Osvita.ua Середня освіта Генератор математичних завдань для молодших школярів
Генератор математичних завдань для молодших школярів

Проект "Розвиток дитини" разом з Освіта.ua пропонує нову можливість для навчання дітей математиці

Генератор математичних завдань для молодших школярів

Проект "Розвиток дитини" разом з Освіта.ua пропонує батькам та учителям початкової школи нову можливість для навчання дітей математиці – "Генератор практичних завдань". Сервіс слугуватиме дітям відмінним помічником під час набуття навичок виконання простих арифметичних операцій із натуральними числами.

Виконання математичних завдань на додавання, віднімання, множення та ділення, складених "Генератором", дозволить дітям поступово, не форсуючи та не відчуваючи академічного тиску, вдосконалити свою арифметичну майстерність. А батькам – більше не турбуватись про пошук математичних вправ для своєї дитини.

Також робота над математичними завданнями сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до занять з математики та впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку та пізнання дитини.

З часом актуальність "Генератору практичних завдань" як для батьків, так і для дітей буде лише зростати, адже він здатен постійно підвищувати складність математичних прикладів та з кожним разом переносити дитину ще на однин щабель вище.

Для того, щоб скористатися "Генератором", необхідно лише ввести потрібні числа, що визначать проміжок, в якому буде працювати дитина, та визначитись із кількістю вправ. Для контролю передбачений лист із вірними відповідями, які ви теж можете завантажити.

Батьки можуть вводити вихідні параметри самостійно або за участю дитини, чи навіть надати їй самій можливість власноруч створити для себе завдання, що неодмінно буде мотивувати її та заохочувати на продовження занять з математики.

Кожне сформоване математичне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Завантаження математичних завдань для дітей є безкоштовним і доступне для користувачів сайту після швидкої реєстрації.

Генератор практичних завдань

Освіта.ua
30.10.2015


Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Голосzнарода
Я не розумію, з якою ціллю пропагувати навчання в Польщі у Вроцлаві в той час, коли вже терміни можливості вступу просрочені. Це що таким чином демонструється прийнята в освіті корпоративна етика - приховати інформацію про можливості отримання освіти, продати цю інформацію своїм, а потім через півроку попіаритися - ось мовляв є можливість, але ніхто нею не хоче скористатися. Інформація про вступ неактуальна або зумисне опублікована пізно, щоб зробити її неактуальною.
Школа Спеціалізована
Якось зовсім примітивно, тільки і того, що не писати самі завдання. З "Лише учень" згодна
Леонідович
Створено генератор математичних завдань. Ого! А коли вже буде таке "ноу-хау" як підручники? Коли ж їх створять? Чи це вже не є важливою запорукою всебічного розвитку та пізнання дитини?
Лише учень
Хто знає цифру "10" (не число!!!)??? У якій школі вчать додавати 12+3 письмово (у стовбчик) як у взірці??? Хто це створив? Ліквідуйте і заберіть з сайту. Чи це створили учні ЦПШ???
Тарас
Коли, нарешті, будуть опубліковані Умови прийому 2016 ? Та підіть пішки до Мінюсту1
Владислав
Для Тарас: так, давно http://osvita.ua/vnz/consultations/48142/
Тарас
Для Владислав: НІ.Офіційно з додатками -після реєстрації в Мінюсті, яка вже два тижні проходить там, провіряють на відповідність законодавству, але "провірять" так, як і минулого року Умови 2015, які не відповідали частині 6 статті 44 Закону, та і тепер- в частині 6 ст.44 є слово "помножена" (дурість, звичайно), а в Умовах - "помножених", але лінь виправити Закон, як і вернутися до старої редакції ч.6, змінивши п.4 ч.5 ст.44.
Коментувати
Чарівно.
А як стосовно тих дітей, котрі НЕ мають вдома такої радості,як комп*ютер,інтернет,і,що найважливіше,вмотивованих батьків?
Віктор Шпаченко
а ще краще тренування он-лайн на естонсько-українській платформі "Міксіке" http://lviv.miksike.net/en.html#pranglimine/training
Бєлий Володимир
На таку річ давно чекають ті організатори шкільних олімпіад, котрі мріють про реальну чистоту їх проведення як змагань рівноумовних для всіх учасників.
Вчитель математики
Для Бєлий Володимир: Не дай Бог, щоб олімпіади проводили ті організатори, які давно чекають на таку річ! Про це можуть мріяти лише безтолкові чиновники від освіти, які не можуть відрізнити олімпіаду від конторольної роботи.
Коментувати
Відвертість
Мені дуже сподобалась ідея. Після канікул зразу апробую.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!