Освітній профспілці відмовлено у позові до уряду

Суд відмовив профспілці у задоволенні позову щодо встановлення фіксованих надбавок

Освітній профспілці відмовлено у позові до уряду

У Профспілці працівників освіти і науки повідомили, що 10 вересня Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у задоволенні позову профспілки до Кабінету Міністрів України про визнання протиправними та скасування постанов, якими встановлено "гнучкі" надбавки педагогічним та бібліотечним працівникам.

"Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення суду набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом", - йдеться у повідомленні профспілки.

"Профспілка продовжуватиме відстоювати інтереси освітян в суді та оскаржуватиме рішення суду в апеляційному порядку. Апеляційну скаргу буде подано після отримання повного тексту рішення суду", - зазначили у Профспілці працівників освіти і науки.

Як відомо, в освітній профспілці наголошують, що вищезазначеними постановами уряд змінив розмір надбавок педагогічним працівникам установ та закладів освіти за престижність праці, а також працівникам бібліотек за особливі умови праці з фіксованого – 20 та 50 відсотків відповідно, на так званий "гнучкий" - від 0 до 20% чи до 50%, чим суттєво погіршив умови оплати праці освітян.

Освіта.ua
10.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Katya
Шановні вчителі! Давайте обєднуватися! Якщо до виборів ми не захистимо свої права, надалі всім депутатам буде на нас наплювати. Їм і так до вас справи нема ніякої! Треба зробити всеукраїнський страйк, і хоч раз нагадати їм про нас, вчителів!
Вчиель
Ото розвели "помийник" під статтею! Питання відкрите - ніхто, окрім отої профспілки (на яку усі помиї ллють), не турбується про учителів! НІХТО!!!! Щоб там не казали!!! А ми й самі молодці - бігом горщик помиїв вилити на того, хто хоч якось намагаєтся йти проти системи, шукати можливості... А подумати?!
вчитель
Для Вчиель: ты больной на голову? Ты пробовал обратиться в профсоюз, чтобы отстоять права? Профсоюз - злокачественное образование для выкачивания денег из учителей и выдачи новогодних подарков.
майбутнє
Для Вчиель: профспілка ще нікому нічим не допомогла, і навряд чи й допоможе. Подарунки? Так, як згадаю оті льодяники одним(вчительським), та печиво й цукерки іншим, а всі в одному класі навчаються - то жах!
Вчиель
Я зрозумів.... Вам обом профспілка нічого добро не зробила?! Так? І що ви обоє після цього зробили - змінили голову профкому чи написали якусь скаргу на його,її непрофесійність? Що?! І судите УСЮ профспілку лише за отим одним випадком! Як завжди одним мірилом до усіх!!!!
Коментувати
Громадянин
Викладач університету — " Центр протидії корупції (в якому працює Дарина Каленюк). Центр домовився про грантове фінансування з закордону. Частину грошей вони вже "проїли", однак основне тіло гранту там отримають лише якщо законопроект пройде перше читання Верховної Ради."- пише Тетяна Чорновол про законо проект Чумака про Антикорупційне бюро.ТАК ОТ ЯК ПИШЕ ГРОМАДСЬКІСТЬ проекти законів... НІХТО ПРОСТО ТАК НЕ ПИШЕ. А ПІД КОКРЕТНЕ ЗАМОВЛЕННЯ і ГРОШІ ГРАНТІВ. От чому у нас всюди Фонд "Відродження", чому створюються різні громадські "ОПОРИ" та Інститути вивчення суспільства, чи ще якісь Центри з гарними назвами... Тепер зрозуміло хто, як і для чого писав Закон "Про вищу освіту" і чому було стільки галасу... За вимогами фінансування треба було його внести в Раду, а потім ще і пройти перше читання....) А тут і революція допомогла! Під шумок і лозунги недочитуючись, швидко і проголосували! ГРОШІ , ВСЕ ГРОШІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Разочарованная
Коллеги, я не совсем в тему, но меня очень интересует один вопрос: существует ли инструкция, регламентирующая количество совещаний при директоре? В нашей школе это превратилось в инструмент садизма. Заставлять 30 взрослых людей еженедельно оставаться после 7 урока и слушать визг и площадную брань без капли здравого смысла втечение двух часов.Это нормально? Я недавно пришла работать в школу. Может чего-то не понимаю . Но смотреть на опущенные головы своих старших коллег, которые, кстати, меня когда- то учили. просто противно! Да сами мы виноваты в том, что сейчас имеем!
майбутнє
Для Разочарованная: есть один работающий вариант. Встать и сказать о том, что на Вас, взрослую девушку н и к т о не имеет права повышать голос. Попробуйте. Возможно месяцев два-три руководство не будет Вас замечать(а Вы здоровайтесь, и улыбайтесь), возможно будут другие неприятности. Постарайтесь ребёнка (если есть) определить в другую школу. Но ежели Вы не скажете - через время, возможно, будете так же сидеть, опустив голову, или найдёте другую школу, где ситуация позволит Вам стать тем, кем способна стать. Выбор за Вами.
Родион
Для Разочарованная: Совещание при директоре - не самое худшее из административного самодурства. Ну надо человеку самоутвердится перед коллективом, показать свою власть, что свойственно руководителям с комплексами неполноценности. Используйте ситуацию с пользой для себя: проверте тетради, пишите конспект урока или стихи. А то просто отдохните.
хтось
Ничего не хочу сказать по поводу статьи, мы работали в 90-е, знаем, почем дыни на базаре, никому никогда мы не были нужны, но и для Разочарованной, для Майбутнє, для Родиона - не везде так, в нашей школе самодурство отсутствует.
Коментувати
Петро
А вніс пропозиції про зміни до уряду наш міністр-дермократ Квіт! А тепер судитися будемо, а він обернеться знову Президентом Могилянки і буде чекати слідуючого завдання від своїх господарів!
Вважаємо
Для Петро: как же достало это... Завдання, господари... А кто господари территории? Или Вы считаете, что хозяева позволят обслуге судиться? Те, кто ближе - они на другом заработают(репетиторство, книги, гдз, брошюры...), а те, кто с ненужными хозяевам территории детьми работает, те ничего не станут предпринимать. Предыдущие хазяева Табачника всё хорошо просчитали. Теперь осталось просто выполнить.
Коментувати
Dyrto
От плем’я невдячне! Їм такий "прогресивний Закон" один раз про Освіту (задайте яку там платню намалювали!) а тепер Про вищу освіту - а вони не вдячні стогнуть. Нема чого скігліті!
майбутнє
Для Dyrto: Дякую. Дикий регіт))))
Коментувати
Родион
Пане міністре ! Припиніть псевдоконкурси "Гринвіч", "Колосок", "Кенгуру" та багато їм подібних. В країні війна, бідність, безробіття, а освітянські хапуги ніяк не зупиняться в жадобі заробляти на дітях. Коли люди збирають кошти на допомогу армії, вчитель вимушений збирати по 15 грн з учня на дебільні конкурси. А конкурсів добрий десяток. Для чого провокувати соціальну напругу цією дурістю. Запитайте учнів, батьків чи потрібно їм це. Тільки не треба про добровільність, якої бути не може в принципі в безправного і залежного вчителя перед всемогутнім чиновником.
Ігор
Для Родион: Так вони на тих конкурсах "бабки піднімають". Здерли з дітей по 15 грн і виграл календарик. Якщо і проводити, то безкоштовно, або зовсім... пишіть Закон для ПТУ
майбутнє
Для Родион: так не приймайте участь. Ми лишень перший рік прийняли. Поки ще обов*язковим не був. Першими серед усіх. А коли стали в и м а г а т и - відмовились. І що думаєте, хтось слово поперек сказав? Ні!!! То чому ВИ самостійно не відмовляєтесь. ВАМ пропонують, ви не погоджуєтесь. СЛАБО??? так чого ниєте?
майбутнє
Для Ігор: Ігорю, так!!! Так є ж ВИ - розумні вчителі. Невже ВАМ потрібен Х Т О С Ь, щоб не робити того, що не є обов*язком??? Щож ви тоді виховаєте? РАБІВ?
Коментувати
майбутнє
Майбутнє починається з минулого. Хтось із тих, хто читає ці сторінки, підтримав коли-небудь іншого у власному колективі, якщо на того здійснювались репресії? Хтось із тих, хто читає ці сторінки, підтримував колективом інший колектив, який звертався до суду? Хтось із тих, хто читає ці сторінки пробував сам постати проти системи, залишаючись в системі? Все закономірно. Окружний адміністративний суд, як і члени уряду, як і всі інші керівники держави - суть вихованці вчительства. Про що мова?
Bena
Дуже шкода, були надії, що хоч щось вийде.... Може, до виборів щось зможуть зробити....Сподіваємося, що у нас влада хо не забиратиме те, що є - й так сльози, а не заробітки!
Рагуль
Кто-то сомневался что профсоюз сделает сасай?