Спеціальності, на які потрібно проходити творчий конкурс

Творчі конкурси у закладах вищої освіти при вступі для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти

Спеціальності, на які потрібно проходити творчий конкурс

Творчий конкурс (випробування з фізичної підготовки) — це форма вступного випробування для вступу для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, яка передбачає перевірку та оцінювання творчих та/або фізичних здібностей вступника.

Для вступників на бюджет творчі конкурси проводяться в кілька потоків з 01 по 13 липня 2021 року включно, за графіками, що затверджені правилами прийому закладу вищої освіти, що проводить творчі конкурси.

У період з 14 по 23 липня закладом вищої освіти можуть проводитись додаткові сесії творчих конкурсів для вступників, які вступають на місця для навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт).

Механізми реєстрації на творчі конкурси, дати та час проведення творчих конкурсів визначаються закладами вищої освіти та публікуються на офіційному сайті навчального закладу.

У творчих конкурсах мають право брати участь особи, які здобули повну загальну середню освіту або завершують її здобуття до 10 липня 2021 року, що підтверджується відповідним документом або довідкою закладу середньої освіти.

Творчі конкурси проводяться при вступі на спеціальності:

Випробування з фізичної підготовки (у вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання), військових навчальних підрозділах закладів вищої освіти) проводяться при вступі на спеціальності:

  • Безпека державного кордону;
  • Військове управління (за видами збройних сил);
  • Державна безпека;
  • Забезпечення військ (сил);
  • Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності);
  • Озброєння та військова техніка;
  • Пожежна безпека
  • Правоохоронна діяльність

Освіта.ua
24.12.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама
Питання до міністерства:творчий конкурс для тих спеціальностей,ще зрозуміло,а для чого (більшість тих,що перераховано спеціалізацій)ЗНО з математики?-поясніть,мені не зрозуміло. І взагалі для тих інших професій"безпека ..."ЗНО з мат.-це обов’язково чи ні,може я щось не зрозуміла?Якщо-так,для чого їм ЗНО з мат.?,може вистачить мучити дітей?
Олег
Спростіть у цьому році проведення творчого конкурсу для вступу у ЗВО. Щоб зменшити ризик поширення вірусу, заплануйте тільке одне головне (коротке у часі) випробування. Треба зменшити контакти людей, нехай випробування для кожного проводяться на великих відстанях, або окремих класах (враховуючи засоби безпеки). Можна творчі здібності оцінити за одним випробуванням і не мучити дітей. Вступників й так все менше. Полегшіть завдання. Всі й так отримали великий стрес. Здоров’я важливіше.
мама
Кто знает: мы поступаем на творческую специальность в 2022, когда планируется 4 обязательных ЗНО - будет ли считаться творческий конкурс четвертым экзаменом или нет? Спасибо
хаджибей
Для мама: ні
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!