Уряд додатково спрямував 48 млн на зарплати вчителям

Рішення має забезпечити спрямування коштів на оплату праці вчителів у деяких областях

Уряд додатково спрямував 48 млн на зарплати вчителям

Кабінет Міністрів ухвалив рішення про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році. Відповідне розпорядження підписане прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

В уряді зазначають, реалізація рішення забезпечить спрямування коштів для здійснення оплати праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в окремих адміністративно-територіальних одиницях Волинської, Донецької, Житомирської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Чернігівської областей.

Загальний обсяг перерозподілу освітньої субвенції складає майже 48 млн грн.

Освіта.ua
28.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
KKPY
Та вам ніхто не догодить! Вам що, 4000$ мало? Гройсман уже піддобрюється до майбутнього президента: виділив гроші, а далі й до інших областей дійде. Можливо прийдеться трохи підтягнути животи, коли будемо відбудовувати Донбас при новому президентові і виплачувати контрибуцію захисникам ДНР і ЛНР (такі вимоги путлера, хто не в курсі), але то нічого, трохи постоїмо на колінах, хіба нам привикати?
Симон петля
Згоден із Вчителем! Якщо переможе Клоун, то Україні кінець!! На 3 частини розвалиться.... Коломойський зачистить всю економіку... Порох тоже не мед, але виходу в нас немає, як підтримати його.
Мирослава
Для Симон петля: Краще мати справу з клоуном. ніж із злодієм-мародером !!!
Станіслав
Мирослава, цей сайт звичайно не площадка для політичних диспутів, але потрібно думати і головою, той хто проголосував за "молодого президента", нагадуємо, що Коломойський не такий уже й молодий
Коментувати
Вчитель
Нарід ! Чи ми показились чи здуріли? В Києві дурня битого обрали, а тепер нещасний клоун ( без освіти-вчилося в занюханій філії ) претендент??? Ганьба всій державі! Путін розчавить нас за 3 секунди!! Столиця стоїть розгромлена , боксер все за кордоном... Тепер країну віддамо ....
Штаб
Для Вчитель: молодець, відпрацював свої 30 срібників. Можеш розраховувати ще, розплатимся рошенками з добавкою пальмової олії. Тим у кого нема мозгів вона спаює череп, щоб не розпався. Ми на таких якраз розраховуєм.
Коментувати
Богдан
До Паски в Україні будемо вже знати ім’я нового президента України. Сподіваємось, що він буде краще дбати про освіту, вчителів, ніж теперішній. Надіємось, що незабаром зміниться цей бездарний уряд, який хотів навчити урядувати, а вийшов пшик. Усьому свій час.
Катерина
Для Богдан: ви навіть не знаєте за що ПОВИНЕН І МУЧИТЬ відповідати президент. Що і далі будемо звинувачувати всіх, а не себе? Ідіть читати. Школа не поможе, якщо батьки дурні
Катерина
Для Богдан: паски - на пляжі. А свято - Пасха. Краще б ви, Богдан, мовчали
Катерина
Для Богдан: *мусить. Автозаміни. Таке життя
Коментувати
Ярослав
І в Рогатинському районі Івано-Франківської області не виплатили за березень. Обіцяють після 5 квітня. На 10 місяців вистарчає грошей. Навіть не змогла діюча влада до виборів виплатити зарплату.
Малишенко Оксана Юріївна
А про вихователів знову забули. Виживайте на 4000 тисячі. Тільки вимоги зростають.
derrek
Для Малишенко Оксана Юріївна: Думайте тепер чи варто голосувати за діючу владу!
Коментувати