В освіті заснують стипендії імені Героїв Небесної Сотні

Стипендії будуть носити імена п’ятьох наймолодших загиблих учасників Революції гідності

В освіті заснують стипендії імені Героїв Небесної Сотні

Робоча група із розробки плану заходів щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, яка створена при Міністерстві освіти обговорила питання встановлення державних іменних стипендій на честь Героїв Небесної Сотні для молодих науковців, студентів та учнів.

Передбачається, що рішення про встановлення відповідних стипендій буде ухвалено вже найближчим часом.

За словами голови Громадської організації «Родина Героїв «Небесної Сотні» Володимира Бондарчука, стипендії будуть носити імена п’ятьох наймолодших за віком загиблих учасників Революції гідності: Устима Голоднюка, Назара Войтовича, Юрія Поправки, Романа Гурика і Дмитра Максимова.

У Міністерстві освіти повідомили, що впродовж березня триватиме підготовка основних нормативно-правових документів, які визначатимуть встановлення цих стипендій. Зокрема, розроблятиметься проект Положення про присвоєння державних стипендій на честь Героїв Небесної Сотні для найкращих науковців, студентів та учнів.

Встановлення державних іменних стипендій на честь Героїв Небесної Сотні – це лише одна складова плану заходів щодо вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, який вже незабаром оприлюднять у МОН.

Освіта.ua
10.03.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Skjeld
Я не сперечаюсь, це достойні люди. Що в них спільного з освітою? Не варто вшанування пам’яті перетворювати в якийсь фанатичний культ. Стипендія без будь-якого імені краще звучить.
Надія
для Юлі Не можна ображати пам ять мертвих. Це кощунство. Без тих, кого ви зараз ображаєте, невідомо що зараз було б. Точно не солодко . Краще сховайте свою, мабуть, не дуже розумну голівку та мовчіть, бо видно. ви не здатні на добро для інших А стипендія нехай буде, щоб ми не забували , кому дякувати за життя
студент
Для Надія: ага.чтобы мы не забывали,кого благодарить за растущие в геометрической прогрессии тарифы,зарплаты уровня Конго или Сомали,постоянные моб[г]илизации,кредитную иглу от мвф и конечно же всё более и более маразматические решения банды,которой эти люди помогли дорваться до власти. Что сказать,героям слава!деградируем дальше.
Коментувати
Местный
А каким боком эти погибшие люди к образованию или науке?
Юля
Майданутым нет покоя))))))))))))))))))))))..................)
OKSANA
Для Юля: це не майданутим, а долбанутим таким як ти .А ХЛОПЦІ з миром спочивають.
труд
Для OKSANA: Не звертай уваги - для юлі забагато тексту, зависне:(
Коментувати
Skeleton
О госпаде...