Чиновників закликали придбати підручники для шкіл

Прем'єр-міністр закликав голів держадміністрацій забезпечити придбання підручників для шкіл

Чиновників закликали придбати підручники для шкіл

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду закликав голів місцевих державних адміністрацій забезпечити придбання підручників для шкіл.

"Боронь боже, щоб хтось не виконав завдання з придбання підручників для дітей. Підете самі викладати в школу предмети, якщо є такий хист", - заявив Гройсман.

Він також наголосив на необхідності забезпечення закладів освіти підручниками.

"Скільки ми чуємо про те, що не встигли, не купили, не придбали, ще щось. Мають бути підручники закуплені. Гроші є, проблем немає, тому, будь ласка", - зазначив він.

Гройсман також зауважив, що місцева влада здатна забезпечити потреби навчальних закладів у шкільних автобусах за рахунок перерозподілу ресурсів, які зросли у результаті фінансової децентралізації.

Освіта.ua
05.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анна
Моя дитина закінчує 4 клас - підручників по цей день так і не отримали. Завуч та директор цілий рік обіцяли що вони вже скоро будуть, щоб ми самі не купляли. То мабудь після ось таких обіцянок (наче на муку пукнув). Краще б купили одразу. Київ, школа 273
unforgiven
Ходять чутки, що для 5 класу підручники будуть друкуватися лише на комерційній основі, що суперечить закону "Про освіту" та Конституції України. Але кабінету міністрів, здається, плювати як на Чинне Законодавство, так і на якість освіти. Лише прикриваються постбільшовицькими гаслами, комуняки у вишиванках.
Леонідович
"Боронь Боже, щоб хтось не виконав завдання... Підете викладати в школу!". Прем’єр каже правду - як престижно викладати в школі! (через правління таких як він)
Сергей Очеретный
Чиновники скажуть "Буде виконано"... знімуть з вчителів доплати, скоротять шкільний тех. персонал і знайдуть гроші на підручники (можливо навіть один підручник на парту буде (вчителі самі собі придбають) )
а он, изввините,
СОВКОВЫЙ (сельский) чиновник. Вот вам и всё.-------------------------------------------
Михайло Чиж
Ха-ха три рази: "закликав чиновників придбати підручники для шкіл"!!!!!!!! А хіба закупка підручників не є прямим посадовим обов’язком для чиновників МОНу? Чому їх треба до цього "закликати"?
Знавець проблеми
Представники обладміністрацій приходять у видавництва,й кажуть : "Ми купимо підручники, а який відкат дасте?" .Видавництва відповідають :"Йдіть під три чорти, у нас рентабельність 5%" Це не моя фантазія, це реалії Мораль проста : кожний батько має заробити гроші , і забезпечити дитину підручниками