Сайт МОН визнаний одним з найвідкритіших

Аналіз проводився на базі законодавства про публічну інформацію та відкритих даних

Сайт МОН визнаний одним з найвідкритіших

Сайт Міністерства освіти і науки визнаний одним з найкращих за показниками висвітлення публічної інформації. Про це йдеться у результатах дослідження «Відкритість Уряду», що було проведено Офісом ефективного регулювання.

У рамках дослідження було проаналізовано роботу сайтів усіх українських міністерств та урядового порталу.

Автори дослідження зазначають, що аналіз проводився на основі законодавства про публічну інформацію, відкритих даних, постанов Кабміну про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики та затверджених урядом порядках ведення веб-сайтів державних органів влади.

Методологія аналізу складалась з семи частин, у чотирьох з яких, зокрема, реалізація принципу інформаційної відкритості, забезпечення роботи з відкритими даними, публічність планів діяльності та взаємодія з громадською радою, сайт МОН отримав максимальну оцінку.

Загалом, за результатами дослідження, найвідкритішими відомствами визначено Міністерство інфраструктури (65 балів), Міністерство освіти і науки (64 бали) та Міністерство фінансів (59 балів). Максимальна оцінка, яку можна було отримати у ході дослідження, дорівнювала 70 балам.

Результати дослідження

Освіта.ua
07.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Користувач
Рівень роботи з інформацією на сайті надзвичайно низький. Це свідчить про рівень кваліфікації працівників апарату МОН.
Орест
Такий відкритий, що нормативна база з’являється то на новому, то на старому сайті. Нормою чомусь вважається "заднім числом" запхати на якусь сторінку з нормативною базою позаминулого місяця черговий регламентуючий наказ. А самий шедевр у давно оприлюднених документах тишком-нишком замінити сторінки а потім робити додекаедричні очі - "так і було, хто і коли змінив не знаємо, користуйтесь останніми версіями, навіть якщо вони не оприлюднені".
Педагог
Навігація по сайту нікудишня.
Коментувати
Вчитель
Про якість сайту і компетентність міністерки МОН свідчить такий наказ №254/114 від 17 лютого 2017 року: 1. Провести з 10 по 25 лютого 2017-го року 4-ий (підсумковий) етап XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Вчитайтесь у дати і скажіть, як проводити конкурс з 10 лютого за наказом від 17 лютого. До речі, наказу про олімпіади, перша з яких має проходити з 20 по 24 березня немає й досі, як і квитків на поїзди, щоб довезти дітей на олімпіаду. Але надіємось, що десь 23 березня такий наказ появиться на "найкращому" з сайтів.