Розмальовка для дітей «Герб та прапор України»

Вдалий спосіб поєднати розвиток у дитини навичок дрібної моторики із її патріотичним вихованням

Розмальовка для дітей «Герб та прапор України»

Проект "Розвиток дитини" пропонує батькам дітей молодшого віку нове практичне завдання – розмальовку "Герб та прапор України", яка є чудовою нагодою розповісти дитині про офіційні символи нашої держави та сформувати в неї графомоторні навички для подальшого навчання письма.

У завданні дитині пропонується розмалювати прапор та Малий Державний герб України у відповідні кольори – блакитний та жовтий, а також, за бажанням, розмалювати слово "Україна" у ті кольорі, які припадуть до душі натхненній дитині.

Виконуючи завдання розмальовки, дитина матиме змогу розвинути навички дрібної моторики, покращити своє просторове сприйняття, ознайомитись із певними формами та співвідношеннями графічних ліній, дізнатись про смислове значення основних кольорів.

До того ж, дане завдання чудово підходить для набуття дитиною таких цінних якостей, як охайність, старанність, цілеспрямованість та самодисципліна. Батьки ж в цей час матимуть змогу ненав’язливо та творчо закласти у свого малюка основи патріотичного виховання та пробудити інтерес до вивчення історії нашої країни.

Завдання розмальовки можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері і використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження практичних завдань для дітей безкоштовне і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації. Перейти до перегляду завдання>>>

Проект "Розвиток дитини" створено командою сайту Освіта.ua у 2015 році. На сайті розміщуються інформаційні матеріали та статті для батьків, а також творчі розвиваючі завдання для дітей різного віку.

Освіта.ua
22.08.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів