У МОН запевняють, що уряд опікується зарплатами освітян

У МОН переконують, що уряд забезпечує підвищення зарплат бюджетникам, зокрема у галузі освіти

У МОН запевняють, що уряд опікується зарплатами освітян

Уряд забезпечує зростання соціальних стандартів громадян, зокрема підвищення зарплат бюджетникам, у тому числі й галузі освіти. Про це, з посиланням на Урядовий портал, повідомляє прес-служба Міносвіти.

Зокрема, у відомстві нагадують, що протягом 2015 року двічі, у вересні та грудні, відбувалося підвищення посадових окладів Єдиної тарифної сітки.

«Цьогоріч для працівників бюджетної сфери, зокрема і для освітян, виходячи з наявних фінансових ресурсів, Держбюджетом передбачено неодноразове підвищення розміру мінімальної заробітної плати», - зазначають у Міносвіти.

Також у відомстві повідомляють, що удосконалення оплати праці педагогічних працівників передбачається новим законом “Про освіту”, що поданий урядом до парламенту.

«Зокрема, зарплата педагогічних працівників підвищуватиметься з урахуванням надбавки за кваліфікаційні категорії (для вчителя та вихователя другої категорії – на 15% від посадового окладу; першої категорії – на 30%; вищої категорії – на 50%)», - повідомляють у Міносвіти.

Разом з тим, науково-педагогічним, науковим та педагогічним працівникам закладів вищої освіти встановлюватимуться надбавки за наукові ступені та вчені звання відповідно до законодавства. Окрім того, вузи зможуть збільшувати розмір доплат за рахунок власних надходжень.

«До того ж, законопроектом передбачається можливість встановлювати педагогічним і науково-педагогічним працівникам доплати, надбавки, премії за використання в освітньому процесі іноземних мов, сучасних технологій, реалізацію інноваційних проектів тощо», - наголошується у повідомленні Міністерства освіти і науки.

Як відомо, нещодавно у Профспілці працівників освіти і науки запропонували внести до законопроекту «Про освіту» норми, згідно з якими найнижчий розмір посадового окладу педагогічного працівника має становити 4134 грн.

 

Освіта.ua
25.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Felix
У меня впечетление, что система образования напоминает жертвоприношение.
ПОЧЕМУ?
Для Felix: почему именно "жертвоприношение"?
Коментувати
Ніка
Будь проклятий такий уряд!!! Гройсман підвищив зарплатні депутатамдо 17 тисяч. А освітяни скоро виздихають!!! Кандидати наук з 20-літнім стажем не можуть комунальні заплатити, а що говорити про вчителів-початківців. ГОсподи! Покарай цю зажерливу урядову команду!!!
йолка
Для Ніка: Ясен пень, Гросман тупо купил парламент, чтобы те проголосовали за его кандидатуру. Странно, там 80% миллионеры, на фига им зарплата? А сколько там тупых! Слышна их нецензурная лексика, когда забывают микрофон отключать. Тьфу!
Коментувати
БОБ
Навіщо будувати великий український туалет для Європи, якщо скоро, з такими соціальними виплатами не буде чим срати!
вірять МОНУ 2%
Вважаю, що час робити висновки, в т.ч. організаційні. Врешті - це справа найближчого часу. А стільки надії було!!!
ВЧИТЕЛЬ
Пропоную 31 травня ВСІМ вчителям України написати заяви на звільнення,поїати будь-куди на заробітки, почати просто нове життя!!! І що станеться з МОН, Інститутами удосконалення, батьками, дітьми? КОЛАПС!!! Хто вони без НАС??? Це МИ САМОДОСТАТНІ!!! Це вони біля нас, а не ми біля них. Не забудьте - 31 травня - час ПІК!!!
директору
то,что сытый голодному не товарищ,процесс закономерный, а поэтому следует этих сытых немного прижать, иначе они и дальше жрать будут,не осознавая,что жрут они за НАШ с Вами счёт, и именно МЫ с вами удерживаем детей от того, чтобы те не рванули грабить-убивать-насиловать,и не в последнюю очередь тех,кто за народный счёт позволяет себя вести так,что люди могут просто выйти громить (17 уж близок).И следущее-мы пришли к такому сосоянию общества,когда диалог между слоями населения становится невозможным.Кто-нибудь из учителей самых обычных школ,не проплаченных, попадает к обсуждению стратегических направлений в образовании?Кто-нибудь из самых обычных школ имеет ВЛИЯНИЕ на то,что происходит?По моим наблюдениям на ситуацию влияют лишь те,кто живёт не с бюджета лишь.То есть огромный слой населения остайтся полностью БЕЗ образования на должном уровне.Ждём последствий
Сільський учитель
1% за престижність - це дуже багато. Ми можемо похвалитися. У нас з березня аж 0,5 %. Оце престиж учительської праці !
Директор
Там, наверху, нас никогда не поймут. Из разговора с одним Народным депутатом поняла, что он даже не представляете, сколько учитель получает за свой труд. Сытый голодному не товарищ. А директор? Получает на тысячу меньше, чем учитель высшей категории, у которого полторы ставки. Это нормально? Вот скоро уйдет поколение 50-60-летних и в школе никого не останется. И так невозможно учителя найти, а будет еще хуже. Вот тогда, может быть, задумаются там, наверху.
Безнадёжный
Более 4000 - это сказки. В декабре повысили на 10%, да. Но почему не пишут, что с января сняли 15% из 20% за престижность. Вот так у нас повышают зарплату учителям.
Геннадий
Судя по комментариям, не учителя пишут, а хапуги какие-то. Вот 2 года назад здесь "патриотов" было выше крыши. Дебилов-патриотов. Видели глазки за кого голосовали - жрите, хоть повылазьте.
Как повезет
Для Геннадий: Тут за кого не голосуй все равно «янукович» получается. Наверное, место такое нехорошее…
Генадій
Із-за таких "Геннадиев" не фінансується і не фінансувалася освіта в рлвному обсязі, щоб плодити нових "геннадиев" - генноцид нації :)
Коментувати
квадратным штанам
яценюк и все-все-все за 25 лет молчания ягнят,обусловленное тем,что,дескать,учителю учить следует,ему НЕКОГДА выходить протестовать,уяснили для себя,что "эти голову вгнут и дальше держать молодую поросль в узде станут".Поймите когда-нибудь,пока выполняются требования забесплатно никакой дурак, а уж умный и подавно НЕ откажется использовать подобную ситуацию.НИКОГДА.ПОКА учитель-препод находит средства к существованию ИЗ КАРМАНА РОДИТЕЛЕЙСТУДЕНТОВ,до тех пор манипуляторы буут трубить о том,что образование без доплат загнётся и дети хзнать не будут,умалкивая(или НЕ понимая сути)о том,что дети будут ЗНАТЬ,если их МЕДЛЕННО вести по программе...МЕДЛЕННО.А красывие двери и горшки,равно как и линолиум и плазма -НИЧЕГОШЕНЬКИ не помогают в ОБУЧЕНИИ
Как повезет
Для квадратным штанам: Действительно, маловероятно, чтобы квадратные двери и большие горшки чему-то научили, но если кирпич на голову упадет с дырявой крыши, то точно обучению - конец (для того, кому такой подарок на голову свалится).
МАНИПУЛЯЦИЯ
Для Как повезет: полным счётом. Стремлениевытянутьбабло из карманов РОДИТЕЛЕЙ,но НЕ потребовать,чтобы ЧИНОВНИК не ЖРАЛ, но следил за состоянием школ на вверенном ему участке. ЭТО его РАБОТА, а не то, что Вы себе придумал(а). Депутатам на квартиры нашли деньги? Депутатам на офисы - нашли.КАЖДОМУ депутаты НАШИ деньги в ЕГО личный фонд отдали.Откройте глаза и включите МОЗГИ, да "ПРОСНИТЕСЬ" НАКОНЕЦ. Проснитесь в кавычках, потому что - чужое
Коментувати
ВЧИТЕЛЬ
При кожному їхньому підвищенні ми стаємо все біднішими...
Квадратные штаны
Министерство обр. озаботилось повышением зарплат учителей. Это выражается в том,что где-то там на государственном уровне с января текущего года сняли индексацию. Естественно, местные бюджеты,как всегда, пусты. Т.е., на премии главбухам отделов образования конечно хватает, а учителям - шишок под носок. Местные власти всегда готовы урвать, урезать и сократить оплату труда учителя. Их вечное нытье про дефицит фонда зарплаты идет в стройный унисон с нытьем Яценюка про пустую казну и вечную вийну.
Одесситка
"що уряд опікується зарплатами освітян". Поздно, Арсений Петрович. Все равно пойдете в отставку всем урядом.
Харьков
А за престиж надбавку будут в Харькове платить или простили ее нам навечно? Начнем с этого, с простого и понятного. Я смотрю, что у нас как- то странно ее платят по регионам. Чем наш не понравился?
wtf
Срать вони хотіли, як на вчиталелів, так і на власний народ. Аналогія москальської влади, тільки в мініатюрі.
Вчителька
А для чого нас "запевняти"?? Ми і самі відчуємо матеріальне покращання, якщо станеться чудо і воно настане! В крайньому випадку помітимо, що перестали одягатися в "секонді", економити на мясі... А то все запевняють, запевняють, мабуть дуже хочуть, щоб повірили
Людмила
Наші гроші (зарплатню) порахували в адміністрації та оприлюднили. Та доказують, що отримуємо забагато (2700-3000 грн), що коштів не вистачить до кінця року і передбачене скорочення шкіл - тобто пониження ступеню. а вчителі повинні думати не про себе ,а про надання якісної освіти.Діточок будуть звозити в одну районну школу за 25 км по бездоріжжю.
Викладач ПТУ
Народ, вчора читала новий законопроект від Яценюка. У ньому чітко сказано: зрплати з 1 травня піднімаються лише мінімальні (1-3 тарифний розряд). Також у цьому році не виплачуватиметься(!) допомога на оздоровлення перед виходом у відпустку. Треба щось робити, інакше задушать!!!!!!!
Любомир
Повна брехня. Не кажу вже про профтехосвіту, яку просто "опустили". Не платять гроші зовсім. Кажуть що якщо і виплатять то не всю заборгованість, решту взагалі платити не будуть і взагалі роблять все для того, щоб знищити, для подальшої "прихватизації" будинків і майстерень.
марія
Для Любомир: це планове нищення освіти в Україні . Європейцям не потрібна грамотна українська нація. А нашій владі потрібні напівголодні раби,- їх легше купити на чергових виборах.
Коментувати