Osvita.ua Середня освіта Зарплату вчителів треба довести до ринкового рівня, - Гройсман
Зарплату вчителів треба довести до ринкового рівня, - Гройсман

За словами Гройсмана, підвищення заробітних плат дозволить мотивувати викладачів працювати

Зарплату вчителів треба довести до ринкового рівня, - Гройсман

Зарплату українського вчителя, яка за останні два роки зросла на 75%, треба довести до ринкового рівня. Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час відвідання однієї з ужгородських шкіл.

За словами Гройсмана, підвищення заробітних плат дозволить мотивувати викладачів працювати в Україні і підвищувати рівень освіти дітей та юнацтва в нашій державі за вітчизняними програмами і рідною мовою.

«Ми підвищили зарплату на 75%. Але цього не достатньо. На Закарпатті кількість вакансій вчителів – понад 1600 посад. Багато викладачів працюють за кордоном. Тож дохід вчителів, особливо в прикордонних областях, має бути конкурентним з колегами з сусідніх країн. У середньостроковій перспективі треба вивести зарплати українських вчителів на ринковий рівень», - сказав глава уряду.

Він також зазначив, що Україна переживає непростий етап трансформацій.

«Нам непросто, але ми будемо працювати, аби Україна була успішною», - запевнив прем'єр.

Освіта.ua
11.05.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вірюя
Слухайте анекдот: Питають американця: - Скажи, у що ти віриш? - Я вірю в Демократію! - відповідає американець. - А у що віриш ти, єврей? - Я вірю в Бога! - каже єврей. - А ти, росіянин, у що віриш ти? - Я вірю в Імперію! - промовляє росіянин. - Українець, а у що віриш ти? - А я вірю... я вірю в Покращення!
Я
Гнати брехунів, разом, всією країною!.................................................................
Автор
Ще й зарплату не підняли а вже всі права забрали! Що буде далі - вам і не снилося!
Raissa Denisenko
За ваші обіцяні " підвищення" встигла купити " губозакаточную машинку" і масло для вух щоб "лапша" сповзала.
Местный
Уши учителей уже успели передохнуть от обильно густой лапши про зарплаты. В очередной раз от этих рож послушаем про то, как много мы получаем.
Ганна
Шановнi освiтяни, всi зовсiм забули про вихователiв..вони ж так само "педагогiчнi працiвники".
Віктор
Для Ганна: Всі свої зауваження в письмові формі несіть до цього балабола. Тут такі самі, як і ви "міліонери"
Коментувати
Назар
Довести до рыночного уровня?-Он имел ввиду зарплату как у продавца на рынке-базаре
Владимир Муховатый
в мене таке враження що наші міністри !!! не знають математики. поки з нас простих Українців будуть знущатися??? як можна підвищити зарплату вчителів на 75 % з 250 доларів аж до 120 доларів.
Ольга
Дуже хочеться, щоб активізувались прфспілки, особливо ЦК і, врешті-решт, захистили вчителів і домоглись того, щоб вчителі мали те, що декларує прем"єр. Обласні профспілки інформують ЦК, що все виплачено, коли це далеко не так в ситуації з надбавкою за престижність, коли замість 20 чи 30% є 5-7%. Складається таке враження, що начальник відділу освіти скільки захоче, стільки дасть. І навіщо такі стуктури тримати і тратити на них кошти, коли вони не підпорядковуються розпорядженням вищих органів влади?
Вчитель-Мучитель
Для Ольга: Міський голова до начальника УО каже "Грошей не хватає", закон дозволяє від 10 до 30, давай приймаємо рішення не 20 як було, а 10-15. Фактично закон не порушують, що Гройсман їм може зробити? Він же не знає стан міського бюджету. Може гаркнути "ми ж вже не забираємо у міста гроші в Київ в тих об’ємах що і раніше" і що думаєте градоначальник злякається таких слів, він злакається тільки прокуратури, а тут чисто, закон є - місцева влада не порушує його
Коментувати
Вчитель
Де тих 75%? В кого? За престижність дають то 5, то 7%. В одних районах престижно бути вчителем, а в інших - позорно! За кого нас мають? Хоч би не дратували пустим декларуванням того, чого немає. За кордоном можна чогось досягти, а в Україні працюємо хіба що на компослуги. Ні пенсій, ні зарплат. Невже це ніколи не зміниться? Кожна наступна влада "краща" попередньої, що на верхах, що в низах. А так вірили в світле майбутнє!!!
ОВЫАРИОВАР
сколько можно спекулировать на обещаниях ?!_________________________________________________________________________________________________ ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
небайдужий
Ваші гнівні коментарі, на жаль, не вирішать проблему. 100% ні пан Гройсман, ні пані Гриневич не читатимуть їх. А якщо і прочитають, то 100% лише посміхнуться. Знаєте, є дуже гарний анекдот, хоч і сепарський (зачекайте жбурляти в мене каміння): "Вот придет мужик к барину бунтовать- СТАНЕТ НА КОЛЕНИ и бунтует. Знает же, подлец, что бунтует, но с колен не встает" Так ось до чого я веду. ЛИШЕ МАСОВИМИ ПРОТЕСТАМИ, СТРАЙКАМИ ТА БЛОКУВАННЯМ ДОРОГИ БІЛЯ КАБМІНУ можна чогось добитися. Як в Європі .А це так...
Роман
Для небайдужий: Сепарати́зм (від лат. separatus — відокремлення) — політика і практика відокремлення, відділення аборигенного, тубільного субетносу поліетнічної держави з частиною належних цьому етносу території. При чому тут "сепарський анекдот"??
Местный
Для небайдужий: а где в анекдоте сепаратизм?
така думка
Як цікаво, що дописувачі причепилися до "сепаратизму". Як, в принципі і повсюди в державі: проблема у сепаратизмі? у переіменованих вулицях? у символіці?Я так думаю, що "небайдужий" хотів підкреслити нашу з вами пасивність
Коментувати
Почти доволен.
Почему в г. Геническе платят все сполна ? И надбавка 30 %. Колеги, тормошите МЕСТНУЮ власть. З. П. выплачивается с " освітньої субвенції " , которую на места отправляет государсво. " Где деньги , Мань ? Не молчите , берите за горло местное самоуправление , они " керують" деньгами , закрывая " дірки " вашими деньгами из субвенции.
Вчитель-Мучитель
Для Почти доволен.: вы уверены, что за престижность учителям платят из субвенции?
Коментувати
Ann Patskan
Давно пораI do not agree to have lower salary then my collegues in neighbouring countries.In Transkarpathia many people leave their children and very often teachers become their best friends and advisers and nannies and tutors and what not!And schools will loose their best of best if their money will be so poor!
Молодий вчитель
Молодим вчителям взагалі немає чого робити в школі. Зарплата за 22 години 4000 грн. А як же жити? Чому для того щоб отримати більш менш нормальні гроші треба працювати 20 років. Це як рабство якесь. Чи молодий спеціалість менше та якрсь по іншому працює?! Сумно про це думати
Дмитро
Для Молодий вчитель: Ви ще не врахували, що потрібно за свій рахунок купити канцтовари і т.д. і т.п.
Коментувати
Учитель початкових класів
В м. Чернігові всім учителям зменшили надбавку педпрацівника з 20% до 5%, що призвело до зменшення зарплати майже на 1000 грн. З 1 вересня в початкових класах відміняють поділ на групи для вивчення української мови (незалежно від кількості учнів у класі), що призведе до зменшення зарплати ще на 1000 грн. В результаті вчитель початкових класів на 1 вересня 2018 р. буде мати меншу зарплату, ніж 1 вересня 2017 р. Набридла вже ця брехня. Пане прем’ер-міністре, не читайте довідки, які вам дають мінфін та МОН, а прийдіть до звичайної школи та запитайте про стан речей у вчителів. А ми, шановні вчителі, скільки ще будемо мовчати?
Володимир
Зі збільшенням зарплат збільшуються й зарплатні відкати. Так що єврей піклується, перш за все, за свої доходи...
Yuriy Prokopenko
Після прийняття нового проекту про освіту, де є обмеження на навантаження за основною роботою та сумісництвом, настане покращення. Тепер або кидать цю роботу або шукать додаткову неофіційну роботу. Яке Вам діло чиновки в яких закладах я працюю з яким навантаженням, якщо не буду справлятися, то мене звільнять. Ви дістали своїми законами недолугими.
Ніна
З наступного учбового року за Новою Програмою вчителі 1 класів не будуть мати навіть ставки, бо інтегровані уроки. Яка економія в межах країни! І кожного року економити на вчителях будуть більше.
вчитель
Коли вчителям ЧЕРНІГОВА зменшили зарплату з 1 КВІТНЯ 2018 року на 11%, коли замість 3 груп з англійської мови наступного року маємо 2!!! Коли нам пропонують написати згоду на неповний робочий день.... МОЯ ЗАРПЛАТА НАСТУПНОГО РОКУ БУДЕ СКЛАДАТИ 4600 грн.( стаж 23 роки, вища категорія). То я кричу: тікай з цієї країни, доню. Тут живуть 2 світи, влада - не знає НІЧОГО ПРО ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ
Irina Pushko
Таж сама ситуація у м.Суми.Що робити, куди писати, дзвонити?Замкнуте коло.
Вчителька
Нам скоротили уроки з нового 2018 року, щоб не підняти зарплату, про яку голосив Гройсман. Тепер - ні факультативів, ні додаткових, ні курсів з варіативної складової. Обєднали групи мови та інформатики. Сусіди із заздрістю "Вам підняли зарплати!" Угу, на 0-150 грн. З нового навчального року навантаження ще зменшиться, люди тікають за кордон, бо не можуть дати собі раду. Діти їдуть з ними. Стаж 28 років, вища категорія, класне керівництво - 7000 грн. А що робити, хто має всього менше - уроків, стажу, категорію?
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!