МОН скасувало гриф одному з посібників з історії

Міносвіти скасувало гриф посібнику «Історія. Довідник, тестові завдання» під авторством О. Гісема

МОН скасувало гриф одному з посібників з історії

Міністерство освіти скасувало гриф посібнику «Історія. Довідник, тестові завдання» під авторством О. Гісема. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Відповідне рішення було ухвалено у зв’язку із численними зверненнями громадськості та ЗМІ щодо некоректного трактування історичних подій в посібнику.

За інформацією міністерства, вказаний вище посібник було подано видавництвом ТОВ «Абетка» для розгляду комісією з історії Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України у вересні 2014 року без матеріалу, що сьогодні викликав значний суспільний резонанс.

«У посібнику, що розглядався комісією, було висвітлено події історії України  до 2011 року. Інформації про події, які відбувалися у 2012-2014 рр. в Україні, у посібнику не було (оригінал рукопису зберігається в Інституті модернізації змісту освіти). Тобто, навчальний матеріал, присвячений подіям Євромайдану було включено до посібника вже після надання йому грифа про схвалення на використання у навчальному процесі», - повідомили у МОН.

Після вивчення ситуації Інститутом модернізації змісту освіти скасовано гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах», що був наданий посібнику «Історія. Довідник, тестові завдання».

У Міносвіти також повідомили, що зазначений навчальний посібник вилучено з Переліку навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих міністерством для використання в основній і старшій школі.

Освіта.ua
17.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Петро
Чи потрібно повторювати помилки? http://shkos.at.ua/news/jaku_istoriju_vivchati_v_shkolakh/2016-05-18-61
совесть
Важко собі уявити, скільки "неточностей" міститься в інформації про тисячоліття, що передує цій сторінці нашої новітньої історії... І це не пов’язано з професійністю укладача цього шедевру, а просто багаторазове, через віки, переписування, дописування, підфарбовування під когось, під щось, просто вписування фантазій, бо першоджерела пропали... Та й першоджерела - річ цікава... Почасти також КИМОСЬ для когось написані... І як так виходить, що всі НЕВИНУВАТІ в цій історії з грифом? Гісем... Мабуть дуже багато РОБОТИ!!!???
марія
Для совесть: учням потрібно якісний підручник з історії.Крім того необхідна навчальна програма у якій обов’зково включити події Холодного яру, повстанського руху, видатних діячів 20 ст.
Коментувати