Безкоштовні прописи літер української абетки

Завантажуйте безкоштовно комплект практичних завдань для навчання дітей письма

Безкоштовні прописи літер української абетки

Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам дітей молодшого шкільного віку безкоштовний комплект практичних завдань для навчання письма – «Прописи літер української абетки».

Звичайні прописи для дітей — це перший крок до навчання письма та здобуття навичок красивого почерку. За допомогою цього комплекту завдань ваша дитина навчиться писати літери українського алфавіту, а також окремі слова та словосполучення.

Під час виконання кожного завдання дитині пропонується кілька разів написати велику та малу літеру української абетки за пунктиром, а потім спробувати написати її самостійно. У завданнях показано напрямки, що показують як треба писати кожну окрему літеру української абетки.

Після написання окремих літер, у завданнях дитині пропонується спробувати написати за пунктиром кілька слів, що містять певну літеру.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження завдань доступне безкоштовно для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗАВДАННЯ

Освіта.ua
01.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Степан
Встановість собі шрифт Handjet Thin і друкуйте будь-який текст, чи абетку, скільки захочете
Сергій
Це НЕ безкоштовні прописи. Безкоштовно можливо заванатажити тільки букву А, для завантаження решти - потрібна передплата.
Галина
Російську абетку прописів качай скільки хочеш. Нашу ж українську неможливо! Хочемо щоб всі українські діти були освічені, але за копійку вдавимось....