Гранична надбавка освітянам зросте з 20% до 30%

Урядом оприлюднено постанову щодо підвищення граничного розміру надбавки з 20 до 30%

Гранична надбавка освітянам зросте з 20% до 30%

Урядом оприлюднено постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» щодо підвищення граничного розміру надбавки педагогічним працівникам з 20% до 30%, що була ухвалена 11 січня 2018 року.

Документом встановлено, що право на встановлення надбавки в розмірі до 30% з 1 січня 2018 року матимуть керівники закладів загальної середньої освіти, їх заступники, посади яких віднесені до посад педагогічних працівників, вчителі та викладачі закладів професійної (професійно-технічної) і вищої освіти, які викладають предмети згідно з відповідним Державним стандартом загальної середньої освіти.

Також, за інформацією Профспілки працівників освіти і науки України, з 1 січня 2018 року встановлено надбавку в розмірі не менше 20% педагогічним працівникам шкіл, в яких апробують державний стандарт початкової освіти відповідно до Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року та здійснюватиметься його запровадження, вчителі української мови у школах з навчанням мовами національних меншин.

Іншим педагогічним працівникам надбавка в розмірі до 30% може бути встановлена з 1 вересня 2018 року.

Як відомо, урядом також оприлюднено рішення, згідно з яким посадові оклади педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету, з 1 січня 2018 року підвищаться на 10%.

Освіта.ua
25.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марія
Граничну надбавку встановили 2 % у Шевченківському районі міста Харкова. Це факт, затверджений наказом. Поясніть, до суду на ваше видання подавати за дезінформацію можна?
Тарас Петрович
Граничну надбавку можна встановити і 200%. І що з того, якщо платитимуть все одно 5%.
Ольга
Брехня!!!Немає в січні й близько 20%, - біля 10%, коли вже перестанете брехати і поспати правдиво робити якісь кроки!?
Оксана
Чому завжди забувають про вихователів? У вихователів також педагогічна освіта.
галина олена
Де обіцяна надбавка вчителям інклюзивних класів?! Хіба вони не заслуговують її? В майбутньому ніхто не погоджуватиметься працювати в такому класі.
галина
Цікаво, хто буде визначати розмір надбавки. Директори будуть давати її не кращим вчителям , а своїм друзям. І чомусь вже про ніяку надбавку не говориться вчителям інклюзивних класів!
ВВС
Для галина: Цьому дам-цьому не дам так можна з преміюванням і то для годиться обгрунтувати не мішало б. А престижність "Всім, всім, всім" і однаковий відсоток (ну на скільки фонд зарплати дозволяє директору і совість, чи що там у них має вагу).
Коментувати
Український вчитель
Невже таки дочекалися??? Тільки ж не "опускайте" гривню!.. Чоловік на заробітках у Празі... Так раніше курс їх крони був 1=1 (до нашої гривні), а сьогодні вже 1=1,5! Про ціни, що "лізуть" вгору у нас з кожним днем вже я не кажу нічого! Загалом, правду кажучи, при Януковичу (хоча я відношуся до тих, кого називають "майдануті") була зарплата біля 400$, а зараз 230$ (після обіцяного підняття виходить десь 275$). То це ще не можна назвати "підняттям зарплати", а лише маленькою компенсацією на інфляцію! Поправте мене, якщо я помиляюся!..
Victor Vizir
Щось не схоже на заяву уряду. Потрібно було встановити до 200% ( для телебачення) , а по факту 5%, 10% і місцями 20%.
Volodymyr
А нам і так уже встановлено доплату до 30%. Адже 5% це ж "до 30%"?
Оксана
А вихователі дошкіної освіти, це не освітяни? І як нам вижити на зарплатню в 4000 грн?
ВВС
Для Оксана: Там пропонують з 01. 09. 2018 за рахунок місцевих бюджетів підняти дошкільній, позашкільній. Громади формуються, кріпнуть, грошей кажуть у них буде тож надія якась є
ТЕТЯНА
Про що ви говорите, шановний ВВС? Уважно прочитайте їхні побрехеньки "Іншим педагогічним працівникам надбавка в розмірі до 30% може бути встановлена з 1 вересня 2018 року." От той вислів "може бути" означає, що може і не бути. Перекладають на місцеві бюджети, а нам в січні з місцевого бюджету заплатили надбавку лише 2%, кажуть що немає на з/плату не те що на надбавки. Це вже в січні, а з червня сказали в районо, що закриють заклад на все літо, спочатку відпустки, а потім за власний рахунок. Дорогенькі колеги дошкільники, ми як називаємося? Вихователі. От і виховуймо: будемо пасти дітей щоб не бились, щоб добре і охайно їли, і спокійно спали, ну ще казку почитаємо. А навчають нехай у школі. Як то кажуть, як платять так і танцюймо. В січні няня отримала 3723+10%, чистими 3300 грн, а вихователь 3723+2%-чистими 3030 грн. Про що вже можна далі говорити. На який сайт не зайдеш за відповіддю, кругом пишуть що вихователів прирівняли до техпрацвників бо у багатьох немає вищої освіти, питання: а у техпрацівників вона є, чому ж їм...
Коментувати
Тетяна
Скільки можно знущатися з вчителів? Заберіть зарплату у суддів та чиновників і віддайте вчителям та лікарям.
greg
...тобто, замість 20 % більшість отримає 0 надбавки... (?) ..."підвищення" 10 дали - 20 забрали... ...це так на вінницькому базарі працюють..?