Профспілка просить депутатів не звужувати права освітян

Найнижчий посадовий оклад педпрацівника має дорівнювати трьом мінімальним зарплатам

Профспілка просить депутатів не звужувати права освітян

Профспілка працівників освіти і науки звернулась до голів трьох парламентських комітетів з приводу проектів законів № 2720 та № 2721, що зареєстровані у парламенті, які на переконання профспілки, можуть вплинути на права педагогічних працівників.

Зокрема, профспілка висловила незгоду намірам звузити права педагогічних працівників на встановлення найнижчого для них посадового окладу на рівні трьох мінімальних заробітних плат, як це нині передбачено статтею 61 закону «Про освіту», на норму про відповідність його чотирьом розмірам мінімального розміру посадового окладу, встановленого на 1 січня календарного року для відповідної категорії працівників, тобто визначення його розміру у ручному режимі урядом у межах фінансових можливостей.

Також у профспілці наголошують на неприпустимості змін до Прикінцевих та перехідних положень закону «Про освіту» стосовно зобов’язань Кабінету Міністрів України забезпечити до 2023 року поетапну реалізацію цієї зміненої проектом редакції статті 61 закону.

«Профспілка наполягає на передбаченні в цих Прикінцевих положеннях завдань Уряду забезпечити до 2021 року встановлення схеми посадових окладів педагогічних і науково-педагогічних працівників, виходячи з найнижчого посадового окладу педпрацівника на рівні трьох мінімальних заробітних плат», - зазначають у Профспілці працівників освіти і науки.

Освіта.ua
06.02.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
doubleSpirit
нам на восьмое марта профсоюз выделил одну коробочку Бонжура на четыре человека,а каждый сплачивает 10 процентов ежемесячно....кого мы содержим ....а сейчас отправили в отпуск 23 от оклада.а оклад 3750----где же минималка 4 700....
doubleSpirit
Для doubleSpirit: 23 оклада
Галина
Для doubleSpirit: 23 оклади? Круто! А щодо профспілки, Ви ж самі туди вступили. Ми не є членами профспілки.
Коментувати
Вчитель
Ганьба депутатам які підписали закон про освіту, закон який знищує майбутнє наших дітей, а самі вони мабуть не вчилися в школах і не бачили як важко працює вчитель-- ганьба....
Денис
А то чиновникам зарплати в сотні тисяч з купою премій та пільг-( не дивлячись на те, як вони працюють), а педагогами не можуть навіть свій мізер отримати... А до речі під час карантину вчителі знаходяться на робочому місці і роблять доручену їм роботу.
Денис
Треба завжди відстоювати свої права, а не мовчати та жалітися на життя Бог знає кому.
Віктор
Полтавська область. Отримали заробітну плату за січень 2020 і знову маємо надбавку за престижність 5%, як і у попередні роки. Але ж існує обіцянка міністра http://osvita.ua/school/66563/. Не розумію, кому ми вже маємо вірити?
налогоплательщик
Сидите дома на карантине, не работаете, так хоть не канючьте здесь.
Егор
Для налогоплательщик: Что значит "не конючьте"? Пусть не начисляют им за две недели. Везде выгоняют в таких случаях "за свой счет".
бл9
Для Егор и ему подобных: Бывшие двоечники выплескивают запоздалую обиду и злобу?
1
Для бл9: Было-было, но чтоб кто-то матюком подписывался.... Прикольно.
Коментувати
віталій
до війни очолював міську організацію профспілки в донецькій області. такого відношення до освітян не було ніколи. профспілкам, особливо нашій, терміново необхідно переходити до рішучих дій
Светлана
Профсоюзы, немножко активней действуйте! Не "просить", а вимагає! Не "висловила незгоду", а запретила! Не "наполягає", а закупила автоматЫ Калашникова и коктейли Молотова...
бл9
З ваших дописів зрозуміло, що такі собі хитрі вчителі позакривали всі школи на карантин( попередньо розповсюдивши хвороботворні віруси), для того, щоб отримувати зарплату і нічого(як Ви пишете, хоча це не відповідає дійсності) не робити?! Жесть!
бл9
З ваших дописів зрозуміло. що такі собі хитрі вчителі позакривали всі школи на карантин( попередньо розповсюдивші хвороботвоні віруси), для того, щоб отримувати зарплату і нічого(як Ви пишете, хоча це не відповідає дійсності) не робтити?! Жесть!
Марія
Класний закон.Вчителька сидить вдома,бо карантин.А дитину в сад водить,бо в нас нема карантину.Я отримую мізкрну зарплату за роботу,а вона більшу набагато і стдмть вдома.Ще прийде і нерви попсує ввечері.
бл9
Для Марія: З ваших дописів зрозуміло, що такі собі хитрі вчителі позакривали всі школи на карантин( попередньо розповсюдивши хвороботворні віруси), для того, щоб отримувати зарплату і нічого(як Ви пишете, хоча це не відповідає дійсності) не робити?! Жесть!
Коментувати
Профсоюзы- это мираж
Профсоюзы проснулись? А то,что массово закрываются школы,- молчат? Выходить надо из такого профсоюза,нечего дармоедов кормить.
Николай
А что профсоюз говорит о том, что две недели карантина будут оплачены учителям? За что бл9?
бл9
Для Николай: А по закону, бл9! Есть такой закон, прикинь!
Світлана
А хто сидить вдома? Ми з колегами в четвер, коли мела хуртовини так само були на роботі: перевіряли зошити, дописували дані до журналів,планували відкриті уроки тощо. І це при тому, що світла не було! І нам не повинні платити? Прийдіть до школи попрацюйте, а тоді будете такі коментарі писати!
Коментувати