці!
Коментувати
Ой тримайтеся, люди добрі....
На цей раз обіцяють швидко приймати рішення !? Багаторічний попередній досвід показує, що може бути ще гірше..
Cергій
Бажаємо приймати правильні і необхідні рішення. Захистіть навчальні заклади і не дозволяйте їх знищувати. Освіту і медицину потрібно фінансувати. Зверніться до Уряду нехай прийме рішення, щоб олігархи фінансували освіту, а не батьки і прості громадяни (через податки). Олігархи вивели через різні хитрі схеми зароблені важкою працею людей мільярди коштів. Нехай негайно повертають і допомагають країні у важкий час кризи. А ні, то конфіскація всіх їхніх активів у держбюджет.
Додо
Для Cергій: Ну, рас ты сказал, то вот прям завтра все и начнут финансировать. Возможно даже сегодня. Ты чего наивный такой? Тебе сколько лет?
Коментувати
в конце концов!
А что, собственно, будет если ребенок не придет на ЗНО? Аттестат получит?
Л
Для в конце концов!: НІ, АТЕСТАТ НЕ ОТРИМАЄ.
Арсен
ОТРИМАЄ
Євгенія
Не отримає, бо без ДПА атестат не дадуть. А, наприклад, при здачі ЗНО з укр.мови і літератури мова зараховується як ДПА і ставиться в атестат
Коментувати