Для вступників з Криму і Донбасу працює гаряча лінія

Фахівці консультують вступників щодо спрощеної процедури вступу в українські заклади вищої освіти

Для вступників з Криму і Донбасу працює гаряча лінія

Для вступників з тимчасово окупованих територій, які мають намір вступати в заклади освіти України, працює «Урядова гаряча лінія» з питань освіти.

Робота гарячої лінії здійснюється згідно з меморандумом Міністерства освіти і науки, Урядового контактного центру і Фонду «Відкрита політика» щодо спільної роботи для забезпечення доступу та залучення учнів і студентів з непідконтрольних територій до освітнього процесу в Україні.

Консультанти, які працюють на гарячій лінії, пройшли навчання та готові надати вичерпні відповіді щодо освітніх процесів і можливостей, які турбують мешканців тимчасово окупованих територій.

Завдяки гарячій лінії учні непідконтрольних територій можуть своєчасно отримати всю інформацію та вступити до українських вишів за спрощеною процедурою.

На гарячій лінії надаються консультації жителям тимчасово непідконтрольних уряду України територій, територій вздовж лінії розмежування та Криму щодо спрощеної процедури вступу через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Звернувшись на гарячу лінію, також можна дізнатися про дистанційне здобуття середньої освіти в Україні, про законодавчі змін у сфері освіти для осіб, які проживають на непідконтрольних територіях, для внутрішньо переміщених осіб тощо.

Гаряча лінія є безкоштовною і працює в робочі дні: пн-чт з 9:00 до 18:00, пт - з 9:00 до 17:00.

Телефон: 0 800 504 425.

Освіта.ua
15.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів