Уряд з травня підвищить соціальні стандарти

З 1 травня разом із підвищенням соцстандартів підвищать оклади І тарифного розряду ЄТС

Уряд з травня підвищить соціальні стандарти

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 6 квітня ухвалив низку рішень щодо підвищення соціальних стандартів та посадових окладів для працівників І тарифного розряду ЄТС з 1 травня, що передбачає збільшення прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії та зарплат працівників бюджетної сфери. Про це повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко.

Зокрема, він повідомив, що з 1 травня 2016 року прожитковий мінімум підвищиться в середньому на 5,2%. Для працездатних осіб (мінімальна зарплата) він буде складати 1450 гривень, для осіб, які втратили працездатність (мінімальна пенсія), - 1130 гривень, для дітей віком до 6 років - 1228 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років – 1531 гривню.

«Ми запроваджуємо режим постійного підвищення державних соціальних стандартів для відновлення купівельної спроможності громадян», - сказав міністр.

За словами Розенка, паралельно з підвищенням соціальних стандартів відбудеться підвищення посадових окладів І тарифного розряду ЄТС.

«Це стосується 3,5 мільйона працівників бюджетної сфери – вчителів, лікарів, працівників соціальної сфери, культури. Мінімальна заробітна плата підвищується на 5,2%, проте посадовий оклад працівника І тарифного розряду підвищується на 6,5%», - зазначив він.

Освіта.ua
06.04.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мила
розенко влезает в двери? разнесло за время работы в кабмине.
Теж вчителька
Замальовка з натури (ілюстрація до статті). Впродовж цього навчального року з нашої школи (500 учнів), в невеличкому містечку, розрахувалися 6 вчителів. З них двоє - за вислугою років, віком 45-50. Троє зовсім молодих (2-3 роки попрацювали). Одна пішла в декрет. Дівчина другий рік в школі, почувши, що старші колеги йдуть на вислугу, заздрісно мовила: І я хочу! Їй порадили: На вислугу рано тобі, а от в декрет можеш. Через декілька місяців вона так і зробила. Тепер у нас одна вчителька англійської, має 40 годин, по 8 уроків кожен день. Бо більше нІкому. На інший предмет директор слізно вмолив вийти пенсіонера, який вже 15 років не працював. І тому подібне. Справжня кадрова криза. Класне керівництво "вручають" насильно, ледь не з погрозами... Ніякої аналітики. Просто - замальовка з натури. Всім - добра і терпіння.
ЭОМ
Для Теж вчителька: Я теж розраховуюсь, нехай тепер вчать ВСЕМ МОНом!!!
Коментувати
Капалікє
Я сформирую Вашу задачу иначе. ЧТО сделать для того, чтобы дорвавшиеся до бесплатного НЕ смела повышать стоимость коммунальных услуг на фоне повального обнищания народа. (Или у нас нет понижения уровня жизни НАСЕЛЕНИЯ? Не путать с рвачами-непорядочными хапугами и иже с ними, дорвавшимися до созданного миллионами смертей в советские до 70х годы)
-------------------
--------------НЕ смелИ------------------------
Коментувати
Капаліка
Задачка для школи. На скільки зростає вартість комунальних послуг? Яку частку займають комунальні послуги у доходах працівника бюджетної сфери? Як зросте купівельна спроможність громадян при підвищенні мінімальної зарплатні на 5,2%?
Учи-теля
Ще місяць до кінця... А там гуд-бай... Ніколи в житті більше працювати в школі не буду
Larisa Maja
Для Учи-теля: А от мені і не туди, і не сюди! Вже і міняти роботу запізно,і життя повз проходить,сидимо, безхребетні істоти,вже й світлого тонелю в майбутньому не видно,бо пільгову пенсію чи вже ліквідували,чи майже...Вовком вити хочеться.Де моя молодість,обминала б десятою дорогою педінститут.
Коментувати
нина
Позор,разве это деньги,ещё с этих копеек налог высчитают,всю власть на такие доходы!
Owens
Оторваны эти идиоты от реальности, пипец!!!!!!!!!!!!
groismann
Эх как разжирел на министерских харчах наш благодетель!
вчитель
Було 10% престижності, забрали 5%, додадуть 6,5%, що залишається - на 1,5% підняли зарплату вчителям. Класно!
Тётя Мотя
Для вчитель: У нас вообще престижность забрали!
Элина
Для Тетя Мотя: у нас уже два года не платят престижность
Коментувати
ха-ха
Да! Из-за 50 грн. "купівельна спроможність громадян" не просто "відновиться", она взлетит до небес!