МОН затвердило перелік підручників для 8 класу

Міністром освіти підписано наказ про видання підручників для учнів 8 класу у 2016 році

МОН затвердило перелік підручників для 8 класу

Міністром освіти і науки підписано наказ, яким затверджено перелік  підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів, що друкуватимуться за кошти державного бюджету у 2016 році.

Також документом затверджено перелік підручників для учнів 8 класу, які отримали найвищі результати вибору школами, що перекладатимуться на мови національних меншин (молдовська, польська, російська, румунська, угорська) і друкуватимуться за кошти державного бюджету у 2016 році.

Відповідні переліки підручників затверджені згідно з рішенням колегії МОН, що була проведена 26 травня.

Інституту модернізації змісту освіти доручено укласти договори на видання визначених МОН підручників.

Загалом, до переліку підручників, що друкуватимуться за кошти державного бюджету включено 220 назв підручників для учнів 8-го класу.

Освіта.ua
30.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Є. Балов
Типовий приклад корупції. По-перше друкувати на один предмет по 10 підручників за державний кошт дорого. Цього не можуть собі дозволити такі високорозвинені країни, як Фінляндія, Швейцарія, Люксембург. По друге - економічно не вигідно. Через три роки змінюється навчальна програма і більшість підручників стануть не придатними. По-третє, підручники друкуються на приватних підприємствах за завищеною ціною. Таким чином, їх власники отримують шалені прибутки, на відміну від тих же авторів, які працюють за мізерні копійки, приблизний гонорар 20 000 - 25 000 грн. Тут для пані Гриневич, яка недавно заявляла про тотальну боротьбу з корупцією, роботи непочатий край.
Чтец
Для Є. Балов: Підручники для 8 класу обрано за нормами на 5 років, по факту - на 10 років. З 2018 року розпочнеться 12-ти річка, тоді з першого класу розпочнуть друкувати нові підручники.
Коментувати
Леонідович
Друкуватимуться за кошти державного бюджету ... 220 НАЗВ підручників для учнів 8-го класу. Який тираж НАЗВ буде?