Діти з ТОТ зможуть вступати до всіх вишів без ЗНО

Рада розширила можливості для вступу та підготовки до вступу абітурієнтів з тимчасово окупованих територій

Діти з ТОТ зможуть вступати до всіх вишів без ЗНО

Верховною Радою ухвалено законопроект щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей.

Законом внесено зміни, що стосуються розширення можливостей для вступу та підготовки до вступу до вишів вступників з тимчасово окупованої території та території населених пунктів на лінії зіткнення.

Зокрема, законом запроваджено можливість вступу за вступними іспитами в межах установлених квот для вступників, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія та територія населених пунктів на лінії зіткнення, до усіх закладів вищої освіти.

На сьогодні вступ за квотою передбачено лише для вступників, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя до уповноважених закладів вищої освіти.

Освіта.ua
03.07.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Натовский каратель
Чем отличается новорос от лука? Когда режешь лук, на глазах выступают слёзы. Хороший донецкий - мёртвый донецкий. Петушарий - биомусор, как и его фанаты. Слава Порошенку. Слава НАТО.
Михайло
Це дiло! Нехай москалики до нас приїдуть, спокусившись на халявний диплом, тут їх всіх треба посадити в катівню, відрубати по пальцю за кожне москальське слово, а пальцi ими відправити батькам в ОРДЛО, щоб тi співпрацювали з нашими спецслужбами або просто заплатили викуп, який піде на тотальну українізацію.
13
Для Александр: Ти дебіл?Думаєш,як у вас в ордло катують українців,то ми забули?Відповісте кожен,і путін вам не допоможе.Всьому свій час!Все чекаєте,що війна закінчиться капітуляцією України на умовах росії-не дочекаєтесь,сєпарня.
Коментувати
Логіка
просто моя думка , що всі патріоти звідти давно виїхали. Погодьтесь ви б не залишалися б там , де іде 6 років війна , де стріляють і де можуть кожної миті вбити, тим паче якщо є у вас діти . Знаю багато переселенців і чуючи їхні розповіді не можу зрозуміти чому люди так ризикують живучи там , тим паче якщо любиш україну, то життя під владою окупантів може бути нестерпним , тому думаю там патріотів катма . Краще б переселенців підтримали чи дітей-інвалідів , діітей військових або сиріт
Роман
Для Логіка: Це,шановна,означає одне. Ніякої війни там немає, ніяких окупантів там немає, люди живуть там, де народилися, це їх батьківщина. І куди вони повинні переїхати? Особисто знаю тих, хто переїхав. У них бізнес зав’язаний на території України. В Донецьку є квартира, яку вони здають і мають прибуток.
Логіка
Для Роман: то якщо все там добре , то тоді відпадає причина цієї пільги !!! означає , що треба її забрати назад і робити все справедливо! рада , що ми з вами дійшли до логічного висновку
Логіка
Для Роман: а от про переїзд . держава та благодійні організації допомагають переселенцям тому той хто переїде жити на вулиці точно не буде
Коментувати
znona200
Скільки вишів можуть обрати ці діти для подачі заяв?
T
Для znona200: А какая разница? Они по отдельной квоте будут идти, которая с основной не пересечется, независимо от добора или недобора.
znona200
Вибачте,але я Вас не зрозумів(
Коментувати
Діана
Зовнішнє Незалежне Оцінювання, а не благодійність ))) Так не справедливо по відношенню до інших абітурієнтів! Можна якось по іншому вирішувати цю ситуацію ( допомога з житлом, з коштами, але не лізьте ви до ЗНО)
Евгений
Для Діана: Поверьте, такие дети иногда в вузе учатся намного лучше чем в школе в свое время, тут судить так нельзя. Что касается места, никто не забирает место у абитуриентов которые поступают за счёт ВНО, им просто выделяют ещё одно место, вот и весь смысл.
Коментувати
Випускник
Вибачте, але що за безлад? Як це називається? Тобто я, український учень, який має достатньо-високий рівень знань, (здав ЗНО!!!)*, можу поступитися тому, хто просто покаже свою прописку з ТОТ та навіть не факт, що здав ЗНО. У мене не виникає питань до тих, хто здав ЗНО, проживає на ТОТ і претендує на "квоту". Я вважаю, що, тільки здавши ЗНО, учень не важливо звідки може претендувати на місце у ВНЗ *- ЗНО повинно бути обов’язковим для всіх, хто навчається в Україні
OlololO
Для Випускник: Твое мнкние очень важно для нас. Держи в курсе, если оно поменяется. Ок? И да, иногда нужно пострадывать.
Випускник
Для OlololO: Заради вас я страждати не збираюсь, бо ви нічим не кращі. Ви ж не інваліди, щоб вам давали квоту?
Людмила
Підтримую Випускника.
Коментувати
Абитуриаент2020
Смысл делать анонимное,для всех равное ВНО,если при поступлении оценивают не по знаниям, а по территории проживания,группе инвалидности и количеству живых родителей.ВНО было бы наилучшим вариантом,который мог бы выровнять шансы для всех,но эти исключения сводят смысл на нет . А льготы ,я считаю ,можно предоставить многими другими способами выплаты,пенсии,жилье и бесплатное лечение и отдых,было бы куда правильнее.А в ВУЗ один критерий-знания.
Татьяна
Для Абитуриаент2020: полностью согласна и поддерживаю.
OlololO
Для Абитуриаент2020: А смысла нет. Вот так вот просто, нет и все. Кстати, имея деньги твое ВНО легко обойти и не нужно быть ТОТ при этом. Куча схем. Внезапно, правда?
Коментувати
Татьяна
Мой президент и его команда, к сожелению, повторяют ошибку Ющенка. Тот, в свое время, дал льготы детям с многодетных семей, молообеспеченым,инвалидам.Ничего не имею против этих категорий, но считаю абсурдно давать такие льготы. В образовании может быть только одна льгота:одаренность и знания. А малообеспеченные и так емеют льготы. По поводу детей с тот, с ними такая же история. Надо бы их зачислить по итогам экзаменов. И если действительно ребёнок способный, то пускай проходит вне конкурса. А сейчас под этим видом пройдут недостойные. После первой сессии многих отчислят. А вот потом, кого зачислят на эти освободившиеся места, большой вопрос.
Я
Какой-то ребёнок старался, учил, здавал, а какой-то придёт и заберет его место. И ещё не факт что этот ребёнок, будет учится.
Лил битч
Так вот почему в ЗНО была тема сочинения "Можно ли оставаться патриотом живя за пределами Страны.."????
....
Для Лил битч: вони не живуть закордоном , вони живуть під окупаційною владою , якщо бути точним , Доречі в радянському союзі , якщо людина жила в окупації чи була остарбайтером ( тобто під дулом пістолета змушена була їхати та працювати на ворога ) ,то в її паспорті залишали відмітку про це , а її нащадкам , як і їй, в деяких випадках заборонялося отримувати вищу освіту або займати вищі посади. Замислююсь може радянський союз не був таким безглуздим як здається
OlololO
Для ....: В яких випадках. Детальгіше. Дуже цікаво.
Коментувати
Сэмм
С такими условиями поступления не удивляйтесь спустя 6 лет глупости людей к которым вам придётся обращаться за услугами,не говорите потом про плохих врачей,учителей,и прочих специалистов держ.заказа,ведь хорошие,спасибо закону,поехали собирать клубнику в Польшу.
Микола
Для Сэмм: до ЗНО так и было. И ничего страшного не произошло. Просто нищей зубрилы закономерно идут сосать лапоть. Ну или годик-два поработать в Польше, накопить денег на контракт и набраться жизненного опыта (на учебу в Польше все-равно не хватит).
Сэмм
Отчасти согласен,только теперь нищие неучи с дипломами окажутся... Не отношусь к детям с ТОТ плохо,там тоже много умных ребят которые при возможности поступали бы сами,надеюсь таким и достанутся места,но все понимают что тупые от халявы тоже не откажутся....
1
Для Микола: Росбот
Коментувати
Митя
Кампанія за втюхування ордло в Україну: 1-Бєдніє дєті,ані ні в чьоем не вінавати,ви против дєтєй ,они же тоже украінці! 2-Нє всє там тєрарісти,многіє в душе любят Украину.Сильна-присильна). 3.Платформа прімірєнія-нада значіт у всех жітєлєй ордло прасіть пращенія.(Бажано на колінах). 4.Втюхіваніе ордло в Україну,зміна конституції,особливий статус,прєдставітєлі у Верховній раді. Але спочатку це треба втюхати в мізки українців,що й робиться.
Vladimir
Чем сраться в интернете лучше давите на власть, чтобы отменили это грёбаное ЗНО.
Олена
Для Vladimir: ЗНО ніхто не буде скасовувати. Запиши собі на носі.
Коментувати
Jonathan
In Russia, the law worked for six months. I hope it will last longer in Ukraine В России закон работал полгода. Я надеюсь, что это будет длиться дольше в Украине У Росії закон працював півроку. Я сподіваюся, що це буде тривати довше в Україні
Катер
А чим ми гірші вас українці? Ви говорите, а ніж моя дитина гірше, а нічого що у нас відбувається повний капець. Освіти, роботи, нормального життя немає! У той час як ваш синуля спокійно може вчиться, у нас такої можливості не існує. Наша навчання це "здрастуйте, до побачення". Про сімейних бюджет взагалі мовчу. Навчається тут в університеті це все одно що кидати горох в стіну. І уявляєте, так, я здавала ЗНО, але "завдяки" вчителям, які ніхрена не давали кілька років, все полетіло мідним тазом. Деякі зареєструвалися на ЗНО не змогли приїхати. Уявляєте? Їх просто не пустили. А жити два тижні в Україні, щоб здати ЗНО неможливо і фінансів. Молодь тут утримують, але при цьому тут нічого немає! І цей закон наша можливість виїхати з цієї пустелі!
Taly
Для Катер: Говоріть за себе. Я знаю багатьох переселенців, що навчаються в університетах на бюджеті та не поважають Україну. Чим ви гірші? Та нічим. Просто це несправедливо. Чому ми, діти, які склали ЗНО з середнім арифметичним балом 180+ маємо поступатися вам, з середнім арифметичним 150+, своїми місцями, а потім, навчаючись на контракті, ще й платити вам (гроші з контрактів йдуть на бюджет). Ще й кажуть, що в цьому році піднімуть ціну. Минулі роки ви вступали на бюджет, але мали право подати заяву лише до одного університету. Цього ж року у вас взагалі жодних обмежень. Вам усі йдуть назустріч. Чому ж ніхто не хоче піти назустріч нам? Наші батьки теж гроші лопатами не гребуть. Вони працюють, щоб оплатити репетиторів, у когось в сім’ї не одна дитина, у когось немає одного з батьків. Моя сім’я, на щастя має фінанси, щоб оплатити моє навчання, в разі потреби. Але так не в кожній родині. Дехто змушений буде піти в ПТУ чи працювати, чи поїхати закордон заробляти. Нічого не маю проти вас, розумію ваше положення, але й ви постарайтеся нас зрозуміти. Чи багато в вашому житті людей, які дійсно готові навчатися і доводити, що їм недарма дали шанс навчатися безкоштовно? Людей, які під час навчання не будуть говорити, що наша держава - ніщо, Росія краща, і після закінчення університету поїдуть туди?
Митя
Для Taly: Ви намагаєтесь щось довести росботу.
Елена
А чем мои дети хуже российской хунды? Мне надо было образование детям дать, так я 5 лет назад уехала с Луганской области, и также как многие в условиях суперский не живём. Зато должна отдать место для всякого отродья
Коментувати
Мама
Це просто якийсь капець, для чого ми готуємо своїх дітей до ЗНО напротязі 2-3 років? Для чого нанімаємо репетиторів? Для того щоб дати хоч маленький шанс своїй дитині поступити на бюджет тому що мість з кожним роком меньше. І тут якесь чмо вирішує якщо воно натягнуло вишиванку то може топтати майбутнє наших дітей. Чому б вам не збільшити кількість бюджетних мість, так ні легше забрати їх у інших. Слуги щось не те ви робите.
альона
Для Мама: не тим служать
1
Для Мама: Не "нанімаємо", а "наймаємо". "Напротязі" пишиться окремо. Відсутньо багато розділових знаків. ЗНО з української мови ти б провалила.
К
Для 1:я думаю мамі вже правопис постійно новий не потрібний,щоб його постійно вчити,якось зі старим проживе.Йде мова про наших дітей і їхнє майбутнє,не про тих дітей,за яких міліони витрачаються у закордонних вузах.І я вам таке скажу:"я також проваалила б ЗНО з української мови,а коли поступала писала диктант-то пропустила одну кому,так як я поступала у ВУЗ(факультет),який нічого не має спільного з філологією-то я поступила,до чого я веду:правопис спростити і всім писати диктант,перевір’яти грамотність,а не "хто на якому поверсі жив".І ще одне,чому ви оцінку не поставили?
Коментувати
зрада
все ж таки це зрада , товаріщі, ЗРАДА
Сєпаро#об
Для зрада: твої таваріщі у тамбові коняку у лісі доїдають,сєпак
Коментувати
Катерина
А чем мы хуже вас украинцы? Вы говорите, а чем мой ребенок хуже, а ничего что у нас происходит полный капец. Образования, работы, нормальной жизни нет! В то время как ваш сынуля спокойно может учится, у нас такой возможности не существует. Наша учеба это "здравствуйте, до свидания". Про семейных бюджет вообще молчу. Учится здесь в университете это все равно что кидать горох в стену. И представляете, да, я сдавала ЗНО, но "благодаря" учителям, которые нихрена не давали несколько лет, все полетело медным тазом. Некоторые зарегистрировавшиеся на ЗНО не смогли приехать. Представляете? Их просто не пустили. А жить две недели в Украине, чтобы сдать ЗНО не возможности и финансов. Молодежь здесь удерживают, но при этом здесь ничего нет! И этот закон наша возможность уехать из этой пустыни!
Олександр
Для Катерина: Ви не пробували вивчити українську мову і писати нею.Чи Вам потрібно ще один закон ,щоб у вузах викладали на мові окупанта,щоб Ви розуміли лектора?
Val
Для Олександр: попробуйте сами отказаться от сельской говирки (слова Булгакова) и изъясняться на нормальном русском языке. Не стройте из себя клоуна. К украинскому языку и так все толерантно относятся, но иногда абсурд зашкаливает.
Для Val:
Ти, всраний кацапе, ще будеш нам пропонувати відмовитися від української мови? Ось що означає - пусти свиню під стіл, а вона лізе на стіл.
Коментувати
Правдоруб
Дуже рекомендую прочитати всім класичний твір Олени Пчілки (мами Лесі Українки) "Наша справа з жидами". Його можна знайти за допомогою гуглу. Часи змінюють, а українці продовжують залишатися телепнями на яких наживаються інші народи (гройсмани у вишиванках, бєня зі своїм клоуном і т.д.).
dR
Для Правдоруб: як уже всі свободівці набридли, немає сил терпіти ...ків. Остогидло! Ясно? Досить відробляти кремлівські гроші
Правдоруб
Дебіли думають, що Олена Пчілка (мама Лесі Українки) була членом ВО "Свобода".
Правдоруб
А Леся Українка, мабуть, була агентом путіна :)
Коментувати
Віктор Логвін
єдиним помітним наслідком цього закону буде ще один привід неприязні до мешканців окупованих територій, а передбачуваний навчальний дискомфорт (чи подальше відрахування) слабкого студента-пільговика, буде природно трактуватись (ним і його батьками) як дискримінація і утиск "нацистами". Тобто результат буде прямо протилежний меті, замість "інтеграції" - посилення дезінтеграції. Подібні дурниці відбуваються через відсутність політичної і інтелектуальної еліти в Україні. Розумні політики у прийнятті рішень повинні враховувати не тільки чим ці рішення є, а і як вони ВИГЛЯДАЮТЬ, тоді не знадобляться і жалюгідні пояснення "Це не те що ви думаєте!".
1
Для Віктор Логвін: Ніхто нікого не вижене. Тотальний недобір студентів. Перевести на контоакт - переведуть, але виганяти з ВУЗів найближчі років 20 будуть тільки тих, хто туди аж занадто рідко з’являвся.
Лєна
Для 1: скажіть це студетнам Грінченка , щоб вони пореготали ????????
Правда
Для 1:з підвищенням балів при вступі,з підвищенням ціни,ще щось нове придумають так,що не знаю чи наші ВНЗ 20 років протримаються?Не знаю може помиляюся,але все подібно складається ситуація:дибілізація молоді.І ті,що вивчуться, роботи немає.
Коментувати