У кожній ОТГ має бути опорна школа і автобус, - прем'єр

Керівникам ОДА презентували інфраструктурну карту, що містить понад 110 тисяч об’єктів

У кожній ОТГ має бути опорна школа і автобус, - прем'єр

У Кабінеті Міністрів відбулась селекторна нарада з керівниками Обласних державних адміністрацій, під час якої очільникам областей була презентована інфраструктурна карта країни, що містить понад 110 тисяч об’єктів: шкіл, дитячих садків, лікарень, поліцейських пунктів. Про це, на своїй сторінці у Facebook, повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«У Програмі дій нашого Уряду ми чітко сформулювали послуги, які гарантуватиме держава кожному українцю для комфортного та безпечного життя. Наприклад, у кожній ОТГ має бути опорна школа та автобус, який буде підвозити школярів до неї. Кожна дитина має ходити в дитячий садок», - зазначив Гончарук.

За його словами, інфраструктурна мережа, яка сьогодні є, не дає можливості втілювати плани в життя, оскільки вона застаріла та не відповідає сучасним вимогам.

«За ці півтора місяця наша команда вперше в історії нанесла на карту країни всю інфраструктуру — а це більше 110 тис. об’єктів: шкіл, дитячих садків, лікарень, поліцейських пунктів. На сьогоднішній селекторній нараді з усіма керівниками ОДА ми презентували їм цю карту та направили в області. Тепер кожна область має чіткий дедлайн — до 10 грудня кожна ОДА має змоделювати власну інфраструктурну мережу, яка має бути у кожній області. З чіткими позначками, де потрібно створити школу, де дитячий садочок, а де поліцейську дільницю», - повідомив прем’єр-міністр.

Освіта.ua
17.10.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Випускник малокомплектної школи
0. Адептам міфу про "низьку якість освіти в малокомплектних школах" можу заперечити на власному досвіді, але це інша тема для обговорення. 1. Дороги. Ніякий автобус без фатальних наслідків сільськими дорогами не проїде, особливо в Романівському районі - там ну дуже все скрутно... 2. Шкільні автобуси - це монополія Свинарчуків з їхнім "Богдан-Моторс" та застарілі радянські ПАЗіки. Спочатку треба закуповувати нормальні автобуси на кшталт МАЗ-206, МАЗ-226 або Форд-Транзит.
Галина Костюк
Чому людина, яка не була у малокомплектних школах і знає про них лише на слух, дозволяє собі робити завідомо неправильні висновки і ображати сільських вчителів?! Кожна школа у селі - це душа громади, це той магніт, який ще тримає і не відпускає людей від землі, від релігії, від нашої самобутності і культури. Хіба ви не розумієте, що у мегаполісах усього цього вже давно немає? А щодо рівня знань, то в малокомплектних школах є можливість з кожною дитиною проводити особистісно-орієнтоване навчання, тобто навіть із "середнячка" робити хорошого учня. У великих класах таких дітей, зазвичай, не помічають. Тому з 30 школярів там 10, а то й більше становлять баласт. Та про це говорити не вигідно! Легше закрити , ніж думати, як розвивати і творити.
Ірина Сафяник
Навіщо нашій владі освідчені громадяни. Вони виростять покоління рабів. Закриють сільські школи, відберуть у сільських дітей право на нормальну і доступну освіту. Бо їздити за десятки кілометрів та ще й по вбитим дорогам повне знущання. А про безпеку і годі говорити.В свою чергу молодь покине села. А скільки вчителів залишиться без роботи. Та і ті що будуть працювати на довго не залишаться. Бо з така заробітна плата для вчителя це приниження. Поїдуть за кордон на заробітки. Села вимруть. От і доступ до земель буде, щоб пошвидше розпродати. Йде знищення освіти, обмеження доступу сільських дітей до неї. А згодом і знищення сіл і так далі!!!!
Ольга
Для Ірина Сафяник: Бидлом легко керувати. У селі немає школи- село вимирає. Візьмуться і за клуби,і т.д. А я же людям жити достойно , чи такого і слова немає?
Коментувати
ммм
МОН, а що там у Гончарука за диплом? а то він тут ляпнув, що у нього був НЕДЕРЖАВНОГО зразка. він зовсім без освіти получається?
Тетяна Кіба
Ага, то грошей на солярку нема, то автобус поламався, а грошей на запчастини нема, то дорогу замело, то дерево впало - 1001 причина порушити всі плани)
ммм
Для Тетяна Кіба: то все до мера або до голови
Ссс
А, місцеві бюджети резинові?
Тетяна Кіба
Автобуси, що дають на школи, не варті доброго слова. Три місяці автобус не ходив, поки гроші шукали. А діти чим винні? Дожились, що грошей у держави на освіту нема. Державні школи повинна утримувати держава!
Коментувати
Когда ж порядок в ОТГ будет
А может в ОТГ аудит провести? Тендеры проверить там, сколько земли раздерибанено и , главное, кому.Промониторить эффективность штата( которым нечем заняться в рабочее время,кроме как ходить на " перекуры", " чаи гонять", сплетни собирать,сидеть в соцсетях.) Посчитать,сколько лишних дармоедов,какую зарплату ни за что получают,премии баснословные.А,Гончарук?
Перспективы нет
Вобщем,позакрывать школы в сёлах,чтоб землю быстрее " прибрать к рукам". За это выбирали команду Зе? Да и что удивляться, Варджа прекрасно рассказал, кто такой Гончарук и его команда. Выкормыш Сороса.
unforgiven 2
Автобус? А Прем’єр-міністр прийде туди працювати водієм? Чи аби так, не витерши носа, покидатися словами?
Для unforgiven 2:
Звісно, що не приїде. У нього права державного зразка лише на керування самокатом.
Коментувати
Родион
Автобус? Треба розуміти - один. І як він возитеме до опорної школи учнів з 5-8 околишніх сіл з віддаленістю до 20км?
Надія
Для Родион: По черзі! Понеділок - одні, вівторок - другі і т.д. А навіщо сільським дітям освіта !? Обійдуться!
Коментувати