Викладачам ІППО підвищать зарплату на 11%

Оклади науково-педагогічних працівників інститутів післядипломної освіти мають бути підвищені

Викладачам ІППО підвищать зарплату на 11%

Посадові оклади науково-педагогічних працівників інституту післядипломної педагогічної освіти мають бути підвищені з 1 січня 2019 року на 11%. Про це йдеться у роз'ясненні Профспілки працівників освіти і науки.

У профспілці зазначають, що постановою Кабінету Міністрів від 23.01.2019 № 36 «Про підвищення посадових окладів науково-педагогічних працівників» з 1 січня 2019 року передбачено підвищення на 11% посадових окладів науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти державної та комунальної форм власності, перелік посад яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.06.2000 № 963 «Про затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників».

Також відповідно до закону «Про вищу освіту» до закладів вищої освіти належать, зокрема, інститути післядипломної педагогічної освіти, які є вищими навчальними закладами III - IV рівнів акредитації.

«Зважаючи на зазначене, посадові оклади науково-педагогічних працівників інституту післядипломної педагогічної освіти мають бути підвищені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 36 з 1 січня 2019 року на 11%», - наголосили у Профспілці працівників освіти і науки.

Освіта.ua
01.03.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
слів немає
Навіть нема слів щоб культурно та адекватно висловити свою думку. Це ж не курси, це знущання! Щойно прочитала Наказ про підсумки " Учитель року" Кожному заповім :" НІКОЛИ НЕ БЕРІТЬ У ЦЬОМУ УЧАСТЬ!!!!" там все вирішено, все зроблено, просто треба масовка, щоб створити спектакль. Їм ще йзарплати піднімають. А у школу вони йти не бажають працювати???
педагог
Для слів немає: не треба міряти усіх однаково. Жалійтеся конкретно на кого.
Коментувати
Правда
Та все ясно як божий день, раз ще досі не закрили іппо, значить це вигідно мону, але всі ж то розуміємо, що те іппо це рудимент радянського союзу.
учитель
Для Правда: Якщо ніхто, крім ОІППО не може виконувати завдання МОНУ, значить не рудимент, а "агент змін" (на сучасний лад)
Коментувати
Саньок
Вони і так жити не дають учителям. Не курси, а знущання. А як добавлять зарплату - взагалі загноблять.
N
Ці інститути не потрібні. Їхні функції можуть виконувати державні ЗВО - навіщо дарма витрачати кошти платників податків?
Зачем вообще ІППО?
Кому-то помогают лекции 15-летней давности? ?( знаков мало)
Сергей Лимонов
Дармоїдів запотиличників взагалі потрібно розінати сраним віником а не зарплату їм підвищувати!
Лисий
Для Сергей Лимонов: Цілком згоден.
Вчитель
Є викладачі ІППО яких я слухав із задоволенням, а є таких - яких треба виключати. Зробити просто- анкета вчителів про доцільність слухати цього викладача
майже 8-ми разовий курсант
ОТЖЕ, КОРИСТЬ Є. Для самооцінки корисно порівняти: це - не цікаво, бо знаю; це - роблю так само, отже - правильно; а це - беру собі на замітку! Для цього і потрібні курси підвищення кваліфікації. Для розвитку, порівняння і визначення свого місця у системі освіти.
Коментувати