Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

Місце молодшого спеціаліста визначить новий закон, - МОН. У відомстві сподіваються, що у квітні-травні проект закону «Про освіту» буде ухвалено у другому читанні і це розблокує подальше реформування системи освіти в Україні.

Сайт МОН визнаний одним з найвідкритіших. Про це йдеться у результатах дослідження, що було проведено Офісом ефективного регулювання. У рамках дослідження було проаналізовано роботу сайтів усіх міністерств та урядового порталу.

Для участі у ЗНО вже зареєстровано 132 тисячі осіб. Найпопулярнішими предметами крім обов'язкового тестування з української мови є історія і математика. Також інтерес учасників тестування викликають біологія і англійська мова.

МАН може розвивати освіту в інших країнах, - міністр. Міністр освіти висловила сподівання, що Мала академія наук зможе допомогти розвивати наукову освіту в Східноєвропейському регіоні. Зараз діяльність МАН досліджує місія ЮНЕСКО.

В GoCamp візьмуть участь волонтери зі 140 країн. Для участі в освітньому проекті, метою якого є сприяння вивчення англійської мови українською молоддю, вже зареєстровано понад 500 волонтерів. Набір волонтерів триватиме до 10 квітня.

Президента просять скасувати указ про шкільну форму. Автори петиції зазначають, що наявність указу, яким врегульовано питання форми, дає право окремим авторитарним керівникам шкіл вимагати від батьків придбання форми певного зразка.

МОН затвердило нові вимоги до оформлення дисертацій. Міносвіти на вимогу суду спростило вимоги до оформлення списку використаних джерел у дисертації, унормувало питання використання мов та додало до структури дисертації анотацію.

Результати ЗНО-2016 можна роздрукувати. Доступ до інформаційних сторінок учасників тестування поновлено у зв'язку з тим, що цьогоріч під час вступу до вищих навчальних закладів прийматимуться результати ЗНО 2016 і 2017 років.

В освіті заснують стипендії імені Героїв Небесної Сотні. У МОН повідомили про плани встановлення державних стипендій для молодих науковців, студентів та учнів. Стипендії носитимуть імена наймолодших загиблих учасників Революції гідності.

Освіта.ua
10.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів