МОН просить розвантажити учнів та вчителів на час канікул

Міносвіти просить не перевантажувати школярів домашніми завданнями під час канікул

МОН просить розвантажити учнів та вчителів на час канікул

У зв'язку із проведенням канікул, Міністерство освіти просить не перевантажувати школярів домашніми завданнями та дати можливість учителям підготуватись до подальшої дистанційної роботи. Про це йдеться у роз'ясненнях відомства щодо організації освітнього процесу в школах під час карантину.

У відомстві зазначають, що у багатьох закладах загальної середньої освіти весняні канікули заплановані з 23 по 29 березня 2020 року.

У зв'язку з цим, у Міносвіти пропонують залишити незмінною структуру навчального року, визначену закладом загальної середньої освіти.

«Просимо врахувати, що під час канікулярного періоду не варто перевантажувати учнів домашніми завданнями та дати можливість педагогічним працівникам, у плановому режимі, підготуватися до подальшої дистанційної роботи», - повідомили у відомстві.

Освіта.ua
24.03.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій Панасюк
Валентино, "кому потрібні сьогодні ваші уроки"- сказано в точку, ну майже.Крім тих дітей що хочуть та тих батьків з окремими учителями,що можуть і вважабть за потрібне навчати та розвивати за будь-яких життевих випадків. Ви ж про позитив пишете. Скласти руки та чекати "чи серце заспокоїться"? А щодо потрібності уроків, так є такі виродки освіти з вищою категорією та званням старший учитель (зарплата 14тис.грн), що роками їм уроки нахрін були потрібні. Висока посада, влада, шикарна зарплата і не впріти на уроці.Наших ХЕРОЇВ освіти повинні знати в обличчя, ой даруйте --в МОРДУ- у них обличчя чи було колись.Називаю: дирехтотараторка Павлівської шк. Погребищенського р-н. Синюченко Н.І. та її чоловік-педофіл Синюченко Г.В.(географія, хімія,біологія,музика, працює ще в Борщагівські шк. хіміком та "хімічить" з школярками). Прикриває це все "повії освіти":-нач.від.освіти РДА Бутенко З.М.та зав. РМК Сидорук Т.П..Відмовився відкривати кримінальні справи "поганий мент" нач. ВП майор Гавриш В.В.(зараз по ротації генерала Педоса "ментує на благо собственной рОДІНИ в м. Липовець. Викорчовуйте такі "ВІРУСИ" з освіти та влади усіма законними шляхами. З повагою до усіх чесних громадян Ураїни-Панасюк Юрій Васильович.
валентина
Підтримую 100%, схаменіться люди, бережіть дітей і себе. Потурбуйтеся про самоізоляцію, харчування, позитив. Кому потрібні сьогодні ваші уроки?Любіть дітей, ізолюйте від негативу, ваші трагедії дітям не потрібні. Це шкодить їх організму.
Батько
Люди,про що ви тут говорите? Боже, дай сили нам всім пережити ту епідемію. Скоро люди почнуть вмирати сотнями, а ви про якусь маячню говорите.Краще бережіть себе і ближніх.Краще за дітьми прослідкуйте,щоб не виходили на вулицю.Ви що,не розумієте,що зараз така сама сітуація, яка була із Чорнобилем, коли не говорили людям правду, а говорили: " Українській нації- до сраки радіація"Чому ви думаєте,що нас мине ситуація,яка зараз в Італії та Іспанії? До сраки те навчання, тут аби живими залишитися.Бережи,нас,Боже!
Юрій Панасюк
Для Батько: Наші учні, окремі та рознесуть це як вірус в мережі, читаючи як Батько постить (в мережі) логічно співставлять вислови---"до сраки"та "Бережи нас Боже". ЯК красиво звучить. Але у нас попи ще не те ляпнуть.
Коментувати
Дмитро
Коронавірус коронавірусом. А як учням чи студентам (студентам особливо) вчитись? Ви навіть книгарні позакривали. А де інформацію брати? В інтернеті всієї немає. Більшість електронних книг платні. Всі книги усіх бібліотек не оцифровані. На сайті книгарень тепер лише безконтактна доставка і можна оплатити тільки банківською карткою і то вибір райффайзен банку далеко не на усіх сайтах книгарень доступний. А що робити, коли на карточці грошей немає і далеко треба добиратись, щоб поповнити? А тим що робити, хто додому в село далеко від міста (навіть в іншу область), коли ввели карантин, поїхав. Вони там і зошитів, яких не хватає, купити не можуть, бо не має у них супермаркетів, як Сільпо. Карантин включно з останнім днем, а в той час більшість не зможуть добратись. Що робити їм? Якщо у перший день почнуть добиратись, то всі, окрім тих що в місті, пропустять один день і це їм зарахують, як неявка без поважної причини. Питаю туь, бо від МОН так і не було відповіді.
Witalina
Для Дмитро: Пробачте, що Ви триндите ??? Зошити в селах є.У нас малесеньке село. НЕ перебільшуйте !!
Студент-фізик
Не купую зошити останні 4 роки і нічого, сижу, вчуся. Всі книги зі всього світу і не потрібні. Чомусь наші викладачі в першу чергу дають завдання з підручників, яіі є онлвйн. На крайні випадок завжди можна попросити сфотографувати. Тим паче дистанційне навчання, як та к абсолютно без нічого вы тоді вчитеся? Щось то значить є. І до речі, ще жодного борга. Навіть наперед роблю.
Екатерина
спробуйте різні онлайн школи з платформами - тоді взагалі не потрібні будуть зошити. в інтернеті зараз почали викладувати ролікі з уроками для різних класів. Якість різна, але якщо є бажання - завжди можна знайти що треба
Коментувати
Алиса
И отчего учителя устали? Сидят дома с полной заработной платой, сбрасывают детям готовые , составленные кем то для детей вопросы и... Все.
вчитель
Для Алиса: А вы уверены, что именно в этом и заключается дистанционное обучение?...И что все учителя именно так считают и только так и поступают?... Если действительно заниматься дистанционным обучением, то задания сложнее разработать, чем для очного обучения!
Сергей
Для Алиса: за всех не расписывайся, если не знаешь
Хтось
Для Сергей: Для Алиса: Вы тут не тыкайте...умная сидит...учителя виноваты,что карантин ввели???Тоже мне министр образования,все знаете прям
Коментувати