Встановлено граничні розміри надбавок для вчителів

Кабмін встановив граничні розміри надбавок, відтепер вони можуть складати від 5% до 30%

Встановлено граничні розміри надбавок для вчителів

Кабінет Міністрів встановив граничні розміри надбавок для вчителів. Про це, під час відкриття однієї зі шкіл у Чернівецькій області, повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

За її словами, урядом ухвалено відповідну постанову, згідно з якою встановлено мінімальний та максимальний розміри надбавок для вчителів.

Зокрема, встановлено, що нижня межа такої надбавки має складати не менш як 5%. Розміри максимальної надбавки педагогічним працівникам зростуть від 20% до 30%.

Міністр повідомила, що не менше 20% надбавки мають отримувати учителі шкіл, в яких навчання в початкових класах здійснюється за стандартами Нової української школи, а також вчителі української мови і літератури шкіл з навчанням мовами національних меншин.

Освіта.ua
11.01.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лада Гаврилец
Якщо одна вчительська зарплата ,у сім’ї із трьох чоловік, використовується лише на компослуги - це не життя! Мої компослуги складають 4.500грн в місяць, от і порахуйте за що жити?
Лада Гаврилец
Все покращення вчительського життя звелося до повної втрати субсидій, встановлення надбавок менших за 20% ( у нас - це 12%) і повної втрати довіри до уряду і його політики, коли слово розходиться з ділом. Ви реально понизили прожитковий рівень вчителя. Ось і вся правда про "підвищення у 25%"!
Вчитель-злидар
УрА!!! Нарешті виплатили зарплату за грудень! Підвищення? не помітили...
правда
Зневіра, освіта нікому не потрібна. Вчителі- злидарі і ніякій владі не потрібні. Яке підвищення???!!! Стаж 30 р, вища категорія, 18 годин , перевірка зошитів, кабінет і підвищення АЖ 500 грн!!!!
PR
Є Божий Суд! І дітям і онукам і до сьомого коліна ця міністерська сволота і місцеве бидло-службовці будуть відповідати за те, що зробили. Госопдь їм суддя!
Аня Терешко
Який номер постанови, що підтверджує слова міністра Л.Гриневич?
Ждун
Гарантовані міністеркою Л.Гриневич фіксовані 20 % за ПРЕСТИЖНІСТЬ перетворились на "від 5% до 20-30 на розсуд дяді, чи тьоті". Чудово все-таки ми живемо! Вірили, віримо, будемо вірити. А нас дурили, дурять, і далі дуритимуть. ПРЕСТИЖНА праця ВЧИТЕЛЯ (а інші педагоги не в розрахунок?) залишається проголошеною... Головне- піар на вчителях, та формування у більшості населення країни великої заздрості щодо доходів вчителів, яких насправді немає. Чому мінімалка підвищується, а всі зарплати ні?
Бєлочнік
Будучи молодшим спеціалістом хочеться викластись на повну, доки молодий. Але ж навіть немає програми щоб заоохочувати таких як я до роботи. Прийшов та й роби, а там як вийде. Життя в тебе ще доооовжелезне. Вчителів не вистачає, бо на таку з/п ніхто не ведеться. Але ж да, мінімалка 2997(вже з відрахуваннями). Піду на будівництво, там більше заплотять,може в майбутньому папірець знадобиться. Так і всі. Більшість вчителів це жінки. Чоловіків всіх в армію побрали, бо по контракту білбше плотять. А вихованням то чоловіки займаються більше! А їх в школах одиниці. Жаль нашу країну, коли деяка частина росте неуками. Добре що хоч є 48% в ґких є бажання вчитись.
Марго
Для Бєлочнік: ЗАПЛОТЯТЬ, ПЛОТЯТЬ ВИ впевнені, що ВИ молодший спеціаліст?
Коментувати
Бєлочнік
Прийшовши в школу, думав що вчитель повинен говорити що саме потрібно учневі. А в наш час зовсім навпаки. Батьки мали б навчити дітей спілкуванню із вчителями, так як вони є авторитетом для них. Виходить що ми робимо їх роботу, а за це нам ніхто не доплочує. "Нова українська школа" базується на підлаштуванні під учня. Та ж учень не завжди йде на контакт, бо батьки не навчили. То як можна знайти спільну мову, якщо дитина окрім матюків більше нічого не знає? Спеціальних шкіл, які б регулювали питання з хуліганами - немає. То виходить, якщо дитина обезбашена, зносить вчителям голову і її невгамувати жодними методами, а батьки ще й и в суд подають бо вчитель до неї жорсткий - це нормально? Нам платять копійки щоб її вгамовувати чи навчати? А якщо дитину не можна відрахувати з цього закладу, то терпіти знущання? За нервові клітини ніхто не доплочує і це жах. В наш час ніхто не дякує за вклад вчителя. Але за такий мізер навіть не кожен вчитель готовий вкладати щось в дитину.
траляля
хтось із вас написав "Країна чудес". Так от не Чудес, країна Хворих на голову керівників держави. Жодна нормальна країна не знищує свій народ, а наша і фізично, бо вже в радіусі 200км простий українець не може отримати нормальну медичну допомогу, в селах навіть медсестер не залишилося, це така американсько-супрунська установка. І морально, бо з школи, ЗНАНЬ і вчителя зробили найбільших ворогів. Рабам знання не потрібні. Страшно за наших дітей і внуків. Невже ми допустимо, щоб вони стали рабами...?
Наталія
Працюю в Педагогічному ВУЗі (НПУ 19 років),а отримую 4800грн. Ось і Вам реформа,мабуть викладачі-це не вчителя....
Наталія
У 2017 році атестувалася. Було встановлено вищу категорію. Так от ставка, оклад чи ще як там можна назвати - 3800. Багато це чи мало судіть самі. Мінімальна - 3200.
Сергей Лимонов
Для Наталія: неправда- ставка вищої категорії з січня 2018 = 4546 ! 15 тарифний розряд має коефіцієнт 2,58 . 1762 ( мінімалка ) *множимо на 2,58 =4546 Це звичайно мало - але ж ніяк не 3800- різниця в 674 грн-оце і все підвищення в реалі
Володимир Захлюпаний
Для Сергей Лимонов: Наталія про 2017,а ви про2018
Вчитель
Ставка по вищій категорії це 14 а 15 розряд, тобто з січня 2018 року 4262
Коментувати
ОЛЕНА
КОЛИ ВЖЕ ЛІКАРЯМ ПІДВИЩАТЬ ЗАРПЛАТУ? ЧИ ЛІКАРІ НЕ ЛЮДИ? ЗАРАЗ ВЖЕ МІНІМАЛЬНА ЗАРПЛВТА БІЛЬША, НІЖ ОКЛАД ЛІКАРЯ. ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ?
Вчитель
Скоро мине січень місяць, зарплату потрібно нараховувати. А в бухгалтерії запевняють, що жодних документів стосовно підвищення зарплати вчителям НЕМАЄ!!!
Олена
А як на рахунок викладачів коледжів? Ми вже не вчителі, тобто не пед.працівник ?
Конвалія
Для Олена: Ви не уявляєте, скільки разів я писала на різні сайти!В тому числі, і на електронну пошту самому Гройсману! Ніхто мені не відповів на це питання! Студенти, яких ми випускаємо, отримують таку саму зарплатню як і я, маючи 15 років стажу, вищу категорію, кураторстово, завкабінетом і головування ПЦК!!!!
Коментувати
Тамара Гречук
Хто зможе сказати, чому вчителям не належить отримувати матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових проблем? Чи у них таких проблем немає?
Таки да
Для Тамара Гречук: Неее, такие проблемы только у нашей дорогой Гриневич. Только ей положено улучшать свои социально-бытовые проблемы! Ну и остальным " верхушка", а плебеям-нееееее,не положено!!!
Коментувати
Тетяна
А як же вихователі дощкільних закладів? Вони що, не педагоги?
Володимир Захлюпаний
Де постанова? Де її можна прочитати? Чи є в когось посилання на документ?
Небайдужий
В країні зубожіння, рефрми не рухаються, потрібно знайти ворога. Хто пожирає весь бюджет? От і знайшли. Кого? Вчителя. Тепер ворог всих бідних і нещасних - вчитель. Така тактика існувала споконвічно. Нічого нового не придумали наші урядовці. Ну кого ж іще у вороги записати своїх друзів чиновників, суддів чи прокурорів. Нехай вчителю тепер плюють в обличчя йому ж зарплату підняли! А те, що однією рукою підняли а іншою забрали, то це нікого не хвилює.
Освіта UA
Хто ще молодий в школі,тікайте геть,знайдіть спокійну високооплачувану роботу. Із стариками,які і так відходять,відходить і освіта. Дітям гастарбайтерів достатньо писати та рахувати,тому і таке відношення до освітян.
Сергей Лимонов
Для Освіта UA: Браво !
Коментувати