Профспілка просить підвищити зарплати педпрацівникам

У профспілці наполягають на підвищенні зарплат з 1 вересня окремим категоріям освітян

Профспілка просить підвищити зарплати педпрацівникам

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спрямував звернення до Міністерства освіти і науки, Міністерства фінансів та Федерації профспілок з приводу необхідності підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників закладів дошкільної, позашкільної, професійно-технічної, вищої освіти та інших закладів і установ освіти, а також науково-педагогічних працівників.

У профспілці зазначають про неодноразове внесення пропозицій щодо прийняття урядом рішення про одночасне підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати всім педагогічним працівникам усіх типів закладів та установ освіти, а також науково-педагогічним працівникам з 1 січня 2018 року.

«Не прийняття відповідного урядового рішення призвело до порушення міжпосадового рівня оплати праці освітян і викликало справедливе невдоволення педагогів дошкільних, позашкільних, професійно-технічних, вищих закладів освіти низькою оцінкою владою їхньої складної, важливої, відповідальної педагогічної праці, спричинило конфліктні ситуації в колективах, про що застерігала у своїх зверненнях профспілка», - йдеться у зверненні профспілки.

Зважаючи на це, Профспілка працівників освіти і науки, на вимогу значної чисельності педагогічних працівників, а також профспілкових організацій просить вжити заходів для підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічних працівників комунальних закладів і установ освіти, а також науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів вищої та професійно-технічної освіти з 1 вересня 2018 року.

Освіта.ua
12.09.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вихователь
Я працюю в садочку м.дрогобич. Обіцяного підвищення окладу з вересня не дочекались
Тованда
Для Вихователь: аналогічно....ні в 18, ні в 19 році в музичній школі ми теж не дочекались, адже закон написаний так хитро, що його можна легко обійти! Ніхто не зобов’ язував місцеві бюджети підвищити нам з вересня зп, а лише " розглянути це питання і діяти, якщо " є така можливість"... Навіть не смішно вже! Зрівняли педагога з прибиральником ( нічого не маю проти них,навпаки, поважаю: не треба було стільки років вчитися, як нам, а зп - та сама ????
Коментувати
бюджетник
Таке враження, що на Україні працюють тільки вчителі, їм тільки підвищують зарплати, а чи вони дійсно ВЧИТЕЛІ. Та їх треба спочатку перевіряти у психіатра, а потім допускати до наших дітей. Тай нехай складуть ЗНО, дуже цікаво бачити їхній рівень. Зарплати підвищують , а не питаються з них чи вчать дітей, та ніхто не думає за дітей. Вчителям так як вони вчать дітей то їм і 3723 грн (мінімальна зарплата) доста буде .
лікар
Для бюджетник: Це частину "батьків" і "дітей" треба перевіряти у психіатра на можливість перебування в соціумі.
Родитель
О, кажется один учитель-псих уже отозвался
Андрій
"Родитель" с невысоким уровнем IQ. Нужно стерилизовать таких, чтобы дебилы не плодились.
Коментувати
Методист
Перейменували посаду методиста в/кат ВНЗ (12 тар.розряд) з педагогічною освітою, досвідом, пед.стажем понад 30 років на посаду провідного спеціаліста відділу (10-й тар.розряд) і зняли всі надбавки: пед.стаж, престиж, оздоровчі, тривалість відпустки та інше. І це за 5 років до пенсії (за новим пенсійним віком - ще дожити треба). Як вам такий підхід до впровадження Закону про освіту. І так не шикували, а тепер стали злиднями. А робота лишилася та сама і зайнятість повний 8-ми годинний робочий день. Отримую зарплатню, на рівні некваліфікованих працівників практично без освіти (технічка, двірник, сторож, і т.д.), які працюють декілька годин на день. Я дуже поважаю їхню нелегку працю, але хто відповість, навіщо я стільки вчилася, витрачала сили, кошти, час, нерви, якщо нас тепер зрівняли. Всім "дотягують" до мінімалки? Чому такі тарифні розряди для посад, які передбачають вищу освіту, чому така несправедливість? Де відповідь профспілок на ці питання? Чи може в мене якась унікальна ситуація?
Муж
Зарплата у жены в вузе 4800 попробуй попробуй проживи на 4800 плюс статьи и учебники за свои просто жалко потраченных денег и времени за этот карьерный рост в никчемной стране А репетиторство это сущие копейки а вы тупезни выучите английский и попробуйте порепетипуйтк
Студент
Для Муж: Oй, не придумывайте, в ВУЗах все на взятках прекрасно существуют
k
Для Студент: А ви, студенти, чому такі дурні, що даєте? Бо тупі, і без хабаря здати екзамени не здатні.
Викладач
Для Студент: якщо ви не здатні вивчити і із сльозами на очах стоїте умоляєте про оцінку, то це ваша справа. І якщо ви попали в такий ВУЗ, то скажіть про це в голос. А то самі хабарі даєте, самі раді, що тупим вчити не треба, а тут анонімно геройствуєте. Підіть, напишіть заяву, підпишіться під нею. А ні, то не гребіть тут всіх під одну гребінку.
Коментувати
Голос
Профспілку геть# Ганьба# Якщо і цього разу вони не подбають про вчителів, то все зрозуміло це ж їх ПІАР. Тобто ми Єєєєєє, а толку від вас)
Родители
Сначала пусть сдадут ЗНО и сертифицируются, а потом думают о повышениях. И налоги неплохо заплатить с репетиторства
Маряна Кушнарьова
Для Родители: С родителями вместе.
Викладач
Саме учителі в школі практикують репетиторство і їм то зарплату підвищували, а вихователі в ДНЗ, вчителі ПТНЗ і ВНЗ лишилися без підвищення. І яке я можу вести репетиторство працюючи викладачем психології? Із психології і купи наук ЗНО не здають.
Коментувати
пенсіонер
Профспілка - молодці! Вкотре відмазалися від вчителів - мовляв, ми ж листа направили. Все... На тому й закінчиться. А ви сидіть, педагоги, чекайте покращення, підвищення. Тільки ж не забувайте писати звіти/інформації для відділів освіти, облдепартаментів. Не переживайте, вас усіх ще "нагрузять" звітною документацією - щоб нІколи вам було думати про зарплати....Страйк- єдиний вихід. Хоча профспілка ніколи не виведе людей на протест. Та й самі вчителі, на жаль, німі раби. Скільки живу, не чув , щоб вчителі страйкували
Голос
І досить чекати щось від цієї " довбаної профспілки" , потрібний страйк, ато бюджет на 2019 рік уже в дії*на обговоренні. Пенсіонерам або зарплата або пенсія, можливо тоді вистачить на підняття зарплат^
Думки
Цікаво, чи змогла б пані Гриневич прожиту на вчительську заробітну плату#.Як "гарно" вона розказує, що зарплату підняли то на 50, то на 20 відсотків, а я вважаю, що вчителям дали те, що забрали раніше. Про яке підвищення йде мова. БРЕХУНКА. ГаНЬБА
Гость
За рахунок пенсіонерів школа хоч якось забезпечена кадрами. Наразі в школі відкрито дві вакансії, готові взяти молодого спеціаліста, але де ж вони?. Особливо проблема з іноземцями, вони краще підуть перекладачами або в приватні фірми. А про зняття «втиХУЮ» надбавок вчителям та адміністрації школи взагалі краще без моментів(((( А ви про підвищення. м. Київ
Кружель
А каком поднятие зарплаты может идти речь , если с сентября снимают все надбавки .Предупредили что зарплата уменьшится на 40-50процентов.Киев Деснянский район
Справедливість
Прийміть перше закон щоб вчитилі-пенсіонери на пенсію йшли, а не в шолі викладали, а тоді піднімайте зарплату. А то вони мають і пенсію та зарплату , а молоді спеціалісти заграницю їдуть бо не мають роботи тут.
Witalina
Для Справедливість: ТА молоді спеціалісти НЕ ХОЧУТЬ пов’язувати своє життя з школою!!!! Є такі ,що маючи вищу освіту,живуть в селі,сидять вдома, або обирають будь яку роботу(їздять в місто)АЛЕ тільки НЕ в ШКОЛУ,Одна знайома так сказала: "Ще не хватало,щоб якась мама -петеушниця мені мозги виносила!"
Vlad
Для Справедливість: У школах реально не вистачає вчителів, іди і працюй. Звісно, це важче ніж язиком плескати.
Випускник
Для Справедливість: Не знаю, як у якій школі викладають учителі-пенсіонери, а я вдячний, що мені попалася пенсіонерка, яка не пошкодувала свого часу, щоб мене, жовторотого, направити на путь істинний: і методикою ділилася, і на уроки ходив до неї. І навіть не приховую, що її уроки були кращі за мої.
Коментувати
Справедливість і рівність
Підніміть нашу законну зарплату, як обіцяли реформатори хренові. !
lancelot
Просить? Вони там єбан.улися? ВИМАГАТИ треба, а не просити! Ідіоти і підстилки!
бухгалтер
еб твою мать, а бухгалтера пусть и дальше мигималку получают.нам и работники и Законодательством нервы мотают
Vika
Для бухгалтер: Работа бухгалтера - титанический труд! 100% поддерживаю!
Коментувати
Винуватий
Та якби ж то проблема лише в зарплаті! А купа інформацій, конкурсів дебільних та звітів! Та ще й пояснень, чому ЗНО не склали. Біше половини моїх учнів не планували вступати у вузи - або їдуть за кордон навчатися, або зразу на заробітки. Тож і ЗНО їм не потрібно. Писали лише завдання, що йшли на ДПА. Свої оцінки підтвердили, та ЗНО не склали, бо і не планували його складати. Навіщо? От тепер і проблема: не встигаю відписувати, чому не склали, бо це ж рейтинг школи, який друкують ЗМІ, зачитують на нарадах та педрадах!!! Це вчитель винен, що діти не бачать перспективи в Україні для роботи та навчання...
Тарас
В моїй школі аналогічна ситуація. ЗНО склали жахливо, школа увійшла в 30 найгірших по області. Але при цьому ніхто (!) з випускників не розчарований в своїх результатах. Всі влаштували своє життя так, як планували. Щоправда, з 21 випускника до ВНЗ вступили лише 4. Зате ще 4 вже на заробітках в Польщі, 1 в Англії, 1 в Італії, 1 в Латвії, ще 2 вийшли заміж. Цікаво, що серед заробітчан і випускниця з кращими балами (десятка і дві дев’ятки). Тому можливо проблема не в тому, що учні здають погано ЗНО, а в тому, що це ЗНО більшості випускників просто не потрібно.
Винуватий
У мене з 32 лише 9 взагалі планували вступати (і вступили), інші навіть не хотіли і не вступали, тому всіх завдань ЗНО не виконували. А де написано, що ті, хто не потребує сертифіката ЗНО, має виновати всі завдання ЗНО? І як це пояснити? виходить: вступаєш, не вступаєш, а ЗНО здаєш, не лише як ДПА?! При чому 2 учнів училися дуже добре, проте в Україні не планували навчатися, вступили у Польські ВНЗ, ДПА склали теж добре, оцінки підтвердили, а ЗНО не склали, от я і винуватий... Вважаю, що така система взагалі не продумана: або всі здають ЗНО і за всі завдання отримують оцінку як ДПА, або рейтинги лише за ДПА, а ЗНО - приватна інформація...
Коментувати
ну-ну
Зарплата у молодого вчителя 3,7-4,2 тис. грн., кандидата наук - 5,4 тис., студенти підробляють у норвезьких авіалініях - 300 дол./міс., пузатій хаті - три робочі дні по 12 год. - 10 тис./міс., продовжувати не потрібно. Вже студенти у три рази більше отирмують на підробітках, ніж молодий вчитель у школі, піде туди він після закінчення вузу, да на Х ... він МОН пошле з їх реформами.
Леся
Для ну-ну: питання навіть не в тім піде чи ні....якшо самі в освіті працюєте, то певно знаеєте, що години розподіляються між своїми та на роботу теж своїх беруть. Щоб працювати вчителем, треба туди ще й влізти)
ну-ну
Для Леся: навіщо туди взагалі лізти, у це болото, якщо в іншому місці молодому працівнику без диплома платять у три рази більше. У МОН ідіоти сидять, через десять років вже вчителів на півкраїни лише вистачить, всі поїдуть до Польщі на полуницю, де платять 140 злотих на день за збирання.
Леся
Для ну-ну: у вчителів гарний соцпакет та пристойні умови праці! Добре там, де нас нема!
Коментувати
так
навіщо їх просити, треба з розумом проголосувати і викинути всю цю наволоч з освіти
Witalina
Для так: Якщо всіх пенсіонерів "викинути" з освіти,то половину шкіл потрібно буде ЗАКРИТИ! Ви подивіться який відсоток їх у школах!!! І якби була нормальна з.п.,то ПОЛОВИНА з них,ТОЧНО,НЕ працювала!!!!
Коментувати
маємотещомаємо
Гарненько просіть, низенько кланяйтесь.
Наталія
вчителя за межею бідності - освіта нам не потрібна в Україні. їдьте хто куди у світ...заробляйте...
Vika
Для Наталія: Не говорите бред! Нормальные зарплаты у учителей!
вірно
Для Наталія: молодь правильно робить, що тікає, за таку злиденну зарплату нема чого робити в цій країни.
Tras
Гриневич сама нещодавно підтвердила, що зарплата учителів менша за середню. І це Ви вважаєте за нормальне? Вам би зарплату молодого вчителя із простої сільської школи, де більше 22 годин нікому не дають, за кабінети не платять, оплачуваних гуртків чи факультативів взагалі нема, що б Ви тоді назвали "бредом"?
Коментувати