Депутати хочуть повернути надбавки освітянам

У Раді внесено проект постанови, яким пропонується повернути освітянам фіксовані надбавки

Депутати хочуть повернути надбавки освітянам

Центральним Комітетом Профспілки працівників освіти і науки погоджено проект постанови Верховної Ради "Про забезпечення належних умов оплати праці та виплати надбавок педагогічним працівникам та працівникам бібліотек", що внесений до парламенту народними депутатами Кайдою, Вітівом, Лопачаком та Фурманом. Про це повідомили у прес-службі освітньої профспілки.

У профспілці зазначають, що проектом постанови уряду рекомендовано скасувати цьогорічні березневі постанови № 88 та 89, якими запроваджено встановлення педагогічним працівникам надбавок за престижність праці у граничному розмірі до 20 відсотків, а бібліотечним працівникам надбавок за особливі умови роботи у граничному розмірі до 50 відсотків посадового окладу замість їх фіксованих розмірів.

"Галузева профспілка відстоює через судові органи скасування постанов Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року № 88 "Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 року № 373" та № 89 "Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 року № 1073", як таких, що звужують трудові права освітян", - нагадали у ЦК Профспілки працівників освіти і науки.

Освіта.ua
02.09.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
зарина
От- от , це точно люстрація середньої лани в освіті є обовязкова. здаємо 2 % на школу щомісячно, з них половину на віддділ освіти, а половину для дирекції. Вони як червяки присосалися до посади і отримують по5 тисяч і плюс премії..., а ми горбатимось на відкритих уроках, олімпіадах, а вони пожинають плоди. Корупція жахливіша , ніж про неї думають.
Сільський вчитель
Для зарина: 2% - це круто, 1% профспілка забирає, адміністрація у вас - СУПЕР... А як же ваші профспілки, чи всі зашугані до неможу...
Коментувати
Вчитель
А нам сьогодні сказали, що оплата вестиметься лише за 18 годин, усе інше ставиться заміною,чи то 1 , чи то 2 і т. д. Годин. А ви знаєте, як оплачується заміна. Наближеним до відділу освіти людей ставлять по 18 основних і по 12 годин заміни! У школи впихають людей на 4 години( своіх)! Потім визивають на килимок до дирекціі і змушують відмовлятися добровільно від декількох годин на користь влаштованих! Хоча навчальний рік розпочали патріотично, ще й добровільно змусили здати гроші воінам АТО ( керівникам для галочки) не шкода цим хлопцям віддати набагато більше, ніж здали, як би знали , що усе дійде до них! Ми ніколи не побудуємо нову державу! Прибрали одних - на місце іх прийшли такі самі! Шкода тількищо загинуло стільки людей!!!
Чесний вчитель
Первомайськ Миколаївської області, 10 днів за власний рахунок (при чому в обов’язковому порядку), класи не діляться на групи на англ мову і укр мову, заміни не оплачуються уже досить давно, 20 % за престижність знімають,відмінили оплату за кабінети, от так у нас!
Олена
А нас сьогодні поставили перед фактом, що ми пишемо заяви за свій разунок на 5 робочих днів, при цьому "НА РОБОТУ МИ ПОВИННІ ХОДИТИ І УРОКИ ПРОВОДИТИ, БО НЕ МОЖНА ЗРИВАТИ НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС" (процитувала адміністрацію).
Александр
В Херсонской, Великая Лепетиха полное сокращение всей внеклассной работы по физкультуре и спорту
Алла
В Константиновке Донецкой области ( кстати контролируемой украинской властью) с учителей с сентября снимается 20% надбавка за престижность. Кстати снимается она только в 4 городах области. В остальных все по прежнему. За что нам такое счастье???
Геннадий
Для Алла: не переживайте. Как человек, живущий рядом с Донбассом, предположу, что на следующий год вы будете задавать такие вопросы Министру образования Донбасса.
Олена
Не переймайтесь, ми всі "щасливі". У нас теж зняли 20%. Харківська область.
Коментувати
Степан Іванич
Чому вчителям і бібліотекарям!!! передбачені надбавки, а музейним працівника НІ???
Учитель Харківщина
Для Степан Іванич: Не заздріть - закінчуйте педвуз та ідіть працювати у школу.
Коментувати
Олена
А за що надбавки? За те, що наші діти дебіли, придурки, "твоя мати тебе в корівнику родила". Та так вчить наших дітей 80% вчителів. І їх за це ще й стимулювати? Чи бібліотекарів, які по селахмісяцями бібліотек не відчиняють?
Учитель Харківщина
Для Олена: Знаєте як працювати: закінчуйте педвуз та ідіть працювати у школу; закінчуйте інститут культури і їдьте в село бібліотекарем.
Inna
Для Олена: Відповідайте за своїх дітей - придурки вони чи ні. Основи виховання закладаються дитині вдома, з батьківських прикладів. І не потрібно робити висновки про педагогів з цитати невихованої людини. А на рахунок надбавок не хвилюйтеся - картинка дуже влучно підібрана до цієї новини...)
спочатку мама
Для Олена: Щоб звинувачувати учителів, потрібно просто попрацювати учителем! І відчути на власній шкурі усі "прєлєсті" цієї роботи. Тим більше, коли батьки самоусуваються від виховання власних дітей і перекладають відповідальність на інших (учителів, бабусь тощо). "...наші діти дебіли, придурки..." - таке Ваше ставлення до дітей.
Коментувати