МОН закликали долучитись до заборони Вконтакте

В Україні пропонують ввести заборону на використання «Вконтакте» та «Одноклассники»

МОН закликали долучитись до заборони Вконтакте

В Україні пропонують ввести заборону на використання російських соціальних мереж «Вконтакте» та «Одноклассники». Про це під час брифінгу в управлінні Національної поліції Києва заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

За його словами, 2017 рік має стати роком захисту інформаційного простору України від впливу російської пропаганди.

«Особисто я переконаний, що одним з перших рішень має стати блокування російських соціальних мереж «ВКонтакте» та «Однокласники», які сьогодні повністю підконтрольні і керуються російськими спецслужбами. Я безумовно маю сподівання, що і Міністерство освіти також долучиться до цих процесів, і буде пояснювати через викладачів, психологів та вчителів про шкідливість для наших учнів бути користувачем саме цих двох соціальних мереж», - сказав Шкіряк.

Він також висловив переконання, що згадані соціальні мережі є основними носіями антиукраїнського контенту, який розповсюджується в Інтернеті.

Освіта.ua
16.02.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
яна
ви задовбали уже всіх яке право ви маете ми спілкуемось з друзями родичами
Лілія
в нас бачу тенденція до руйнування, починаючи навіть з нас людей. Від 1991 року з 52 млн.нас вже і сорока нема, зруйнували заводи. все розтрощили, зплюндрували. Я не кажу , що ті соц .мережі то великий клад, але і супер шкоди для мудрих людей не роблять. а ще . щоб руйнувати треба щось збудувати і запропонувати як альтернативу. в мене таке враження , що економіку підняли, мед.стрхування забезпечили, екологія чиста. мир і стабільність в державі і лишається закрити соц.мережі...мдя...от заборонив якийсь придурок!!!!фільм ""З легким паром" і що???шо змінилося??? Єдине . що тепер Новий рік нудний, в новорічнві дні гатять телешоу цілий день "зважені і щасливі" і їм подібні. які за рік вже й так надивилася людина до тошноти.Кінець кінців саме там можна посперечатися з москалями і ще навіть знайти простих нормальних росіян.не бачу потреби в забороні.
Вчитель
Застав дурного молитися - він і лоба розіб’є. Соцмережа це інструмент і незалежно від того хто його виготовив ним можна і гарні речі зробити, і погані. Давайте заборонимо користуватися ножами, виделками, ножицями тощо - ними ж можемо поранитися, заборонимо автомобілі, адже від ДТП гине за день більше людей ніж в АТО... Немає питань - потрібно робити УКРАЇНСьКУ соцмережу і популяризувати її. Але на даний час альтернатива - лише ФЕЙСБУК - і де гаранція, що завтра ми не розійдемося поглядами із штатами... Тому перш ніж затівати дурню, потрібно виготовити альтернативний національний високоякісний продукт. В нас що програмістів не вистачає?
Андрей
Сначала предложите что-нибудь своё в замен. А если честно - нам бы еще и от украинской пропаганды избавится
Олекса Позняк
Для Андрей: собери гуманитарку и отвези десантуре там и поймёш где правда а где пропаганда.Если не обос...шся во время обстрела
Коментувати
ЗА СПРАВЕДЛИВИСТЬ
Ми можемо змінити все,але соціальні сеті вони не можуть заблокувати мільйони людей спілкуються через "Вконтакте та Однокласники,,. ТОМУ НЕ ЧІПАЙТЕ ВК ТА ОДНОКЛАСНИКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Олекса Позняк
Для ЗА ПУТИНСКУЮ СПРАВЕДЛИВИСТЬ: Спілкуйся через ФБ дурнику
Коментувати
ПАТРИОТ
Господин Шкіряк либо полный "чайник", либо пытается пропихнуть бизнес-интересы каких-то структур (раскрутить другие соцсети). А Facebook тоже не является подконтрольным Украине. Давайте тогда вообще отключим интернет, сожжем все книги, изданные раньше 2015 года. Включим только канал "Рада". А для "Класний керівник" так вы не в тех сетях "лазите". НЕ ИЩИТЕ НЕПОТРІБ. ИЩИТЕ необходимую информацию.
Кот Матроскин
Для ПАТРИОТ: Целиком Вас поддерживаю. Все правильно и точно сказано. А еще добавлю что в Украине ежедневно в ВК заходит около 15 миллионов пользователей. Если откинуть пенсионеров далеких от интернета как такового и младенцев то это более половины страны и именно молодого и среднего возраста наиболее активного. Если учесть что жизнь и так не сахар лишив людей и этого (в городе хоть чтото клубы, кино, театры... а в селе что?) запросто можно спровоцировать социальный взрыв. Этого что ли шкиряк добивается? И пора отойти от совковых методов запретов. Вспомните сухой закон. Отрасль угробили, виноградники вырубили государство денег недополучило а пить меньше не стали только самогонкой паленой больше потравилось. А альтернативу создавать надо но параллельно. Будет что то лучше люди сами перейдут. Но на это нужно желание, время и деньги. А у нас ни того ни другого ни третьего.
Олекса Позняк
Для Кот Матроскин: ФБ отличная альтернатива - там и синих китов быстро блокируют, и культурное сообщество чуть кто то гадость сказал - мгновенно на месяц заблокируют.Но на эту альтернативу никто не идёт так как человек ленив. А закроют - на ФБ за один день перейдут.И раша потеряет миллиарды прибыли с Украины, которые идут на войну против нас. Это ты болен дебилизмом если не понимаешь
Олекса Позняк
Для ПАТРИОТ ПУТИНА: ФБ ниразу не предоставлял свои сервера никаким организациям, А ВК это филиал ФСБ
Коментувати
Кот Матроскин
Пані та панове! Закликаю Вас! Нічого не пишіть поганого про Позняка. Бачите ж, хвора людина. Вже і Лесю Українку до ВК приплів. Зовсім, напевно, дах поїхав. Так, що не чіпайте.
Олекса Позняк
Для Кот Матроскин: Шоб ты был так здоров как я.Просто надо уметь мыслить нелинейно
Коментувати
Олекса Позняк
Всего ожидал, но что Лесю Украинку забанят...Мне просто классное стихотворение попалось, решил поделиться. Похоже что Леся тоже против ВК
Ваня Рудько
Для Олекса Позняк: И ты тогда не мне скажи что сетями не пользуешся да?
Олекса Позняк
Для Ваня Рудько: пользуюсь ФБ Ж+ и к сожалению ВК потому что там часть моих учеников. С удовольствием жду закрытия
Коментувати
Класний керівник
Однокласники не є цікавими, оскільки в середовищі учнів не підтримуються масово. Від їх заборони ні холодно ні жарко. А от вк... В такому вигляді дана соціальна мережа є недопустимою. Поясню. 1. VK не дозволяє фільтрувати контент і наша країна не здатна на це вплинути, оскільки сервери цього сайту знаходяться на території агресора (думаю, уже цього достатньо). 2. Кращою альтернативою є Facebook (глобально кращою альтернативою є гуртки, спортивні, музичні школи та живе спілкування, але хоч так), де існування спільнот, наприклад, суїцидального нахилу просто не допускається. 3. Дана соціальна мережа негативно впливає на якість навчання дітей. Якщо говорити про навчальні фільми, спілкування, обговорення, то, повірте, альтернатива є - було б бажання. 4. Як класний керівник постійно цікавлюсь, в яких спільнотах "зависають" мої окремі учні. В більшості випадків це - АБСОЛЮТНИЙ НЕПОТРІБ. Байки про те, що "моя дитина там вчиться" для тих, хто вірить в покемонів і чесних депутатів - шкоди незрівнянно більше.
Олекса Позняк
Для Класний керівник: правда, котрую в упор не видят кремлеботы
Коментувати
Cаша Кьюджи
нада нафик политиков отключить от интернета. Может больше пользы тогда от них будет
Марія
А для чого закривати! Зробити УКРАЇНСЬКУ соцмережу, яка була б конкурентноздатною із ВК - цікавішою, зручнішою! Тоді всі самі перейдуть в цю українську мережу! Закриття це тоталітаризм. А в нас вільна демократична держава!
Кот Матроскин
Для Марія: А у нас не вміют відкривати у нас вміють тільки закривати ось ex.ua закрили а гарна ж платформа була скільки народу там фільми дивилось тепер люди вимушені шукати на інших ресурсах зокрема і в ВК
Українська  вчителька
Для Марія: Гарна ідея! От візьміть і зробіть УКРАЇНСЬКУ соцмережу, яка б була конкурентноздатною з ВК! Якщо вийде-ви мільйонер!!!
Ваня Рудько
правильно!!!
Коментувати
Арсен
Безусловно нужно запрещать так как молодое поколение круглосуточно сидит в телефонах ничем полезным не увлекается... Повсюду только и говорят мол у меня 45 лайков собралось за 2 часа, о том что какой-то "хер с горы" тебя в друзья добавил я уже про пропаганду порнографии и синих китах не говорю... Ужас какой-то раньше было веселей намного,собирались играли футбол,прятки,проводили время с пользой... А сейчас все сидят как зомби... Будь где в транспорте,на учебе,дома,на роботе...Бред полнейший тупеет наше молодое поколение!
ПАТРИОТ
Для Арсен: Интересно, а чем вы таким полезным увлекаетесь? Молодежь, особенно детти увлекаются тем, чем увлечены их родители. А если их родители, дедушки и бабушки только смотрят "мыло" по телеку, а дети - только чтобы не мешали, то нечего пенять на молодежь
Коментувати
а ещё ЗАПРЕТИТЬ
пользоваться российскими банками,как грибы растущими на территории Украины, российскими товарами... ЧЕМ ещё запретить пользоваться?
Українська  вчителька
Для а ещё ЗАПРЕТИТЬ: Якби влада була владою, то питання торгівлі з країною-окупантом було б вже вирішено, а не мусолилося б роками!!!
Коментувати
Голосzнарода
Та це дуже розумно і круто - заборонити науково-технічний прогрес. Малоосвічені вчительки-пенсіонерки зараз виють від радості.
Українська  вчителька
Для Голосzнарода: Не плутайте, шановний, науково-технічний прогрес з відстійниками передачі часто спотвореної інформації!!! А "вчительки-пенсіонерки", які зараз "виють від радості" дійсно десь недогледіли, якщо таке "цабе" як ви, пройшовши через їхні руки так і залишилося порожнім звуком!!!
Коментувати
Тетяна
Заборонити використання російських соціальних мереж «Вконтакте» та «Одноклассники». І не треба слухати всіх "іванових", "петрових" та "сидорових".
Иванова, Петрова, Сидорова
Для Тетяна: А кого слухати?Іваненків, петренків, сидоренків?
Українська  вчителька
Для Иванова, Петрова, Сидорова: А що вам не подобається в цих мелодійних прізвищах?
Коментувати
Іванов
А ви хахли не будьте дурнями і не викладайте все підряд. Думайте головою. І не буде винна Росія в усіх гріхах.
Українська  вчителька
Для Іванов: От якби різні Іванови не пхали носа в чужі справи, то й не було б скількох смертей!!!
Коментувати
незаангажована вчителька
Люди добрі! Закривати ОК і ВК потрібно вже з однієї причини, що ми, сидячи в цих мережах "годуємо" кацапів! Причому, як в прямому сенсі, так і в інформаційному(самі того не знаючи, викладаємо те, чого ворогам знати не потрібно).І тут вони "взувають" нас по-повній програмі, а ми ще розводимо демагогію!!!
Міністр
Для незаангажована вчителька: Ах, вас уже выпустили из сумашедшего дома)))
Олекса Позняк
Для Міністр: а вас не выпускают?
незаангажована вчителька
Для Міністр:Ви знаєте там (в сумашедшем доме) вакантна кімната якраз для міністра! Поспішіть, бо вашого брата (різних міністрів) вже зачекалися!!!...
Коментувати
Кот Матроскин
Тут главное чтобы фейсбук остался иначе нашим чиновникам на работе заняться нечем будет. Так может лучше с него начать? Та же самая, как говорили некоторые "помойка" только играются в нее взрослые дяденьки с неокрепшей (читай отсутствующей) психикой может они тогда делом займутся?
SupperDoggy
Ну добре, заблокуєте ви вк і ок, і чьо?Всі хто захоче зможуть сидіть через інший ip,да і якшо ВК і ОК такі шкідливі і погані то чого б вам не зробити Український аналог цих соц мереж, чому ми маємо користуватися іноземними соц мережами?Хіба це не низько? В російськиз соц мережах сидять тільки 3 типи людей 1.підліткидіти 2.Молодь 3.Старші люди(люди 30-40)(і переважно "ОК") Які немають ніякого відношення до Спец служб України.Також ви позбавляєте людей права голосу і дискусій на тему політики в вк і ок, це перший крок до інтернету як в північній кореї(де у них є свій спец інтернет з 3-4 сайтами).
Накипелов
Для Олекса Позняк: Льош, не звертайте увагу на ідіотів, які заявляють, що справжні патріоти, але якщо прийде Росія, то миттю змінять вишиванки на ватники. Світ не без...
Олекса Позняк
Для Накипелов: отож
Коментувати