Osvita.ua Середня освіта Офіційно: зарплати учителів зростуть на 10%
Офіційно: зарплати учителів зростуть на 10%

Урядом оприлюднений текст постанови про підвищення оплати праці педагогічних працівників

Офіційно: зарплати учителів зростуть на 10%

Кабінетом Міністрів України оприлюднено текст постанови «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», що була ухвалена 11 січня 2018 року.

Виходячи з тексту документа, посадові оклади педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, підвищаться з 1 січня 2018 року на 10 відсотків.

Міністерству освіти і науки і Міністерству фінансів доручено розглянути питання щодо підвищення з 1 вересня 2018 року оплати праці інших категорій педагогічних та науково- педагогічних працівників.

Як відомо, коментуючи ухвалення рішення про зростання заробітних плат учителів з січня 2018 року, прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що в абсолютних цифрах їх показник відтепер становитиме від 6,5 до 8,5 тисяч грн на місяць.

У свою чергу у МОН заявили, що за попередніми підрахунками відомства очікувана середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 тисяч 600 грн.

Восени 2017 року урядовці обіцяли збільшення заробітних плат освітян на 25%.

Освіта.ua
25.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярослав
Маю другу категорію. тарифна ставка 3735 грн. Якщо додати 5 обов’язкових відсотків за "престижність", маємо 3921,75 грн. Маю більше ставки (в нормальних людей - працюю понаднормово), отримую 4400. А тепер питання: ШАНОВНЕ МІНІСТЕРСТВО ви нас за дебілів маєте, розповідаючи про зарплати по 6-8 тисяч? Оприлюднюйте правдиву інформацію: вчителі отримують від 3200 до 5000 тисч ЗА СТАВКУ!!!
ВВС
Для Ярослав: З 01. 01.2018 ваша ставка буде 4108-50. До січневої дорахують ще 10 відсотків
Коментувати
28 лет стажа, кабинет
23 часа в неделю. ЗАрплата увеличилась на 400 гривен. Какими следует быть . . ., чтобы требовать от учеников, чтобы они брали пример с учителей, которые являются ПЕРВЫМИ мотиваторами своих учеников.То есть - те смотрят на то, КАК зарабатывает учитель (репетиторство,вымагательство, работа после работы...),родители ученика смотрят на то же самое, убеждая ребёнка в том,что если ему надо будет, он заработает и без знаний, ведь он талантливый. Просто не следует время терять на ненужную науку, на ненужные преметы. Лучше пока в соцсетях посидеть, киношку посмотреть, пивка выпить.
Людмила
Збільшили на 10%-забрали 15%(надбавку за престижність забрала місцева влада).У підсумку зарплата як у технічного персоналу.Де справедливість?
ВВС
Для Людмила: Бог дав - Бог взяв. Спасибі боже, що взяв грішми. Терпімо браття і сестри АТОПЕРЕВІРКАНАВАСБУДЕ. Зловлять, що пропустили якусь компетентність, чи не розкрили якусь наскрізну змістовну лінію і все в НОВУ українську школу зась.
Коментувати
Інга
Ура. Отримала заробітну плату за січень... Менше ніж за грудень. Чомусь не здивувалась
простовчитель
Пан Гройсман на весь голос по телебаченню (усі канали, всі випуски новин!) повідомив людям про підвищення, про середню зарплату. Чому б тепер так само на всіх каналах не повідомити, що підвищення - це не 25%, а всього 10%, і що його у січні люди не отримали, і, більш за все, не отримають і в лютому. Навіщо дратувати суспільство? Чи це так підвищується статус учителя???
Арго
Для простовчитель: ні,це так прийнято у наших керманичів.
Коментувати
Любов
Добрий вечір коли видадуть зарплату чи прийдуть цього місяця
Олена
В Україні хоч наркотики і заборонені, але це не заважає старшим школярам і студентам їх вживати. А думка, що Голандія - країна проституток і наркоманів, цілком неправдива. Рівень культури тут набагато вижчий, значно менше хамства.
Упс!
Для Олена: Я теж хочу в Голандію! Заздрю Вам )
Коментувати
Олена
Щодо дрескоду для вчителів - це абсурд. Ми живемо в Голандії і тут вчителі вдягаються в одяг, який їм до душі, так вони почувають себе комфортніше і є ближчими до дітей, і нема ніякого на "ви " і по- батькові.
Упс!
Для Олена: в Голандії і легкі наркотики легальні... то може і це запровадити?.. нічого поглядати на чуже-там свої традиції, а в нас свої. Їм було б корисно не лише свої правила навіювати, а й чуже запозичувати.
Местный
Для Упс!: я за легализацию.
Упс!
Ха-ха! може тоді і на світ новими очима глянемо! ) ...і доплат не будемо чекати
Коментувати
serj
Як говорив один чоловік: "За такі гроші не те що нічого не робити потрібно, а ще й шкодити треба!"
Упс!
Для serj: З цим проблем немає) шкоди та шкідників вистачає. Можливо пора вводити зміни у назви навчальних закладів: замість "школа" - "ШКОДА"... )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Коментувати
Демагог
Усі дизлайки тільки ще раз підтверджують усю ГІРКУ ПРАВДУ школи! на жаль...
Експерт
Підняття на 10% стосується уже піднятих тарифних розрядів педагогічних працівників. Постанова не вказує про підніття на один тарифний розряд, а говорить про підвищення як додаткове для педагогічних працівників. Тобто до уже піднятого тарифного розряду з 1 січня додайте ще 10% і отримаєте свій посадовий оклад.
Новатор
Велике побажання запровадити шкільну ФОРМУ для педагогічних працівників!!! а не доплату. Бо вже не знають, як і в чому виставляти свої принади...
вчитель
Для Новатор: А ви, шановний, спробуйте одягнутися пристойно з секонду!.. Порахуйте куди дівають гроші освітяни (бо субсидію, переважно, для них вже зняли, а продукти і комуналка ростуть, а ще ж є діти, батьки-пенсіонери, яким пенсії й на ліки не вистачає; то на одяг залишається лише мізер, якого вистачає тільки на секонд). Можливо "Новаторам" платять як депутатам, то вони й переймаються так моральним виглядом оточуючих...
Новатор
Якщо ваші моральні принципи дозволяють вам одягатися в секонді, то це ваш особистий вибір
Новатор
Чого ж вимагаєте з учнів носити форму, коли самі не маєте її? І взагалі давно загубився достойний образ вчителя...
Коментувати
Val
Это перемога! Только, чтобы не напрягать лишний раз бюджет, над теперь 10% учителей сократить. Ну, и повысить норму нагрузки на ставку на 10%, чтобы все честно было.
Бабушка
Знаємо ми ваші успіхи та призові місця учнів в олімпіадах!.. Поки батьки не заплатять, то ніяких результатів! А ремонти за рахунок батьків, який виконують наймані працівники, ще й чистої звітності годі й чекати!..
Вихователь
Оце так! А за уроки-мороки ще й доплати чекають?!!
Бюджетник
Уряд ! Треба підвищити даній категорії бюджетників тижневе навантаження як мінімув 24 години. Вони, крім рахування своїх грошей , репетиторством нічим незаймаються . По 27 годин нахватають по 15000 нарахування зараз . молодому спеціалісту тицнуть 12-16 годинок . Цілі клани роками жують ту несчасну школу.І все скиглять і скиглять .
Іван
Для Бюджетник: А ви йдіть у школу, на 24 години, спробйте, вакансій багато.(прймуть навіть без диплома, бо нема кому вчити) Отримайте 15000, а потім прокоментуйте тут...
ольга
значить клани приберіть а не про години говоріть
Ганна
15000 - то за скільки місяців?!
Коментувати
Местный
Ураааа, товарищи!!! Вот это заживём! Каждый патриотичный педагог уже видит как наши правители заботятся про нас и мы вот вот и построим комун... патриотизм. Да простит всех неверующих в будущее образования святой Вальцман, пресвятой Гройсман и преподобная Гриневич. Алюминь!
Іван
З таким ставленням міністерства та і суспільства вцілому до вчителя, дітей скоро не буде кому вчити.... Шкода, але вже тепер не вистачає вчителів... А далі? А реформи?... Прикро, що ці всі коментарі ніхто з високопосадовців не читає. Ми вже десь чули: "Покращення вже наступило".
Іра
ПАНІ МІНІСТР, ТО ВИ БРИХЛЯ! БЕЗ СОВІСТІ І ЧЕСТІ!
Я
Насправді в нашій освіті багато проблем, які не вирішують. А шановні ректори, директори та завідувачі бояться піднімати, вникати та вирішувати разом із Засновником. Бо не будеш слухняним, стрибатимеш - позбудешся "теплого місця". Зарплата дійсно ПОЗОРНА !!! Адже, вимагаючи виконання реформ, нових програм сучасними методами, сучасний вчитель повинен бути озброєний не лише сліпим виконанням скороспілих змін! а й забезпечений ресурсами (матеріальна база не за власний кошт чи кошт "спонсорів", яких чомусь повинен сам і шукати, здебільшого серед батьків учнів; безпечними умовами праці (що в нас діється зі спорудами та територією навчальних закладів), ну, і відпочинок на оновлення сил, нових вражень теж не завадить...) ) ) Світ матеріальних благ- то для недоторканих!!! а для нас смертних лишається вся краса МОРАЛЬНОСТІ ...

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!