В уряді розповіли, скільки планують витратити на освіту

У 2018 році видатки державного бюджету на освіту збільшаться майже на 20% і складуть 217,8 млрд грн

В уряді розповіли, скільки планують витратити на освіту

У 2018 році видатки зведеного бюджету на освіту збільшаться майже на 20% і складуть 217,8 млрд грн. Відповідні показники, за повідомленням Урядового порталу, передбачені проектом Державного бюджету України на 2018 рік, що зареєстрований в парламенті.

В уряді повідомляють, що у проекті бюджету на наступний рік закладені видатки на проведення освітньої реформи. Зокрема, 1 млрд грн буде виділено на модернізацію початкової школи, 386,6 млн – на підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, 373,3 млн - на підручники для учнів перших класів.

Окрім того, проект бюджету-2018 передбачає фінансування інклюзивної освіти в розмірі 504,5 млн гривень. Також гроші будуть виділені на створення національної електронної платформи для розміщення навчальних ресурсів. Розмір видатків за цією статтею - 54,6 млн гривень.

Кабінет Міністрів також запропонував парламентарям підтримати підвищення вчительських зарплат на 25%.

Освіта.ua
21.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
гість
А вчителі ЗАВЖДИ!!!! їздять за свої, навіть за білети не виплачують!!!!!!!!!
Леонид
Я бы хотел спросить у госпожи Гриневич и г-на Гройсмана: когда Вы поменяете выплаты по командировкам? Расскажите как можно прожить на 30 грн в день на суточные в командировке? (Причем у меня в ВУЗе из еще обрезают от рейтинга. Типа доцент 30грн, а ассистент к примеру 15 грн). Как к примеру когда я приезжаю в Киев мне разбить 30грн на проезд и еду(завтрак, обед, ужин)? Прошу,- пускай министерство выпустит методические рекомендации как делить мне эти деньги, как выгоднее тратить. Серьёзно, почему я должен тратить свои деньги на командировки? Я согласен пускай уравняют проректоров-ректоров, деканов, доцентов, студентов и все ездят в плацкарте, но сделайте выплаты нормальные.
Таня
Для Леонид: зараз добовi становлять 60 грн.
Леонід
У кого как мне доцент ВУЗ выплачивает 30. С другой стороны если Вы считаете что на 60 грн в том же Киеве можно целый день есть и передвигаться на общественном транспорте. То мы заслуживаем те власти которые имеем.
Таня
Для Леонід: По своей работе связана с оплатой авансовых и просто констатирую факт величины суточных, у нас много чего идет вразрез с реалиями, зарплата в том числе(
Коментувати