Заборгованість із зарплат в освітній сфері зросла у 2,5 рази

Найбільше заборгованість зросла у сфері освіти, професійної, наукової і технічної діяльності

Заборгованість із зарплат в освітній сфері зросла у 2,5 рази

Загальна заборгованість з виплати заробітної плати в Україні в 2019 році зросла на 14,7% і на 1 січня 2020 року склала 3,034 млрд грн, тоді як у грудні 2019-го скоротилась на 5,8%.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на дані Державної служби статистики.

Найбільше зростання заборгованості в 2019 році зафіксовано в Дніпропетровській (в 2,6 рази), Тернопільській (в 2 рази), Житомирській (на 77,9%), Львівській (на 77,7%) областях.

При цьому найбільше скорочення заборгованості по заробітній платі зафіксовано в Рівненській (на 83,7%), Миколаївській (на 61,2%), Хмельницькій (на 59,3%), Запорізькій (на 47,4%) областях. У Київській області заборгованості зросли на 4,9%, в самому Києві на 39,1%.

По сферах зайнятості в 2019 році заборгованісті з виплати зросли найбільше в сфері освіти в 2,5 рази (до 13,323 млн грн), професійної, наукової і технічної діяльності - на 52% (до 182,712 млн грн).

Освіта.ua
29.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Для информации
Львиную долю бюджета выделили под сомнительные проекты " ветеранских организаций войны с Россией", типа с 14 и других.
Володимир
Нічого, всі потерплять, бо зареєстрований закон у ВР, що підніме знову зарплату депутатам і міністрам, Денег нет, но ви держитесь.. Зе. При владі.
Петро Олексійович
Відмивають кошти за рахунок затримок. Відмивають кошти за рахунок затримок. Відмивають кошти за рахунок затримок. Відмивають кошти за рахунок затримок. Відмивають кошти за рахунок затримок. Відмивають кошти за рахунок затримок. Відмивають кошти за рахунок затримок. Відмивають кошти за рахунок затримок. Відмивають кошти за рахунок затримок. Відмивають кошти за рахунок затримок.
RENE
А ніхто не пробував зясувати в чому проблема? Чи зразу легше просто зробити винним у всьому Зе?
Вчителька
Для RENE: Проблема??? у занадто високих заробітних платах різних міністерок та міністрів!!!! Тому й вчителям нічого не дістається!!!! В нашому регіоні, навіть, знизили ставку порівняно з груднем!!!!
Учасник
Невже марсіани винні??? То вони при владі, чи таки зелебеники??? Напевно, з точки зору здорового глузду винний той, хто при владі. А в кого проблеми з головою, то звичайно, винні марсіани...
Володимир
Все полетіло до п’ятої точки після приходу до влади ЗЕлених, які зробили всіх разом і себе самих. Діра в бюджеті, спад виробництва, зарплата депутатам в конвертах і таке інше. Надання преференцій Коломойському. З чого візьмуться гроші на своєчасну оплату праці, не говорячи на суттєве підвищення ЗП.
Коментувати
Местный
Зробили нас разом
Сергей Лимонов
Кінець епохи зубожіння - дочекалися! ЗЕуряд довів свою "професійність та ефективність"!