Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Підсумки тижня в освіті: головні події

Розпочато обговорення програм базової школи. 13 лютого стартувало онлайн обговорення навчальних програм для учнів 5-9 класів. У МОН наголошують, що взяти участь в їх оновленні зможе кожен бажаючий.

Гриневич: змінювати програми мають учителі-практики. За словами міністра, Академія педагогічних наук втратила монополію на розробку навчальних програм. Саме тому ядром та агентами змін мають стати вчителі-практики.

Стартувала програма «Навчай для України». Ідея програми полягає у залученні найкращих випускників та молодих спеціалістів до викладання в школах в умовах гострого дефіциту високомотивованих і кваліфікованих кадрів.

В Україні з'являться корпоративні дитсадки. Уряд ухвалив законопроект, що сприятиме створенню «корпоративних дитсадків». Планується, що вони діятимуть на засадах партнерства та сприятимуть доступу дітей до дошкільної освіти.

У поліції розповіли, як запобігти суїцидам дітей. У соцмережах виявлені небезпечні групи, в яких дітей доводять до самогубства. У Національній поліції розповіли про алгоритм дій зловмисників, ознаки участі дитини у подібних групах.

МОН пропонують впровадити дуальну освіту. Міністр освіти висловила переконання, що поєднання теорії у ВНЗ та виробничої практики, може стати поштовхом, що необхідний українській освіті для підвищення якості навчання.

МОН закликали долучитись до заборони Вконтакте. В Україні пропонують ввести заборону на використання російських соціальних мереж. У МВС висловили сподівання, що Міністерство освіти і вчителі також долучаться до цих процесів.

Стартував відбір школярів на навчання за кордоном. Ukraine Global Scholars оголосив про відбір учнів для навчання за кордоном. Ініціатива полягає у допомозі дітям безкоштовно здобути освіту у найкращих світових школах і коледжах.

Освіта.ua
17.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів