У 2019 році всім освітянам підвищать зарплати на 9%

За словами міністра, наступного року відбудеться певне збільшення зарплати освітян

У 2019 році всім освітянам підвищать зарплати на 9%

Наступного року всі педагогічні працівники отримають підвищення зарплати на 9%. Про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич під час свого виступу на Форумі видавців у Львові.

«Це очевидно недостатнє підвищення заробітної плати. Я сподіваюсь, що в процесі доопрацювання бюджету у парламенті нам вдасться отримати більші преференції для освіти. Але все ж певне збільшення зарплатні відбудеться»,- зазначила Лілія Гриневич.

Також, за її словами, у проекті бюджету на 2019 рік знову закладено 1 млрд грн на модернізацію освітнього простору початкової школи.

«Коли я йшла на посаду міністра, єдина умова, яка була для мене важливою, це інвестиції в реформу. Бо інакше здійснити її просто неможливо. І це велика перевага, що прем‘єр-міністр і члени уряду розуміють важливість змін, які ми з вами робимо. Саме тому не зважаючи на усі складнощі бюджету наступного року, ми все ж заклали співмірну інвестицію на наступний рік - 1 мільярд гривень на освітнє середовище для першокласників, які прийдуть навчатись у 2019 році», - розповіла Лілія Гриневич.

Освіта.ua
24.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Ахах...на сьогоднішній день я отримала роздруківку, забрали престижність і надбавки, забрали премії, і це у Києві. Отримую голу ставку. А тепер вона мені 10% накине. Я їй дарую їх, хай собі накине. У нас вчителі з цього місяця тікають. Вже 3 вчителів не вистачає. Стійка вчителька української мови на касі в Форі підробляє. Я серйозно думаю над тим, щоб в найближчий час змінити професію. Дякую Ліліє!
Сенатор
Народ! Хто знає, які кошти на заробітню плату освітянам (всім категоріям що працюють у системі освіти) закладено у бюджеті 2018 р. Повторюю. Не на всю освіту, а тільки на зарплату?
Гость
А про те, що зняли з вчителів 10 % надбавки, з адміністрації 30%, забули сказати?
св.павло
ура! ура! чергове підвищення! За що ви нас так любите, себе не жалієте, про нас думаєте. А й молодец!
26 лет прокатывало.
Прокатит и сегодня. 26 лет при попытках индексации (ПОПЫТКАХ.потому что до настоящего уровня индексации НЕ дотягивало НИКОГДА) ЭТИ орут громко о повышении.26 лет народ покупался на слова.Купится и сейчас.Выборы скоро. А масса населения верит словам.Интересная фраза в ФБ проскочила.:"Если всего 6 % людей умеют соображать то ПОЧЕМУ решеия приимаются большинством?" НАподумать(одо слово)
Султан Сулейман і Хюрем!!
Яке підвищення!!!! Де підвищення зарплати викладачам ВНЗ з вересня 18р??? З 1 січня мінімалка буду 4170....у звязку з цим і заробітна плата вчителя збільшеться на 100 гривень!!!! І все!!! Заспокойтеся любі мої!!!!
Ганна
Так ми ще цьогорічну не освоїли, ні парт, ні дидактичного матеріалу, ні ноутбука. Чекаємо.
спасибідобрийпане
З 31 грудня 2019 року? Дайте трохи раніше. Так хочеться до Парижу... В крайнім випадку- на Мальдіви...
Ах і ох
Просто підвищиться мінімалка, а з нею і зарплати бюджетників, В ТОМУ ЧИСЛІ І ВЧИТЕЛІВ. МІністр чи реально не в темі, чи просто нагло бреше. Зате знову по всіх кутках всі кому не лінь будуть обговорювати, як багато вчителі отримують.
SDV
Ах і ох як і пані міністр реально не в темі. Ну не залежить наша зарплата від мінімалки, залежить вона від прожиткового мінімуму станом на 1 січня. Останній якраз і зросте на 9%, а мінімалка зросте на 12%.
Коментувати
Сергей Лимонов
Уррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррраааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа1
:-)))
Лимонов жив. Хорошо. А то думаю переживать или поголодать...
Сергей Лимонов
Merci bien !!!Хоть кто- то помнит и любит Лимонова !
Сергей Лимонов
И, пока пьянеют нарциссы, Я кривляюсь, крутясь и звеня... Но в тени последней кулисы Кто-то плачет, жалея меня.
Коментувати
Олексій
Черговий перерахунок у зв’язку з підняттям мінімалки, а не підвищення... Пані Міністр сказали підвищення не буде, бо держава борги валютні повинна віддавати...
Випускник
"на наступний рік - 1 мільярд гривень на освітнє середовище для першокласників!" А як же другий клас, які будуть учитися у наступному році за НУШ? З тим, що не додали у цьому році так і будуть навчатися у другому класі?
ВЧИТЕЛЬ
Це буде дійсно підвищення чи черговий перерахунок у зв’язку з підняттям мінімалки?
SDV
Для ВЧИТЕЛЬ: Це буде перерахунок у зв’язку з підняттям прожиткового мінімуму, і, відповідно, першого тарифного розряду. Від мінімальної наша зарплатня ніяк не залежить. А взагалі цікаво виходить. Уборщиці, яка одержувала мінімальну, підвищать на 12 %, а вчителям АЖ на 9%. А посадовий оклад молодого вчителя менший за мінімалку.
Коментувати
Местный
Аж 9%, а крика сколько. Тихо бы повысили и не светились с такой позорной цифрой. Преподаватели спец.предметов в техникумах и в училищах сидят с лапшой на ушах ещё с прошлых повышений.
НЕБАЙДУЖИЙ
А де обіцяні 10% для дошкільників,позашкільників з 1 вересня. Людям треба синиця в долоні ,а не журавель в небі.