Уряд виділить 1 млрд на розвиток початкової школи

Кабінет Міністрів має намір модернізувати навчальний процес у сучасній початковій школі

Уряд виділить 1 млрд на розвиток початкової школи

Кабінет Міністрів в рамках реформи освіти в Україні закладає в бюджет 2018 року 1 млрд грн на програму модернізації початкової освіти, 25-відсоткове збільшення зарплат вчителів, а також вже у вересні планує затвердити програму будівництва дитячих садків в Україні. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

"Протягом вересня ми затвердимо програму будівництва садків, яка дасть відповідь у питанні повної ліквідації черг в дитячі садки в Україні. В 2020 році не буде черг в дитячі садки, діти отримають доступ до дошкільної освіти", - сказав Гройсман.

Освіта.ua
23.08.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Почніть краще з виконання, нарешті, ОБІЦЯНОГО у минулому році зняття з вчителів бігатні по мікрорайону! Завіряли і пані Гріневич, і пан Гройсман! Але обіцяне так і лишилося обіцяним... Уже розувірилися всі у ваші обіцянки. Ганьба, що крім, так званого, підвищення заробітної платні ( але за фактом це звичайне збалансування до підвищених цін!) більш нічого не відбулося. Лише бла...бла...бла...
Лена
До чого тут приватні вищі навчальні заклади - зміни треба впровадити в загальноосвітніх навчальних закладах, саме через цю легку проходять ВСІ діти!!! Ми маємо працювати на результат - знання наших учнів та їх практичне застосування, можливість в майбутньому адаптації до будь-якої життєвої ситуації!
Григорий Рахмутов
Уважаемая г.Гриневич!У меня для Вас есть уникальное предложение, благодаря которому мы с Вами сделаем настоящую революцию в образовании! Компетентные круги давно поговаривают об ухудшении качества питания в школьных столовых,наряду с ухудшением у детей памяти и неспособностью многих 9-классников наконец выучить таблицу умножения. Мой завод по производству печенья "Буренка" готов исправить эти досадные недостатки какк раз за 1млрд.грн!Мы изготовим злаковое печенье с таблицей умножения,датами из истории Украины и других держав,формулами из физики и химии.Ведь только так в Украине в 21 веке можно научить детей наконец-то думать.Не нужны нам воспитатели и педагоги,высшая школа и тому подобное надругательство!Заставим детей думать шаблонно вместе и тогда Вам не нужно будет беспокоиться о смене власти,реформах, революциях и прочей ерунде.И Вы,и я будем спать спокойно, зная, что скоро выпустим новый выводок безропотных рабов. Если Вас заинтересовало мое предложение,звоните: (044) 246-34-11
Українська вчителька
Десь читала, що ці гроші підуть на поліпшення 1-3 класів з 2018 року. У мене виникає кілька запитань: як будуть ділити? 25% підняття також з цієї суми? І що робити тим, у кого на наступний рік 4 клас, вони "не вписуються" в цю модернізацію, чи як??????????????
українка
Кошти на дит.садочки- потрібна справа! Але як це буде на практиці??? Все розікрадиться й "до низів" дійдуть копійки! Уряд прорапортує й все "кане в лєту"! Сьогодні там все тримається на здирництві з батьків, які вже й не дуже спроможні все те оплачувати, але вибору немає, бо на місце їх дитини в садочку двоє вже дихає в спину! Зарплата вихователів мізерна-до трьох тисяч грн., місцеві депутати не поспішають доплачувати хоча б до 3.200 грн. Ось така правда............................
Ollesia
Краще б уряд виділив на розвиток приватних університетів, а не на початкову школу. Так буде чесно і прозоро. Я, як викладач вищого навчального закладу-це питання дуже добре розумію.
Катя
Для Ollesia: Шановна Олеся, розширте, як викладач вищого навчального закладу, свій словниковий запас. Здається, крім слів "чесно і прозоро" і "це питання добре розумію" вам більше сказати нічого. Людоєдка Еллочка часом не ваша родичка? Якщо, звичайно, ви читали книгу Ільфа і Петрова і розумієте про що я...
Ollesia
Шановна Катeрина, на привeликий жаль ви помиляєтeся. Eллочка—нe мій родич, а словниковий запас відповідно в нeі становить максимум всього 30 слів, яка вміє вирожати всі почуття тільки ними (бо більшe нe знає ). Гасла, як викладач ВНЗ та питання дужe добрe розумію— цe мій такий стиль написання майжe в усіх комeнтарів на цьому порталі. Звичайно, я можу його змінити на подібні чи аналогічні висловлювання, якщо цe нeподобається дужe користувачам цього сайту чи шановним модeраторам.
Ollesia
Для Катя: дійсно помилилася—виражайтe правильно.
Коментувати