Osvita.ua Середня освіта Освітня профспілка судитиметься з Урядом
Освітня профспілка судитиметься з Урядом

Профспілка працівників освіти і науки має намір захищати інтереси педагогічних працівників у суді

Освітня профспілка судитиметься з Урядом

Профспілка працівників освіти і науки України звернулася до суду з позовною заявою на Кабінет Міністрів України з вимогою скасувати постанови від 25.03.2014 № 88 та від 25.03.2014 № 89, якими Уряд суттєво погіршив умови оплати праці педпрацівникам та бібліотекарям установ та закладів освіти. Про це повідомили у прес-службі Профспілка працівників освіти і науки.

До участі у справі в якості третьої особи залучено Міністерство освіти і науки України. Розгляд справи відбудеться 20 травня 2014 року.

У профспілці зазначають, що зазначеними постановами Кабінет Міністрів змінив розмір надбавок педагогічним працівникам установ та закладів освіти за престижність праці, а також працівникам бібліотек за особливі умови праці з фіксованого – 20 та 50 відсотків відповідно, на так званий "гнучкий" - від 0 до 20% чи до 50%, чим суттєво погіршив умови оплати праці освітян.

"Внаслідок прийнятих рішень Уряду заробітна плата вчителя, вихователя, викладача та інших педагогічних працівників у грошову розмірі зменшиться від 278 до 474 гривень", - підкреслюють у профспілці.

Освіта.ua
16.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
вЕРА
АКИМОВСКИЙ РАЙОН В ЗАПОРОЖСКОЙ ЕДИНСТВЕННЫЙ СНЯЛ 20% НАДБАВКУ.КАК БЫТЬ ,ГДЕ ПОМОШЬ ИСКАТЬ?
Микола Леонтійович
http://www.pon.te.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=649:2014-05-21-08-17-23&catid=34:2011-02-18-19-59-28&Itemid=58
Микола Леонтійович
Суд мав відбутися 20 травня. Вже 22-ого. Які є результати цього суду?
Светлана
г. Антрацит Луганская обл. директора школ ознакомили учителей с приказом городского отдела образования о том, что с 1 июня доплата за престижность снимается вообще, СНИМАЮТСЯ И ДРУГИЕ ДОПЛАТЫ, уменьшаются и оклады учителей до уровня января 2013 г. , а так же. в этом году педработники обязаны пойти еще на 14 дней в бесплатные отпуска, хотя уже на каникулах и так были в бесплатных. И много, много еще чего. Вот вам и дождались повышения престижности педтруда. СПАСИБО НОВОЙ ВЛАСТИ и отдельное спасибо за все "новшества" начальнику горотдела образования ГЕТЬМАНОВОЙ ЛАРИСЕ МИХАЙЛОВНЕ.
Гість
Для Светлана: прочитайте уважно: "від 0 до ***", тобто фактично це і є повна відміна - брак коштів...
Светлана
Для Гість: Я внимательно читаю. Я сообщила о том, что гороно г. Антрацита решило вообще отменить доплату за престижность, а не от 0 и до....
Коментувати
Слава
Профсоюз лучше бы Родину защищал, записавшись в армию. Гибнет молодежь, а карманные все о деньгах. В трудное время, люди со здоровым глуздом, раньше думают о стране, а потом о "сэбэ любимом".
Учитель
Для Слава: видимо Вы уже, как честный гражданин Украины уже в рядах армии? А между боями на образовательных сайтах новости читаете? Вояки! А если стране нужны деньги, то пусть уменьшат зарпату депутатам ВР, она более, чем в 10 раз больше зарплаты учителя.Оставьте нас в покое, дайте нам спокойно учить детей в школе и растить собственных.
Слава
Требовать раньше надо было депутатской зарплаты. У кого есть чувство любви к Стране, те давно в строю и гибнут. С протянутой рукой ходить стыдно.
H
А із вчителя робити жебрака не соромно? Задумайтеся на звилинку, чому виникла така ситуація взагалі, чому недостатньо патріотів на сході? Чому російська пропаганда так гарно спрацьовує? Чи не тому, що у нас такий стан освіти і ВИХОВАННЯ? І чому Ви вважаєте, що вчитель, який змушений стати жебраком (ходити по всіх інстанціях і випрошувати те, що йому належить за законом) або шукати якогось підробітку, буде Вашим дітям давати якісну освіту і виховувати їх патріотами? У нього на це, на жаль, просто не залишиться часу. Та, врешті, і бажання теж досить швидко не залишиться... Адже замість того, щоб виконувати свою роботу - навчати і виховувати - вчитель змушений "шукати" гроші на ремонти, на приладдя (ви ж знаєте у якому стані профільні кабінети у школах) і т.д.
Коментувати
тетяна
Іване, у школах профспілка знаходиться під "наглядом" директора, тому доплати 20% отримують голова профспілки, директор, завучи, учителя наближені до адміністрації, а всі інші - ???!!!
Nina Plyasunova
Для тетяна: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. №373 "Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I - II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування" з 1 вересня 2011 року було запроваджено виплата 20-ти відсоткової надбавки усім педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти. Надбавку отримують всі педагоги.
Світлана
для Татьяны: Как удивительно, человек, который не знает жизни школы, законов и постановлений министерства образования смеет рассуждать о подчинении профспилки, о 20%... Как мы, учителя, позволили необразованным родителям рассуждать на такие темы. Да еще и обвинять администрацию. До каких пор они будут писать жалобы, а их будут поддерживать выше... Где статистика сколько жалоб написано, разобрано и сколько подтвердилось? Когда нас начнут уважать!
Слава
Когда качество знаний ваших учащихся будет соответствовать баллам в журнале, отчетах и результаты учителей с высшей категорией станут реальными, но не липовыми.
Коментувати
іван
Тільки гнучкий!!!! Хватить роздавати гроші неробам і "заслуженим"!!! Хай би краще профспілка проявила активність, коли просту вчительку з родиною виселяли з власного будинку в центрі Києва!!! До речі, як у неї справи хтось про це знає сьогодні?? Можливо профспілка проінформує?
анна
Для іван: Так, а ви й запитайте!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!