Учителі отримують надбавки у виключних випадках

У профспілці наголошують, що дефіцит видатків освітньої субвенції становить 2,1 млрд

Учителі отримують надбавки у виключних випадках

За інформацією з регіонів, надбавки вчителям, передбачені законодавством, виплачуються у виключних випадках, або лише керівникам шкіл та їх заступникам та вчителям, які працюють за програмою «Нова українська школа». Про це під час засідання президії Профспілки працівників освіти і науки повідомив заступник голови Сергій Романюк.

Також, за його словами, надбавки за престижність педагогічної праці у розмірі 30% передбачені лише у 48 місцевих бюджетах країни.

Загальна сума видатків місцевих бюджетів, які необхідні додатково для забезпечення потреб закладів та установ освіти до кінця 2019 року становить 6,9 млрд грн, а за інформацією наданою з областей додаткова потреба у видатках освітньої субвенції становить 2,1 млрд грн, тобто її не вистачає 341 місцевому бюджету усіх рівнів.

Освіта.ua
14.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчений -практик
Не можу не закликати жити всіх освітян своїм розум жити. Це і до мон нашого... скільки гарних вчителів, вихователів, професорів, директорів, ректорів, завучів.... Хто про них пише, показує?? Все мавпуємо , премося в Європу, хочемо лизнути ручку господарям, самопринижуємося , собі не віримо.... Ми - народ, ми - сила, ми можемо і вміємо!!!
============
Для Вчений -практик: ой
Коментувати
Ірина
Ноутбук, принтер кольоровий багатофункціональний, кольорові парти і шафи, по 3 мікроскопи, лупи, компаси, наочність на магнітах, по 2 лялькові театри, дерев’яні терези, глобуси, креслярський набір для дошки, по 2 набори геометричних тіл, набір різновидів грунтів, настільні ігри,крім цеглинок лего для колективної та групової роботи, килимки-пазли. Це на кожен з трьох класів, у яких по 35 учнів. Плазми у нас висять давно. За престижність 30%. І це все тому, що у школі автономна бухгалтерія, бо ті, що через районну бухгалтерію майже нічого не отримали.За НУШ нічого не доплачують.
Натэл
В Харькове за престиж платят 5% , по области -20%. В чем провинились харьковчане? Особенно те, кому скоро на пенсию?
Вв
Для Натэл: работаю в области. Тоже 5%.
Коментувати
Лідія
Працюючи в нуш - ніякої доплати. Лего і в січні виділили один принтер на два класи. Жах. А вимоги - роздруковуйте за свій кошт.
Ірина
Це цинічна брехня! Я другий рік працюю за НУШ і ні копієчки нема доплат. Забезпечення "ЛЄГО" чорнобілий принтер та пуфіки. І це Київ, Печерськ.
Faina
Брехня. Працююза НУШ. Нічого не доплачують. Та й з забезпечення класу лише комп’ютер і телевізор. І на тому спасибі.
verunchikzp
Запоріжжя,теж немає ніякої доплати !
Коментувати