МОН: тривалість навчального року може бути продовжена

У Міністерстві освіти допускають можливість фактичного продовження навчального року

МОН: тривалість навчального року може бути продовжена

У Міністерстві освіти допускають можливість фактичного продовження навчального року в Україні. Про це йдеться у роз'ясненнях відомства щодо організації освітнього процесу в школах під час карантину.

Зокрема, у відомстві повідомляють, що Законом України «Про повну загальну середню освіту» встановлено, що освітній процес у закладах загальної середньої освіти завершується не пізніше 1 липня.

«Якщо у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні термін дії карантину буде змінено, фактична тривалість навчального року може бути продовжена. У такому разі освітній процес включатиме аналіз виконання навчальних програм, з урахуванням фактично проведених навчальних занять (у тому числі дистанційно) та результатів навчання учнів, здобутих під час карантину», - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
24.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тереза
Ми маємо в літі навпаки бавитись а не в школі сидіти ! Навіщо тоді було те дистанційне навчання ? Я за ці нещасні 2 місяці дізналась більше , ніж за рік у школі ! Ми маємо не у школі сидіти влітку , а іхати на відпочинок ! Ми б хотіли кудись поїхати , і тут навчання ! Що це , батьки поїдуть без мене ? Дайте дітям літо ! #Дайтедітямліто
Антон
Яке навчання в літів ми маєм бігати ане в школі сидіти а на море а на озеро теж підем дистанційно, ніякого навчання ви шо здуріли.
Марк
Я навчаюся у 5класі . За два місяці онлайн у я відучив стільки, скільки за 5 років не вчив у школі, заробив море оцінок і зрозумів, що в школі просто протираю штани. Підручники вже закінчені, прийдеться нудитись літом в тій школі, нервувати вчителів, замість того ,щоб грати у футбол в дворі.... Та давайте все літо у нас заберіть, щоб вже зненавиділи ту школу остаточно. Така система освіти, що хочеться застрілитись. Ото вам щасливе дитинство!!!! Каторга з примусу!!!
Павло.
Діти майють відпочивати влітку це неправильно і треба подумати що навчальний рік з 1 вересня до 30 травня і це неправильно подумайте будь ласка МОН
Максим
Ви здуріли я поверну все назад бо чи хочете вчитися а літо це канікули і діти відпочивають і можуть відвідати якісь місця ави тільки уроки подумайте якщо так дійде кожен рік будем літом вчитися подумайте
Анастасія
А я не проти навчатися літом, навчання саме головне ???? від цього також залежить наше майбутнє
дистанционник
А мне вот что интересно: учителя старались за время дистанционного обучения вычитать ВСЮ программу и вроде бы таки вычитали. Теперь будут как графини вишни из "Чиполлино" давать уроки на полгода вперед??
Кристина
Для дистанционник: у вас вычитали всю программу,в нашей же школе вообще ничего не давали.пару раз на вайбер скинули задание и все.
Максим
В кожному коледжі по різному. В загалі, в коледжі закінчується навчальний рік десь на прикінці червня, і в нас починаються 2 місячні канікули. А все це із-за Того факту, що в нас в літку починається сессія., і вона буде йти десь місяць.
Коментувати
София????
Я хочу спитати, я пішла після 9 класу в коледж, і там навчаюся на 1 курсі, як за 10 клас, Моє питання в тому до якого числа продовжать навчання??? І ще до якого числа продовжено карантин не рахуючи того що продовжений до 11 травня????
максим
я точно не буду ходити літом в школу я живу в селі а в селі робот літом много подготовка і ремонт сільхоз техніки до уборки урожая
Андрій
Я не збираюсь ходити до школи літом і ніхто не буде ходити ви серйозно, а навіщо тоді ми вчились на дистанційному навчанні якщо ми будем ходити літом до школи у нас було більше уроків ніж коли ми ходили до школи! Я збирався скоро їхати в село, а ви все зіпсували, але запам’ятайте я ніколи не буду ходити до школи влітку літо це відпочинок дайте дітям відпочити я на всіх відео уроках був там так важко я в дома за цих два місяці вивчив стільки скільки в школі за пів року ледве вивчив #ДаруйПовітря #ДайтеДітямВідпочити!¡!
Olga
Для Андрій: Думаєш вчителі тебе дуже хочуть бачити в школі? Їдь у села, корови вже тебе зачекалися!
Коментувати
Ірина
Підкажіть , будьласка, до якого числа вчиться 11 клас в цих умовах.
Директор школи
Для Ірина : вони будуть вчитися до кінця літа, або здадуть ЗНО чи ДПА що там. В них і все!
Коментувати
Анонім
Люди,яке навчання літом? Жодна дитина не буде ходити в школу,тільки якщо їх заставлять батьки. Ми зараз навчаємося дистанційно і уроків у нас більше ніж коли ми вчилися в школі. Ми зараз получаємо оцінки і за них семестр можна виставити. Навіщо ходити в школу вже літом якщо ми відучуємося дистанційно?!Якщо у вас є діти то запитайте як їм навчання дистанційне і що вони думають про навчання літом?????????‍♀️
Яся
Яке навчання влітку?! Це брєд!Протестую!
Марина
Это не честно !Дети учатся дистанционно ,учителя проверяют домашние задание .Уроки делаем с 8 утра до 20 00 вечера и вы хотите ,чтоб дети ещё и летом в школу ходили .Смысл ?Для чего? Не вижу потребности !!!Я против ,у детей должны быть каникулы !
КСЮША
Для Марина: Я согласна.Если летом мы будем ходить в школу, тогда смысл мы удились на карантине???
Коментувати
Саша
Як думаєте, чи заставите ви нас ходити до школи в літку?)))Хахах, не вийде, це така дурня..
Микола
Окей, ми будемо ходити до школи на літніх канікулах, а може діти небудуть ходити бо батьки скажуть що літні канікули є щоб діти відпочивали. І особисто до вЧИТЕЛІВ нащо МИ ВЧИМОСЯ НА ДЕСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ Ї. НАПИШИ ВИСЛИ І ВОНИ ЩЕ ВИМАХУЮТЬСЯ я думаю це неправильно і ми маємо встигнути вивчити десять кілометрів вірша написати 10. Параграфів в якому в одному параграфі 100 номерів
виктор
це неправильно забирати в нас перший мысяць лыта тому чо на дворы спека хочеться десь пойхати на море в табори в село на природу то навычо нам вчитися лытом нам ы так задають дистанцыйне домашнэ завдання ы дають тести ы заних ми получаэмо оцынки вот подумайте мыныстерство МНО виш полюбому маэте свойх дытей ы ви хочете чоб вашы дыти ходили лытом в школу я думаю чо ны то незабирайте в нас лытны каныкулт чо важливыше чоб дыти выдпочили лытом чи ходили у школу вот задумайтеся нат цим будласка мыныстерство МНО
Косік
Для виктор: А у тебе вибір- або на винос, або сиди і вчись. Яке море- не до жиру, ліж би вживу!
Коментувати
місцевий експерт
Тоді для чого дистанційне навчання?
Ангеліна
Це тупо! Літо не для того щоб діти в школу ходили! Літом треба відпочивати гуляти, купатись в річці, Ми і так зараз на дістанційному!
Лопе де вега
Для Ангеліна: Прийде час помиють, не переживай
Коментувати
Женя
Блин зачєм ми зараз вчимося якщо потім ще літом вчитись. коли нам відпочивати??? Держава?