Фінансування освіти в 2018 році збільшать на 20%

Також у Мінфіні зазначають, що держава передбачить підвищення зарплат вчителям на 25%

Фінансування освіти в 2018 році збільшать на 20%

Фінансування системи освіти в 2018 році буде збільшено на 20%. Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк, повідомляє Економічна правда з посиланням на Українські новини.

Також, коментуючи проект бюджету на 2018 рік, міністр фінансів зазначив, що держава передбачить підвищення зарплат вчителям на 25%.

«Економіка наша відновлюється, тому доходи зростають. Бюджетна дисципліна - це дуже важливо. Дефіцит бюджету ми поступово знижуємо, як і планували. У 2018 році передбачається дефіцит в 2,4%. У нас виходить, що доходи зростають на 14% порівняно із цим роком», - зазначив міністр.

Освіта.ua
11.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сонце
Від себе можу добавити - ці 25% якраз кореляція на інфляцію, а долар по чому буде - побачите 29-30, а тарифи, а ціни, а... а...
Вчителі міста Кам’янське
У Кам’янському у вчителів просто вкрали 20% надбавки за престижність (хоча уряд надсилає ці гроші до міста). В середньому це 800-1000 грн. з кожного вчителя в кишеню меру і голови гороно щомісяця. Яке там підвищення зарплат, у нас на місцях усілякі чинуші дуже потребують грошей, на відміну від вчителя. От якби хтось розібрався з цією ситуацією. А так децентралізація перетворилася на феодалізм зі своїм барином та його су.ками.
Вчитель
Для Вчителі міста Кам’янське: 25 км від Вас - Верхньодніпровський район, надбавка 5% від 20 вже четвертий рік
Ларосса
Для Вчителі міста Кам’янське: Для English Teacher: саме так і у нашому технікумі ( Дружківка). Скоротили надбавку за престижність з 20 відсотків до 5! Ось вам і покращення!
Олена
У Сєвєродонецьку Луганської області навіть не 5%, а 2%!
Коментувати
Ollesia
Це найчесніший міністр фінансів за всі роки незалежної України. Якщо він сказав- значить так воно і є, на освіту збільшать видатки на 20%. Чесність-важливий чинник для такого міністра. Я довіряю таким чесним людям, як Олександр Данилюк. Ця людина ще ніразу не збрехала нікому.
Олксандр Данилюк
Для Ollesia: Дякую!
Коментувати
Альона
А вихователі не люди????? Чому лише вчителям піднімають?
Кавтунец
Знаємо як підвищать- зарплату дадуть без комуналки, ремонтів, обладнання .... На педагогів дадуть, а техперсонал - ні!? Хоч стій, хоч плач! А як бути із контрактниками?? Як підвищити з/ п серед року??
English Teacher
Для Кавтунец: Так і мінімальну зарплату планують збільшити приблизно на 20-25%. Причому ніхто не звертає увагу на те, що з 1 травня цього року збільшився прожитковий мінімум десь до 1670 грн. А розмір першого тарифного розряду так і залишився 1600. Отак піднімають зарплату вчителям!!!! Ганьба!!!
директор школи
Для Кавтунец: так технічків зп 3200, а у директора - ставка 3800. Де більша відповідальність, зі шваброю в руках, чи з печаткою?
Кузьміч
Директор може більше вкрасти.
Коментувати