Osvita.ua Середня освіта Реформа середньої освіти МОН розробило порядок проведення аудиту шкіл
МОН розробило порядок проведення аудиту шкіл

Документ визначатиме механізм проведення інституційного аудиту шкіл та інших закладів

МОН розробило порядок проведення аудиту шкіл

Міністерство освіти представило для громадського обговорення Порядок проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

Проект документа, після його ухвалення, визначатиме механізм проведення інституційного аудиту шкіл та інших закладів, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

Метою проведення аудиту є оцінювання якості освітньої діяльності закладу освіти, вироблення рекомендацій щодо підвищення якості освітньої діяльності та вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти, а також приведення освітнього та управлінського процесів у відповідність до вимог законодавства.

Аудит проводитиме Державна служба якості освіти та її територіальні органи.

Планується, що оцінюванню підлягатимуть освітнє середовище школи, система оцінювання здобувачів освіти закладу освіти, педагогічна діяльність педагогічних працівників закладу освіти та управлінські процеси школи.

Плановий інституційний аудит закладів освіти здійснюється не частіше одного разу на 10 років. Разом з тим, через низьку якість освітньої діяльності аудит може бути проведений у позаплановому порядку.

Проект документа

Зауваження та пропозиції до проекту Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти приймаються до 10 жовтня 2018 року на електронну пошту: storchak@mon.gov.ua.

Освіта.ua
11.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Просто родитель
Зарплату учителям подняли, откупятся и от этой проверки. Совести нет, только умеют: контрольные, рефераты, проекты - сами сидят, в носу ковыряются.
Кружель
Для Просто родитель: зарплату урезали на 40 -50 процентов.А учиться надо было всегда, если хочешь чего то добиться
Коментувати
Родитель
МОН, проведите наконец-то ЗНО для учителей, предметов не знают. Детей учат репетиторы. Зачем ходить в школу?
любитель крайностей
Для Родитель: Так давайте и ЗНО для родителей. В стране любят передачи про ревизоров и всякие проверки. Давайте проверять и родителей! Пусть проходят атестацию, сертификацию, пишут курсовые, дипломные, рефераты про воспитание.
Родитель
Работа родителей проверяется бесконечными контрольными, которые проводятся через урок. А слово аттестация пишется с двумя т. Стыдно, а еще наверно учитель...
Коментувати
директор школи
Нічого нового, "стара" атестація з набором "розумних" іспекцій....Вся автономія, гроші, залишаються де і були.
unforgiven 2
Прикриваючись, так званою "педагогічною свободою", МОН умиває руки і повністю знімає із себе відповідальність, перекладаючи її на вчителів. Звичайно, королювати завжди легше, навіть тоді, коли ти є некомпетентним.
просто учитель
Пробачте за прямоту, але це найменше що хвилює людей. Порядок проведення олімпіад. Зловживання службовими обов’язками. ЗНО у 9 класі. Матеріально-технічна база. Доступ до Інтернету. Перевантаження комп"ютерних класів.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!