Освітянам повернуто оплату за заміни колег

Освітянам повернута доплата за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників

Освітянам повернуто оплату за заміни колег

Уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65, якими дещо пом’якшено заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів. Про це повідомляє прес-служба Профспілки працівників освіти і науки.

Зокрема, у новій редакції викладено пункт 12 Заходів, яким тимчасово припинялося встановлення доплат за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників.

Згідно зі змінами обмеження не стосуватимуться вихователів, помічників вихователів, учителів, майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Дозволено заповнення вакантних посад за умови забезпечення у повному обсязі у межах затвердженого фонду оплати праці усіх обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам, заборона на заповнення яких передбачалася пунктом 15 Заходів.

Обмежено 15 розмірами мінімальної заробітної плати заробіток керівних працівників органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади та органами місцевого самоврядування підприємств, установ та організацій, до якого не включається виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги для оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань та оплата часу щорічної відпустки.

Також дозволено використання автотранспортних засобів, що згідно з навчальними планами застосовуються у навчальному процесі.

Як відомо, у квітні Міністерство освіти і науки зверталося до уряду з приводу неприпустимості тимчасового припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, а також заповнення вакантних посад у системі освіти.

Освіта.ua
12.05.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
?!
У нашому районі так: заміни протягом першого тижня не платять вже років два,а якщо вчитель хворіє довше - змінюють розклад, а потім наздоганяти доводиться; за відрядження не платять років 8-10; лікарняні з цього року так: якщо встиг здати до певного числа місяця -будуть, якщо не встиг - можливо через місяць. В минулому(років 2-3 тому) всі дружно "бажали" ходити у безоплатну відпустку на кожних канукулах.
555
але за престижністьзалишили лише 5%.а про оплату відрядження взагалі мовчу...(Херсонська обл)
злиденний вчитель - гордість держави
Брехня!!! Чергова брехня!!! І коли вже брехати перестануть?! Нова влада - а брехня стара!!! Що змінилося? У черговий раз принизили вчителя. гадаю, освічений учень брехунам не потрібен....
вопросответ
Чому не вказуються області,райони,міста,де відбувається таке неподобство? Таке враження,що ці повідомлення- звичайний тролінг.
YARY
Для вопросответ: Луганська область місто Первомайськ Ещё мы должны написать согласие (каждый), что соглашаемся на условия "в умовах погіршення праці", а если не согласны расчёт.
Антрацит
Для YARY: Для вопросответ: г. Антрацит Луганская обл. тоже всех под угрозой увольнения заставляют в школах подписывать приказ, что согласны
Одеса
У Луганской народной республики нету денег для учителей. Там хоть бы на провокации хватало
Коментувати
Іван
Хай повертають скільки завгодно. ГРОШЕЙ В БЮДЖЕТАХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА ЗАМІНИ НЕМАЄ!!!! Платять лише за рахунок фонду соціального страхування, або з економії заробітної плати, що є не завжди у вихолощених бюджетах шкіл. Пора починати реально дивитися на сьогодення, шановні чиновники Міністерства!!! Вже давно пора...
YARY
Чи повернули, чи повернуть? Це ще питання. Обіцяли не чипати 20% за престижність праці, а сьогодні до школи надійшов лист, що з 01.06.14 року надбавка 1 % і це ще не кінець, дякуємо всім хто виборов для нас таке жебрацтво, и спасибо лживым профсоюзам, за то что жить становится всё лучше и лучше, а они всё кричат будем отстаивать права работников образования. В душе всё бурлит, словами не выскажешь.
олекса
ну и как таких очильныкив называть? дебилы которые на 1 шаг последствия не могут рассчитать и мелкое жульё -хоть что нибудь да утырить у нищего учителя
Алла
А чи стосується це педагогів-організаторів, психологів та соціальних педагогів, які ходили на заміни? (в постанові вказано "вчителів")
Сергей
вернули на бумаге. У нас в школе как не платили так и не платят замены, говорят в бюджете нет денег. Учитель ушел Украину защищать а дети гуляют.