Ми просунемо усіх вчителів на один розряд, - Гриневич

За словами міністра, в проекті бюджету закладено видатки на реалізацію реформи НУШ

Ми просунемо усіх вчителів на один розряд, - Гриневич

Проект бюджету на 2018 рік – це бюджет зростання. Зокрема, в ньому закладено усі необхідні видатки на реалізацію реформи Нова українська школа. Про це зазначила міністр освіти Лілія Гриневич під час засідання парламентського комітету з питань науки і освіти.

За її словами, на 25% підвищиться заробітна плата вчителів.

«Так, ми просунемо усіх вчителів на 1 розряд по тарифній сітці, а також передбачили кошти на надбавку за престижність. Вона може сягати до 30% для тих педагогів, що в межах реформи отримують більше навантаження. Йдеться про вчителів початкової школи, які візьмуть перший клас Нової української школи. Також це стосується вчителів української мови, які навчають дітей з нацменшин – вони отримають більше навантаження для підготовки дітей до навчання більшої кількості предметів українською», – зазначила міністр.

Освіта.ua
21.09.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Очевидно, що прсувач зламався.невже математика стала такою складною наукою для нашого міністерства?
Местный
Привет с 2018 года. Ну что "просунули" всех пед.работников ???
справедливость
Снова повышение,но не для всех педагогов...Странно..А если бы врачам повышали зарплату, но тоже выборочно.Они , наверное,не молчали,а мы возмущается, но ничего не делаем..Что думают, например, профсоюзы по этому поводу..
щльга
скажіть будь ласка,а вихователі що не педагоги,я думаю в них ще більша нагрузка ніж у вчителів.
lora
200$ це гідна зарплата учителя, якщо китайський робітник отримує 800$
Павло
Викладачі ВНЗ згадують пані міністерку кожен день "незлим, тихим словом". Вона не міністр освіти, а лише міністр шкільної освіти.
галя
Для Павло: Згідна з вами . Я працівник дошкільноі освіти пані міністр напевно і не наш міністр
Коментувати
ОЛЯ
Судячи з того , що знову заговорили про підвищення зарплати вчителів -скоро вибори. А ви подивіться скільки долар закладають в бюджет - майже 30 грн, то ціни зїдять те підвищення.Скільки років працюю в школі , але ще такого не було , щоб ділили на вчителів, вихователів та викладачів НЗ. Адже ми всі працюємо з дітьми , всі їх навчаємо. Іноді складається враження , що в міністерстві сидять люди геть далекі від школи.
Жанна
Учитель. Реформа должна заключаться не в том, что переставили местами темы и параграфы в новых программах. Сократите количество детей в классах и дайте в кабинеты новое оборудование и учителя на уроке не узнаете. Совсем другой будет уровень общения, новые приемы и техники работы на уроках. А пока только разговоры.
вихователька
Таке враження, що в освіти працюють тільки вчителі, а ні педагоги загалом, ні вихователі, ні викладачі, ні логопеди, ні музичні керівники, ще довго продовжувати список, то не люди, бо не вчителі. А до нової української школи хто має готувати дітей? Просто, читаючи і слухаючи чуєш мову тільки про вчителів, емоціїї зашкалюють!
Вільха
У січні вже просували на 2 розряди учителів, які фінансуюються за рахунок освітньої субвенції, і НЕ просунули вихователів, викладачів ПТУ, технікумів, у яких ставка 720 годин на рік при 630 в учителів, і які 8 місяців були у "чорному" статусі й отримували зарплату меншу. Тільки виправили ситуацію, а вже знову словесна еквілібристика, коли треба просувати педагогів на педагогічних посадах. Подібне з переліком посад, що дають право на пенсію за вислугу років і право на додаткову виплату 10 нарахованих пенсій, коли вихователі гуртожитків, завідувачі відділеннями і методисти технікумів НЕ МАЮТЬ таких же привілеїв. От хто (як не невігласи) приймають такі несправедливі рішення? Пані Ліліє Михайлівно! Не повторіть знову подібних помилок, не вносьте роздор у педагогічну спільноту.
Тетяна
Чому не організовуємо петицію про Єдину тарифну сітку, мовчать профспілки, ноги відти ростуть ЗРІВНЯЛІВКА
Сергей
За рахунок техперсоналу ? Зарплата техпрацівників складає максимум 0.75 ставки.Навіть мінімалки немає.
Ника
Хто підкаже скільки зараз ставка вихователя в садочку .
Олена
Для Ника: 2,700
Коментувати
Марина
Чому все стосується тільки вчителів? Чому всіма реформами ображають вихователів садочків?! Я - вчитель і мені вже рік соромно перед вихователями, для чого ’’держава’’ це робить?!
Леонид
Для Марина: Тогда пускай будет стыдно и перед преподавателями ВУЗов. Я откровенно не понимаю зачем защищаться если получаешь ниже учителя? И пускай мне расскажут, что работа учителя сложнее: Учитель читает какую-то одну дисциплину, я читаю по нагрузке 12 дисциплин(учитывая заочников), причем я видно человек-оркестр в следующем году нагрузка измениться и мне могут снова поменять предметы. Я должен возиться с дипломниками, быть куратором группы(ходить проверять студентов в общежитии, я должен делать УМКД дисциплин(причем министерство каждый раз меняет название специальностей, направлений подготовки и все снова переделывать), я должен заниматься агитацией школьников(ездить по селам). Я должен проходить аккредитацию специальности и плачу как все преподаватели из своего кармана за нее так как у ВУЗа нет денег на нее. Я должен платить за рекламные буклетики специальности, я должен платить за ремонт на этаже(у ВУЗа нет денег, а у меня они есть). Я должен штамповать статьи в Скопусе.
Любов
Така сама ситуіція в Профтехосвіті. Я, викладач спецпредметів, отримую на порядок нижче викладачів загальноосвітніх предметів, маючи при цьому одинакові тарифні розряди. Мабуть ті, хто викладає математику, історію, фізику та інші загальноосвітні дисципліни трішки не так вчилися! З чого взяли ці привілеї, не зрозуміло!!!
вічна студентка Наталя
Для Леонид: Я працюю вчителем і здобуваю другу вищу освіту. Розумію, що зарплата офіційна у вузах невелика, але із студентів-заочників вони мають другу зарплату в конвертах.
Коментувати
Працівник ПТНЗ
"Ми просунемо усіх вчителів на один розряд" - це знову вчителі загальноосвітніх предметів. Питання - в ПТНЗ, ВНЗ як бути? Загальноосвітники отримали підвищення, а специ, без яких професійна освіта неможлива, - дуля!!! Викладачі-спеціалісти із зварювання, обробки матеріалів різанням, кулінарії, обробки металів тиском та ін. в дупі, а вчилель екології - основа для професійної освіти!!! І знову підвищення для вчителів!!! Школа випхнула дитину з оцінкою 1-2, а ПТНЗ, ВНЗ має цю дитину навчити на 4!!.
Викладач ПТНЗ
Для Працівник ПТНЗ: за рахунок економії заплатять - нашим викладачам та майстрам директор платив не чекаючи вересня 2017
Елена
Повезло Вам!А нам говорят,что денег нет и если ещё раз,кто-то подымет вопрос о надбавках и повышении,вылетит на кислород!!!Я получаю грязными 3200,чистыми 2544,как Выжить на эти деньги уже не знаю!!!Зато педагог
ПТНЗё
Я працюю керівником ФВ в ПТНЗ. Мій оклад після підвишення у вересні становить 3600.
Коментувати
Людмила
Я керівник ДНЗ. В липні цього року у моєму д/садку звільнилась вихователь, яка мала за плечика педучилище. магістратуру та 5 років стажу. Звільнилась через несправедливу з/плату. У неї вона була лише на 80 грн. більше від з/пл. пом. вихователя. У наш дитсадок півтора місяця усім районом шукали вихователя. Довелось брати людину без пед.освіти за умови. що наступного року буде поступати вчитись. але вже кілька разів вона казала, що буде покидати, бо з/плата занадто мала, а відповідальність та вимоги занадто великі. Це при тому. що на селі тотальне безробіття. В недалекому майбутньому праця техпрацівника буде престижнішою за професію вихователя.
Вчителі м.Кам’янське
Ага, в Кам’янському мер білоусов вже рік як краде вчительську надбавку за престижність. І платять замість 20%, які надсилає уряд лише 1 %. А все інше в кишеню собі і голові гороно пані онищенко, якій плювати і на вчителів і на уряд - вони тепер децентралізовані прищі на людських дупах. :(
мария
С нового года зарплаты опять заложены только учителям!!!!!!!!!!!! Остальным ни.ни .
Сергей
Для марии таки так Вчителі то люди а техперсонал бидло необразоване А скільки від їхньої праці залежить Та їх труд оцінили максимум 0.75 ставки
Alla Koval
На этом фоне хочу отметить, что и админперсонал имея 2 высших образования и высшую категорию как учитель в прошлом, но на должности административной имеет ту же уравниловку со всеми. Неужели правители не понимают чреватость последствий такой политики. Сначала тихий саботаж, потом... в общем пострадает и общее дело.
Коментувати
людмила
И не только воспитателям. преподавателям колледжей и техникумов. Мы не получили повышения. Только угрожают что с 1 сентября будет еще меньше. Как это понимать? Совесть ваша где? Или вы считаете, что мы не учителя. У нас учатся дети такие же как в 10-11 классах школы. Позорное министерство. Позорное все государство.
Юля
А ничего , что Гриневич обещала, что с сентября поднимут на 2 тарифных и воспитателям детских садов? Ведь учителям подняли ещё в январе! Или обещанного 3 года ждут?
Ірина
Для Юля: Причому тут Гриневич? Ми підвищили заробітну плату вихователям ще з травня. З вересня-це обов’язкова виплата.Щось у вас не так. Питайте голосно у місцевої влади.
Коментувати