У травні соцстандарти мають зрости на 6%, - Яценюк

Прем’єр-міністр доручив Мінсоцполітики підготувати постанову про підвищення соцстандартів на 6%

У травні соцстандарти мають зрости на 6%, - Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Мінсоцполітики підготувати постанову Кабінету Міністрів про підвищення соціальних стандартів на 6%, яка передбачатиме автоматичне підвищення зарплат та пенсій без зайвих бюрократичних процедур. Відповідне доручення Яценюк надав під час позачергового засідання уряду в понеділок, повідомляє прес-служба КМУ.

Зокрема, прем’єр повідомив, що уряд прийняв рішення про проведення першого етапу підвищення соціальних стандартів з 1 травня – на 6%. Парламент, нагадав глава Уряду, це рішення підтримав.

«На жаль, процедура настільки забюрократизована і така затягнута, що минулого року, коли ми підвищували пенсії і заробітні платні на 13 і 19% відповідно, багато тижнів пішло на те, щоб випустити десятки чи й сотні наказів, щоб люди отримали підвищені соціальні стандарти», - наголосив Яценюк.

Із огляду на це він доручив міністрові соціальної політики терміново підготувати постанову Кабінету Міністрів про підвищення соціальних стандартів на 6%.

«Ця постанова має передбачати автоматичне підвищення соціальних стандартів без підписання сотень різного роду наказів профільними міністерствами. Міністерство фінансів має відповідні ресурси в державному бюджеті для того, щоби вже з травня почати виплачувати підвищені соціальні стандарти громадянам країни», - наголосив Яценюк.

Він повідомив, що це буде першим етапом підвищення соціальних стандартів. Загалом протягом року підвищення складе 12%.

Освіта.ua
21.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло Чиж
450-тьом депутатам з 1 квітня 2016 року зарплату підвищено у три рази (300%), а 300-тисячам вчителів - на 3-5%.... В середньому "соцстандарти МАЮТЬ зрости на 6%"..... І це за умови підписання Кабінетом Міністрів відповідної постанови (стосовно вчителів).....
Марина
Подняли зарплату на 6% а доплату в размере 20% то забрали. Вот и поменяли шило на мыло
inchichok
Канари...Мальдіви...Безвізова Європа...Бора-Бора...Господи, куди? Заплуталася, розгубилася.Не можу визначити, як тепер провести відпустку. Мабуть, на городі, як завжди!
діагноз
Ну, чого ви накинулись на Яценюка? Він же так хоче всім допомогти! Одна біда: не розуміє. 6% -це скільки? Думає, що ого-го-го як багато! Треба його в 5 клас- там якраз відсотки починають вивчати.
как дурак?
Для діагноз: а мне уверждали-умный. "За месяц зарабатывал столько, сколько вся районная больница за год"
Коментувати
fktrcfylhf
56 гр.добавят-что с ними делать:обожраться же можно...
Сергей Лимонов
Для fktrcfylhf: оборжаться
Коментувати
ЭО происходит вот уже,
как минимум 15 лет.С тех времён, когда Ющенко сказал:"Людям необходимы живые деньги"(именно ЭТО привело его в кресло президента).Да, кстати, другая пришла на волне прекращения отключения электричества(что бы там не впихивали...). Так что - продолжаем тупо верить
Ппф
Стипендию с 830 поднимут на 850, а базысный месяц при расчёте индексации переместится на май 2016, и по закону об индексации никто ничего не получит) поднимают на 50, экономят 500
патрон
Як вчителі їх у школі навчили так вони тепер з вчителями й вчиняють.
арго
Для патрон: та ні! це "подяка вчителям" за те, що хотіли таких навчити
вчитель
Та причому тут вчитель! Ми не вчимо обманювати, лицемірить.Є діти у яких прихована ворожість.От вона і проявляється
Artem
ще як вчимо! Постійно завишуємо оцінки потрібним учням, ось і маємо результат
Коментувати
Вечно недовольная
Что за выражение - "подвышенные социальные стандарты"? Да это не стандарты, это дополнительная подачка учителям, врачам и пенсионерам, которую вскоре заберут, чтобы оплатить тарифы по-европейски.
WTF
А ціни, послуги, курс долара на скільки відсотків зростуть на 60 чи на 600%?
Учитель
При грудневому підвищенні на 13% місцева влада зняла 10% допдлати за добросовісну працю. Врезультаті отримали зарплату на рівні вересня 2015 року. Роблю висновок: нехай своїх 60 грн. підвищення візьме собі на віночка зі стрічечками з написом (якщо за таку ціну знайде). Поліції -підвищили, знову крадуть, армії підвищили - крадуть, генпрокуратура просить підвищення, щоб не красти, депутатам з 1 квітня-у 3 рази, президенту-у 6 разів, а чому бюджету та освітянам на 6-12%???? Ті хто терпляче мовчить, плекає націю - тому кістка. Певно так не може бути? А як думаєте Ви???
Леонідович
Для Учитель: Скоро від кісток гавкати будемо, або вити, або на "людей" кидатись.
Коментувати