Генератор анаграм для розвитку дітей

Створюйте захоплюючі головоломки для дітей, які ефективно розвиватимуть їх логічне мислення

Генератор анаграм для розвитку дітей

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей та вчителям новий генератор практичних завдань – «Анаграми». За допомогою генератора ви можете власноруч створити завдання-анаграми для дитини, що вдало поєднують у собі чудовий спосіб покращити грамотність та можливість ефективно тренувати інтелектуальні здібності.

Виконання завдань головоломки, практична значущість якої перевірена століттями, допоможе дитині покращити свою ерудицію та кмітливість, а також тренуватиме логічне мислення та сприятиме розвитку когнітивних функцій.

Також, розшифровуючи анаграми, дитина безпосередньо розвиватиме гнучкість розуму, оперуючи асоціативними зв’язками та застосовуючи своє просторове сприйняття.

За допомогою генератора створюються завдання-анаграми з будь-яких  слів на ваш вибір. У завданнях застосовується комплексний підхід, адже окрім безпосереднього розгадування дитина повинна написати розшифроване слово у відведеному місці, що покращуватиме її навички письма та правопису.

З часом актуальність «Генератору анаграм» як для батьків, так і для дітей буде лише зростати, адже ви матимете можливість постійно підвищувати складність слів та з кожним разом переносити дитину ще на один щабель вище.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів. Для контролю передбачений лист із вірними відповідями, які ви теж можете завантажити.

Створення і завантаження практичних завдань для дітей доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ПЕРЕЙТИ ДО ГЕНЕРАТОРА

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua у 2015 році. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також творчі розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
14.01.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів