МОН надано перелік літератури для використання у школах

Міністерством освіти надано переліки навчальної літератури для використання школами у 2015/16 році

МОН надано перелік літератури для використання у школах

Міністерство освіти і науки надіслало переліки навчальної літератури, що мають відповідний гриф, для використання у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році. Відповідний лист надіслано до обласних органів управління освітою, інститутів післядипломної педагогічної освіти та загальноосвітніх навчальних закладів.

Зокрема, навчальним закладам надано переліки навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників для використання у початковій, основній та старший школі.

Окремий перелік навчальних програм, підручників і навчально-методичних посібників надано для використання у загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин.

У Міністерстві освіти і науки також повідомили, що у 2015 році школи можуть використовувати підручники для 4-7-х класів попередніх років видання.

Освіта.ua
07.09.2015

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Купила сьогодні у книжковй крамниці за 80 грн. підручник для 7 класу Біологія Соболя....цікаво, підручники у крамницях є, а от у школах немає...чому?
I.V.
четвертому класу, котрий має навчатися за новою програмою, видали підручники 2004 року! Ну дуже нова програма! Як я розумію, нові підручники попросту не надруковані.
о
Дякую за пiдручник Калiнiна-Самойлюкевич англ. 11 клас! Бездарi! А ще вимагають европейського рiвня! Перед тим, як вимагати, створiть умови навчання. P.S. Додаткових годин англiйськоii, обiцяних Яценюком, не дали.
мама
...но самое ужасное это то, что такое может повториться и еще через год и далее... когда эти дети перейдут в 5ый и 8ой классы соответственно (сегодняшние 7классники точно так же в прошлом году ждали новые учебники для 6го класса, биологию напр.)... 5 и 8 класс-там ведь тоже по новой программе будут учиться и учебников еще нет и в проекте...а успеют ли за лето утвердить , найти деньги и напечатать!?
Учитель
Засуньте собі той прелік... Знов діти без підручників рік навчатимуться!
батьки
Для Учитель: для 7класникiв це так вже других рiк .
Ольга
Сумно, але діти цієї паралелі скоріш за все будуть навчатись у такому режимі аж до 11 класу включно...так, як і 5 років тому...шкода, що це є не виключенням. а стало нормою
Коментувати
Шестопалов
Видавництво «Аспект» пропонує для БЕЗКОШТОВНОГО скачування електронні версії або придбання за помірну плату друковані видання підручників з інформатики: для 4 класу (автор Антонова) – гриф «Схвалено» у 2011 році; для 7 класу (автори Пилипчук, Ріпко, Шестопалов) - гриф «Рекомендовано у 2015 році. Детальніше див. http://aspekt.in.ua/
1
А що, Табачник повернувся і переліки посібників видав? Знову незаконні посібники з"явилися
2
Для 1: Чекайте на "законні" до травня!
Коментувати