МОН: тривалість навчального року може бути продовжена

У Міністерстві освіти допускають можливість фактичного продовження навчального року

МОН: тривалість навчального року може бути продовжена

У Міністерстві освіти допускають можливість фактичного продовження навчального року в Україні. Про це йдеться у роз'ясненнях відомства щодо організації освітнього процесу в школах під час карантину.

Зокрема, у відомстві повідомляють, що Законом України «Про повну загальну середню освіту» встановлено, що освітній процес у закладах загальної середньої освіти завершується не пізніше 1 липня.

«Якщо у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні термін дії карантину буде змінено, фактична тривалість навчального року може бути продовжена. У такому разі освітній процес включатиме аналіз виконання навчальних програм, з урахуванням фактично проведених навчальних занять (у тому числі дистанційно) та результатів навчання учнів, здобутих під час карантину», - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
24.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
НІКА
КАРОЧЕ МИ В ЛІТКУ ПОВИНІ ВІДПОЧИВАТИ . ТО Я ЛІТОМ В ШКОЛУ НЕ ПІДУ .
Марта
Я не хочу іти до школи літом бо це тупо тобі хочеться на пікнік, пожарити шашликів, по купатися на пічці а замість того ти будеш учитися в школі це не справидливо. У всьому цьому винні китайці зі своїм Covid-19 якби вони не їли що попало то би не було б ніякого вірусу
Саня
Для Марта: Згоден
Коментувати
Саня
Я не хочу літом в школу. Бо жара досягає термометра до +40 і хочеться відпочивати,а не вчитися. МОН не робить навчальний рік в червні. БУДЬ ЛАСКА)
Не робіть навчання в червні!
Це дуже тупо! Я дуже чекав літніх канікул. Я учень, цілий день сиджу за ПК для того щоб зробити усі завдання і так кожен день, і це все для того щоб потім ходити в школу літом!? Вони не думають про нас, я кожен день сижу за уроками та псую здоровя та зір для того щоб ходити в школу в червні( Червень мій найулюбленіший місяць, все цвіте тепло, початок літа і т.д. Хай краще-б думали як людей лікувати, а не нам псувати довгоочікуваних канікул, я навчаюсь в 8 класі це мали бути мої останні нормальні літні канікули тому-що я піду з 9 класу, там екзамени і т.д. Будь-ласка МОН, якщо ви це читаєте, не робіть цього, це не правильно, ми вчимося ще більше ніж в школі, літо для того щоб відпочивати а не ходити жарою в школу! Чому із-за карантину ви повинні забирати наші канікули, я не люблю серпень, для мене це не канікули - це підготовка до школи та город, не робіть навчання в червні! Я вже в травні не можу сидіти в тій школі(((!
I am
Домашнє завдання не дає змогу вивчити і зрозуміти весь матеріал нормально. Для цього потрібен вчитель! Домашнє завдання дають для того щоб за 2місяці карантину діти не «отупіли», і коли повернемось до школи, щоб у дітей вже було мінімальне уявлення про нову тему.
Микола
Якщо так то я не буду ходити в літку в шк і буду відпочивати на карантині буду гуляти і все.
Микола
Поперше.Це карантин ми неможемо відпочити і нікуда піти .Подруге.нам дають длмашнє завданя кожен день.Потреє.це ніхто не винен що карантин бо мусили так зробити.Почетверте.в літку відпочинок.Будьласка не робіть продовження .Я думаю так само як і я деякі діти не схочуть ходити до школи.Тому не робіть продовження.
Ілля
То чому ми учимося на дистанційному навчанні і маєм ще учитись літом значить хай вчителі не задають домашнє завдання
Андрій
Це вззагалі несправедливо чому ми маєм вчитися літом я вже неможу робити ті урокизадають дуже багато а ще літом вчитися будь ласка зробіть так щоб небуло навчання влітку
Go go
Для Андрій: якщо живими останемося?!А ти про гульню мрієш.
Коментувати
Саша
Зелений Володя Я манав ходити літом. Навіщо я роблю зараз домашку.поосто так бо вчителяі задають?
Діма Гац
#НІШКОЛІЛІТОМ я мнав йти дошколи літом скажіть тоді нащо я роблю завданя вдома і
Артем
Якщо будуть продовжувати навчання то який сенс робити дз?І взагаліто дз задають більше ніж коли ми ходили в школу я цього нерозумію.І також зараз в нас не канікули а карантин на якому ми і так вчимо уроки і не гуляємо томущо неможна .
Учень
Для Артем: я в цьому не дуже розбираюся але я думаю треба писати в мон що ми не будемо вести дітей в школу влітку і казати щоб вони відмінили цей наказ
Для Учень:
А у тебе уже є діти?
Коментувати
Учень
Бунтуймо щоб цього не було діти не витримають жару влітку тому бунтуймо щоб вони відмінили це влітку діти мають відпочивати
Артем
Витещопше о фегіли навіщо тоді дистанційне навчання в нас теж є свої права І на канікулах ми маємо відихати
Для Артем:
Судячи з твоєї грамотності, ти у школі лише те й робив, що "відихав".
Коментувати
Роман
а нам компенсують той місяць . ну типу після цього навчального року ми підемо навчатись уже 1 жовтня чи 1 вересня?
Анастасія
Навіщо тоді домашне обученієяк, що ми підемо в школу? Якщо літо заберуть я готова всіх поубивать. Хто таку дурню придумав?
Саша
Чому така не справедливість до дітей, 9 класникам відмінять ДПА, а учні 10 та 11 класів повинні дистанційно навчатись та й щей навчатись до 1 липня????????????‍♀️, ми теж маємо свої права та власний час, ми теж хочимо свій час приділити собі або тому кому вважаємо за потрібне, літо завжди було порою відпочинку, що це за жах, для чого тоді проводити дистанційне навчання, будьласка віднесіться до нас з розумінням????????
Єва
Для Саша: +
Коментувати
Денис
Я учень, нам ДЗ з головою задають, так я згідний,що вчитися улітку це трохи правильно, але тоді зробіть щоб ДЗ було менше. Я встаю-уроки,лягаю-уроки. А коли можна відпочити від цього усього,що коїться. Тоді,якщо я вивчу усе ДЗ то,що я буду робити на уроках. Я відміник в мене немає вибору. Тоді для чого така кількість навантажень? Подумайте про НАС БУДЬ-ЛАСКА!
Роман
Я учень , мене навпаки завалюють домашкою , наприклад нам з хімії задали 80 рівнянь і це не контрольна , а просто самостійна я її робив 3 дні . Це НЕНОРМАЛЬНО ! Вчителі думають що якщо ми на карантині то ми просто сдимо і нічого не робимо . Я невстигаю , а крім хімії є інші уроки , з англійської 5 сторінок вправ . Кожен вчитель думає тільки за свій урок . Навіщо я сиджу , недосипаю ,роблю уроки . якщо я всеодно буду відучуватись , короче [{[ _ Я В ШОЦІ _ ]}]
Даня
Для Роман: цілком з тобою згоден,уроки задають більше ніж на уроках робимо!!!! Такоооож в шоці !
Микола
Та це прям жопа.Досить що зара дають дз і немож нікуда йти і відпочити,до тогож щей в літку вчитися.Взагалі офігіли там у Верховній раді.
Саня
Я з тобою також цілком згоден
Коментувати
Учень
Ну так я не зрозумів, весь той об’єм дз я маю повторяти третину канікул?Пробачте мені, але вчителі з нами онлайн уроків не проводять ) просто скидують параграфи і вправи) Все ! Це тільки з укр.мови ) А от з Нім.мови 24 теста + 3 сторінки завдань (Виписати і перекласти такі слова і зробити такі то вправи в РЗ) Ну то нащо нам зараз так опрацювати ці параграфи якщо це все ми будемо вчити влітку???

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!