Ми розпочнемо реформу освіти вчасно, - Гройсман

Прем’єр-міністр наголошує, що уряд розпочне реформу освіти і знайде джерела її фінансування

Ми розпочнемо реформу освіти вчасно, - Гройсман

Кабінет Міністрів, як і планував, розпочне реформу освіти в Україні у визначені терміни, а кошти на впровадження змін шукатимуть як в середині держави, так і зовні, долучаючи до цього процесу міжнародних партнерів. Про це, в ефірі одного з телеканалів, сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

«Щоб зробити повноцінну реформу освіти нам потрібно 87 млрд грн. Ми будемо робити все для того, щоб знайти ці кошти як усередині країни, так і з зовнішніх джерел. Я хочу, щоб українська дитина мала доступ до якісного дитячого садочка, якісної повнокомплектної, з повними технологічними рішеннями школи, щоб вчитель мав нормальну заробітну плату і вища освіта була якісною з точки зору підготовки кадрів», – сказав глава уряду.

Він також зазначив, що піднімав питання розвитку освіти в Україні під час міжнародної Конференції з питань реформ у Лондоні і розповів про вже зроблені в цьому напрямку кроки, зокрема щодо підвищення зарплат вчителям.

«Наше завдання робити реформу освіти. Ми без неї не зможемо рухатися вперед. Освіта - інвестиції в наших дітей і молодь. Це найкраще, що ми маємо зробити», - сказав прем’єр-міністр.

Як відомо, цього тижня парламент має розглянути у другому читанні законопроект «Про освіту».

Освіта.ua
10.07.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Демонстрація
Ця стаття для зовнішнього користування, а плуга тягнути не хочуть! Головне: ,,продемонструвати,, початок ,,реформи освіти,,. Щоб ти, прем’єр так жив, і так вчився!
Софія
Їх діти не вчаться тут, не лікуються і не працюють. Так що якість реформи для депів неважлива. Головне- зробити вигляд, що Щось роблять
2017
Ми розпочнемо реформу освіти вчасно! А закінчимо коли?
Irina
Дуже хотілось би знати, де уряд знайде 87 млрд. грн. на запропоновану реформу. Чи не буде цей закон прийнятим лише на папері , щоб комусь ще раз показати , що уряд "працює"?
Анастасія
Спочатку, люди добрі,зробіть щось з вашими чиновниками, які грабують з гаманця України великі суми грошей!!!!От тоді можна і подумати про якісну освіту, про яку ми так усі мріємо!!!Професія учитель- це велика допомога нашій державі!!!Тому що, учителі беруть початок в нашім розвитку суспільства і тому, їм повинні підвищити зарплатню в першу чергу!
Галина
А мене вражає система вступу у ВУЗи. Скільки умов, такі сторогі часові рамки, чітке дотримання інструкцій. Наші МОНівці перемудрили. В гонитві за нововведеннями вони забули, що все геніальне - просто. Чому б не спростити усе. Наших абітурієнтів Польща і Росія забирає без усіляких ЗНО, середніх балів атестатів, причому, надаючи їм пільги на навчання. А у нас стільки умовностей, що така система відлякає всіх думаючих та уміючих рахувати абітурієнтів та їх батьків.
Сенатор
Для Галина: Поступити навчатися, цього мало. Приймають всіх. Але є ще інший бік медалі. Потрібно ще і вчитися. А там ніяких пільг немає. За неуспішність відраховуються масово. Враховуючи і наших земляків. У рекламах цього не говорять. А треба було б, щоб враховували свої розумові здібності. Там надіятися немає на кого. Лише на свою голову в на те, що в голові.
Коментувати
Іван
Та хто ж вам дасть? Ви ж банкрути,як Голохвастов!А банкрутів не люблять товстосуми.
п. Гройсману В.
Я особисто вважав Вас прихильником Західної системи устрою. Але перечитуючі нововведення, які нас чекають, зрозумів, що зміни передбачаються тільки глобальні. Свобода учителя, вибір місця проходження КПК, сертифікація. І багато чого нового. Зате локальних змін - це ті які відчує кожен учень та його батьки дуже мало. Можливо так себе влада підстраховує від помилок, тільки конкретних змін саме щодо проведення навчально-виховного процесу дійсно мало.
На жаль
Для п. Гройсману В.: просто все це - показуха!!
Коментувати