Порошенко пообіцяв 520 млн на перенавчання вчителів

За словами президента, реформування освіти вимагає нової якості українського педагога

Порошенко пообіцяв 520 млн на перенавчання вчителів

У 2018 році планується виділити 520 млн грн на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть першокласників нової української школи. Про це, за інформацією прес-служби президента, заявив Петро Порошенко під час робочої поїздки до Донецької області.

Також глава держави висловив переконання, що не треба нікого агітувати за зміни в освіті.

«На реформу освіти чекають і вчителі, і суспільство. Ефективне реформування загальної середньої освіти вимагає нової якості українського педагога. Ми повинні знайти нові шляхи для формування сучасного творчого вчителя і для його підтримки», - додав Порошенко.

Освіта.ua
29.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олекса Позняк
Ы через свої фірмочки отримають відкат на вибори...
вчитель
В країні тисячі батьків жебрають гроші на лікування меленьких дітей! ВІДДАЙТЕ ті 520 мільйонів туди, де вони потрібні в першу чергу і врятуйте життя хворих! Це маразм -витрачати такі неймовірні суми на якісь "переучування" Вчитель початкових класів має за плечима 4 роки навчання в училищі та ще 5 років навчання у спеціалізованому вузі-ПЕДАГОГІЧНОМУ ІНСТИТУТІ або в університеті! Яке ще дял пчаткових класів має бути навчання? Вони у вас "дебілізувалися"? Відправте на перекваліфікацію краще тих неуків, які таке придумують в своїх буйних головах!
вчителю
Для вчитель: Перепідготовка - це тиждень на курсах, де нічого нового не розкажуть. Вся її суть в дерибані грошей. А на хворих, сиріт, солдатів, змусять вчителів здирати з батьків. Якщо ж батьки не хочуть здавати, то вчителю одразу пеняється - не може працювати з батьками, не підтримує школу, політику партії і т.п.
Коментувати
PatrioT
Важко переконати високоповажного президента у тому, що не варто такі гроші витрачати на перепідготовку. І яка за декілька тижнів перепідготовка? Учителі і без того мають освіту.
не в тему
Для чого переучувати, якщо всю інформацію можна викласти у формі методичних рекомендацій або відолекцій. Дайте краще 520 мл. на забезпечення шкіл ноутбуками, проекторами, інтерактивними дошками.
Голосzнарода
Відверте небажання реформувати та покращувати якість вищої та професійно-технічної освіти, а натомість займатися початковою освітою, призведе лише до поглиблення економічного занепаду країни на найближчі 15-20 років. Економічній системі країни потрібні кваліфіковані фахівці вже сьогодні, а не ті діти, які стануть такими через 20 років. Хочете покращення життя через 20 років - правильно дієте, може деякі із вас і доживуть до того часу.