Уряд не оприлюднює постанову про зарплати освітян

Кабмін зволікає з оприлюдненням постанови «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників»

Уряд не оприлюднює постанову про зарплати освітян

Профспілка працівників освіти і науки звернулась до прем’єр-міністра з приводу зволікання з оприлюдненням постанови Кабінету Міністрів «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників».

У Профспілці нагадують Гройсману, що на засіданні Кабінету Міністрів 11 січня цього року було прийнято постанову «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», згідно з якою заробітна плата українського вчителя зросте з 1 січня в абсолютних цифрах до 6,5 – 8,5 тисяч на місяць залежно від категорії.

«Однак станом на 23 січня зазначена постанова не оприлюднена, що призвело до численних звернень педагогічних працівників та профспілкових органів. Такі зволікання відповідних міністерств та в цілому Кабінету Міністрів України не сприяють поліпшенню довіри освітянами державній владі, викликають їхнє справедливе невдоволення та обурення», - йдеться у зверненні.

У профспілці наголошують, що прийняття рішення про підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним усіх типів закладів та установ освіти з 1 січня 2018 року стимулюватиме місцеві органи влади до виконання попередніх урядових рішень щодо належного наповнення місцевих бюджетів, зокрема, за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії, посилення фінансово-бюджетної дисципліни.

«Тому Профспілка вимагає прискорення оприлюднення прийнятої Кабінетом Міністрів України 11 січня постанови «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників», з безумовним рішенням про підвищення заробітної плати педагогічним працівникам комунальних установ і закладів освіти за рахунок видатків місцевих бюджетів», - заявляють у Профспілці працівників освіти і науки.

Більше про підвищення посадових окладів з 1 січня

Освіта.ua
23.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
о, ну и ну
Металлурги получают по 10-12гр.! Освита - металлургия? Во время дошло, исправили ошибку.
Гоша
Трубили во все трубы, что учителям повысят зарплату на 25%. Ожидание- реальность + 7%, и это при том, что до повышения была индексация 150 грн, её сняли и на 400 грн повысили, по итогу + 250 грн.
Вчитель
Вже оприлюднена постанова про підняття за престижність на 10%, ще й ЄТС збільшується на 10%, разом є тільки 20%
Працівник ПТНЗ, старший викладач
Для Вчитель: А викладачі спецпредметів, майстри виробничого навчання, які дають ПРОФЕСІЮ в ПТНЗ і коледжах? А вихователі в дитячих садків, керівники гуртків позашкілля?
Местный
Для Працівник ПТНЗ, старший викладач: конечно же не входят.
Коментувати
Скрябін
Вчитель 2018 : По моєму, чувак, нас кинули!.. Як лохів розвели за спинами, Діла свої зробили, злили нас, Мене з тобою разом в унітаз Злили нас!.. Тут просто кинули, Як лохів розвели за спинами, Діла свої зробили, злили нас, Мене з тобою разом в унітаз Злили нас
вчителька 101
Постанову оприлюднили. Брехня про 1500 грн , брехня про 25 %. 10 % і ніякого просування на 1 розряд. Перемога! Слава Україні! https://buhgalter.com.ua/news/oplata-praczi/na-sayti-kmu-zyavilas-postanova-pro-pidvishchennya-oplati-pratsi/
правда
дійсно ми пишем все це самі собі, ніхто це не читає, вчитель нікому не потрібний і нажаль це правда!!
добравчителька
Шановні урядовці, пане Прем’єре міністр! Я навчила учнів 5 класу розв’язувати задачі на відсотки. Думаю, зумію і вас навчити порахувати 25% від числа. Звертайтесь, допоможу. А то жаль дивитись як ви "облажались" у своїх розрахунках.
вчитель
Для добравчителька: Напевно там інклюзія і треба спеціаліста
Коментувати
Тарас
коледжі взагалі сьогодні за межею права і чинного законодавства. Вказівка МОН (неофіційна, середина січня) - престижність 5%, офіційно в казначействі й на це коштів невистачає. Реально: зменшення зарплати педпрацівників на 5%, якщо навіть врахувати що підвищуються тарифні розряди на 10%. Питання до Гройсмана, Гриневич і інших гарантів: як дотриматися чинного законодавства і попередити людей про зміну істотних умов праці з 1 січня 2018 року?
вася
невже можна довіряти нашій владі про обіцяній заробітній платі вчителям на 25% з 1 січня 2018 року, коли такого взагалі не буде, тому, що наш президент провів ці кошти на мальдівах, а народ йому ніхто і звати його ніяк
Sensey
Це все популізм! 6000 тис і так далі, вони ж не уточнюють навіть що це без відрахунку податків. А всі думають що вчителі так гарно живуть. Так вже дістало все, особливо як чиновники все постять в фейсбук і тд як все добре... Звозять дітей для масовки, які ейфорію повинні зображувати.... Дістало..
Капец
Нет это не мы . Это они...Протянули вальцманов гройцманов турцманов аваксванов гринцванов !!!!
Ох
Для Капец: Это не мы, это они,Охендовские в каждом селе,районе, городе. Неужели это не понятно? Клептократия!
Коментувати
Местный
Читаю комментарии и удивляюсь на сколько у некоторых людей (в частности моих коллег, которые активно пишут комментарии на этом сайте и читают меня) короткая память. Разве это не Вы протянули эту власть на себе? Разве это не Вы голосовали за эти морды? разве это не Вы агитировали за всяких Вальцманов, Гройсманов и т.д.? Разве это не Вы по первому звонку от чинуш натягиваете на себя ленточки и флаги и радостно с детьми скачете? Разве это не Вы....
Местный
P.S. я уже сегодня написал объяснительную "Почему я отказываюсь с студентами идти для чинуш массовку создавать".
Віктор
Не голосував і не буду. Це влада популістів і від попередньої відрізняється лише проєвропейськими поглядами.
Местный
Ну да, давайте заминусуйте меня, покорные рабы системы.
Коментувати
дума
Профсоюзы, а где статьи лидеров в СМИ, выступления об " улучшении"жизни учителей???
Ollesia
Вважаю, що нeобхідно відмінити заробітну плату людям як таку. Замість заробітноі плати видавати по пів буханки хліба, 40 грамм крупи та 200 грамм картоплі. Цього будe достатньо.
учитель
Та оголосіть чесно по телебаченню, що посадовий оклад учителя 11 тарфного розряду з 1 січня 18р. складає 3 471, а мінімальна зарплата в державі - 3 723. Бо стільки розказано про високі зарплати вчтелів, що їх уже всі ненавидять. Вони ж "тупі, ліниві, нічого не роблять, тільки гроші лопатою гребуть" і, взагалі, їх треба щороку заставити здавати ЗНО, а ще краще перевіряти на детекторі брехні
Педпрацівник, але не вчитель
Для учитель: Класно і прпвдиво. А чому тільки про підвищення зарплати вчителів і медиків говорить уряд на всю краіну??? Чому не оголошують людям про те, як і на скільки піднімають зарплати депутатам народним, іншим чиновникам? Правда, це будо би цікаво дізнатися?
Віталій
Чому лише про освітян і медиків? Все просто: 1. Тому, що тут найбільша кількість працівників бюджетної сфери - отже, всі їм ніби платять через податки (і майже всі мають претензії до роботи); 2. Тому, що практично кожна сім’я українців в тій чи іншій мірі має відношення до освіти (через дітей) чи медицини. А отже це питання буде "рідним" і "болісним" для всіх; 3. Тому, що через якусь освіченість і вихованість працівники цих сфер роблять свою роботу, якось виживають і намаються вчити чомусь дітей (чи лікувати хворих). У цих сферах практично відсутні олігархи і "рішали" - судиться чи відкрито виступать мало хто буде. Висновок: проблеми працівників освіти та медицини (бюджетна сфера) можна використати для формування суспільної думки, видимої боротьби з корупцією, відведення злоби населення від себе і т.д. Бо простий селянин чи робітник після такої промивки перш за все буде бачити своїм ворогом знахабнілого вчителя своєї дитини в школі а не президента чи депутата з їх маєтками
Віталій
І до того часу, поки винними в проблемах країни будуть вчителі та медики, чиновники і депутати, яких ми ж самі вибираємо (за дивною логікою і мотивами вже 26 років) будуть набивати кармани та літати на відпочинок до Мальти чи Кіпру знаючи, що вони всіх... (далі на ваш розсуд). Подивіться зараз на результати соціологічних опитувань - Порошенко і Тимошенко? Ви щиро вірите, що після скількох років у владі сучасні політики думатимуть про покращення життя українців? Чи Ви хочете бути обманутими і жити мріями? Вибір за Вами!
Коментувати
Анатольевна
Вот читаю и удивляюсь.Уважаемые, вы думаете, что ваши гневные посты кто- то читает , кроме вас самих?Особенно насмешило обращение ЗДЕСЬ к Ворсману. Из студентов - практикантов моих ( а их каждый год немало) ни один в школу не собирается. А я их хвалю за это.Мы- терпеливое грамотное быдло.
Неместний
Для Анатольевна: Не ми, а ви!
Коментувати
Василь  Шминдрук
Черговий транш МВФ накрився мідним тазиком, за невиконання владою рішень по боротьбі з корупцією. А гроші поспіхом були включені до держбюджету. Тобто ще ягнятко не народилось і не набрало ваги до рівня вівці, а з нього уряд уже насмажив шашликів. На носі передвиборчий рік з обіцянками-цяцянками.
Вчитель
Кого настрибала Україна, того і має. Тепер їжте двома ложками, не розхлюпайте
Теж ображений
Пане Гройсман! А тепер оголосіть з екранів телевізорів, що грошей у казні немає (вкрали) і нічим платити оті 25% підвищення зарплати освітянам. Нехай на нас люди вовком не дивляться, а то порахували отримані з телевізора (не насправді) гроші і заздрять. А ми комплексуємо. Чи радіти тепер, чи ображатися, чи, може, заплакати?
ОБРАЖЕНИЙ
ВОНИ ПРОКУКУРІКАЛИ, А ТАМ ХОЧ НЕ СВІТАЙ. ТА ХІБА ПРОСТОМУ ЛЮДУ РОЗКАЖЕШ? У ЇХНІХ ОЧАХ ВЧИТЕЛІ ВЖЕ БАГАТІЇ...